Stopař

Scénografie:

David Lazan

Kostýmy:

Leeann Radeka

Další z řady remaků...ale tenhle dostal do rukou režisér videoklipů (hahaha), ale je to zatraceně dobře vidět. Má to drive, pořád se něco děje a Bayovská (mistr produkoval) automobilová honička (helikoptéra included) tomu jen nasazuje korunu. Palec nahoru......a za ony vychytané pyčovinky klidně přehlédnu ty hlouposti, které se tam "čas od času" odehrávají.(10.7.2007)

Originál som síce nevidela takže to môžem hodnotiť objektívnejšie a nemusím zrovnávať a hľadať to čo v originále bolo inak. No aj tak to bol pre mňa obyčajný priemerný thriller kde ma presvedčil iba Sean Bean. Zachary je nesympatický herec a snažila som sa ho nevnímať a sústrediť sa na film. No po chvíli som si uvedomila, že nie je sa až tak na čo sústrediť. Vyvraždenie rodiny v aute bolo šokujúce a asi ma z celého filmu najviac zaujala táto scéna aj keď vlastne nič neukázali.(31.1.2013)

• MrHlad

Další naprosto zbytečný remake. Sice celkem rychle uteče, ale absence napínavých momentů a logického chování postav dělá ze Stopaře přinejlepším průměrnou podívanou. A to jen v těch silnějších momentech.(28.4.2007)

Michael Bay ma opäť potešil. Neočakávam od jeho filmov sofistikovaný scenár a netrápi ma ako vedia postavy ktorým smerom sa majú vydať aby sa dostali tam kam potrebujú. Páči sa mi tento popkorňák aj preto že to bolo akčné a hlavne keď jebačka ako Sophia Bush zoberie spravodlivosť a brokovnicu do vlastných rúk neodpustím si pridať hviezdičku navrch.(27.6.2007)

Klasický remake ---- je to takové jako coolovitější, ale naprosto to samé, avšak bez Hauera, na kterého Sean Bean prostě nemá....(27.7.2009)