poster

Stopař

 • USA

  The Hitcher

 • Slovensko

  Stopár

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 80 min

Režie:

Dave Meyers

Kamera:

James Hawkinson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  **

  Otrocký remake, ktorý zo svojho predchodcu používa takmer všetky scény úplne identicky a aj tak o triedu slabšie! Bean nie je Hauer a oproti nemu pôsobí ako baránok.(6.9.2011)

 • Arx
  ****

  Hodně slušněj akční thriller, z kterého je hodně cítit spolupráce s Michaelem Bayem. Výborná akční kamera a úchvatné záběry při jízdě krajinou. Výborně tu hraje Sean Bean v roli totálního psychopata a do toho nádherná sexy herečka Sophie Bush. Film má něco kolem 80 minutách, takže se u něj rozhodně nudit nebudete. Budete se bavit ale druhej den už na Stopaře ani nevzpomenete.(14.5.2007)

 • EdaS
  ***

  Překvapivě solidní (byť jinak samozřejmě zbytečný) remake je slušně natočený a má docela atmosféru. Ty nejlepší scény jsou samozřejmě překopírované z originálu, ale dobře jsem se bavil, byť Sean Bean na Hauera samozřejmě nemá. Nejvíc mě ovšem vyděsila scéna, z které vyplývá, že Michael Bay se svého pitomého nápadu na remake Ptáků nejspíš nevzdá.(5.5.2007)

 • Flipnic
  ***

  Tohle rozhodně není špatný film!!! Je to fakt hodně v pohodě akční thriller, ale jeho jasným nedostatkem je jednoduchá skutečnost, že je remakem a původní verzi prostě nesahá ani po kotníky ... Do dnes podle mne nedoceněný původní Stopař (1986) byl naprostý skvost, který měl v sobě ještě tu chladnost a syrovost "akční" kinematografie 70. let a stejně tak již akční nášlap let 80.tých .. Ale hlavně měl tu největší devízu a to byl Rutger Hauer, který zde podal podle mne svůj životní výkon a psychopat v jeho podání byl fakt neuvěřitelně divnej, vyšinutej, nevypočitatelnej a nepochopitelnej ... Tady máme jen jednoho klasickýho drsňáka/zabijáka, ze kterýho žádnej strach nejde, spíš jen respekt a občas se Sean Bean svým hereckým výkonem jako psychopat úplně shazuje ... Jinak roztrhnout nechali kluka místo holky, ale ukázali to na kameru ... pro mne byla tato tenkráte kontroverzní scéna mnohem silnějš v původní verzi ...(27.2.2010)

 • Boss321
  ***

  Slušný remake, ale na kvalitu originálu z roku 1986 to nemá. Ovšem Sean Bean se mi v roli psychopata Johna Ryder líbil více než Rutger Hauer (a to je co říct, protože ten zahrál naprosto báječně) v originálu. Obsazení neokoukaných tváří Zachary Knightona a překrásné Sophie Bush byla dobrá volba a kouká se na ně velmi příjemně. Povedený thriller, který za zkouknutí stojí, ale příště bych dal přednost originálu, který řadím o stupínek výš. Lepší tři hvězdičky......(27.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace