poster

Stopař

 • USA

  The Hitcher

 • Slovensko

  Stopár

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 80 min

Režie:

Dave Meyers

Kamera:

James Hawkinson

Střih:

Jim May

Scénografie:

David Lazan

Kostýmy:

Leeann Radeka
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  **

  Znalost originálu dělá z tohoto remaku jen ubohý a rozmazaný stín. Sean Bean se možná snaží, ale nikdy nenahradí a ani se nepřiblíží k parádnímu výkonu Rutgera Hauera z původního film. To, že je na jedné z producentských židlí napsáno jméno Michael Bay, znamená sice lepší technické zázemí, ale ve filmu se to projeví pouze několika automobilovými karamboly (nutno dodat působivými). Oproti o 20 let staršímu bráškovi, kde šlo skoro na každém kroku zakopnout o hořící objekt, to ale není moc výrazný technický skok kupředu. Výbuch je tu pouze jeden a to ještě takový divný. Co dál?? Pár lekaček, který lze předvídat (kromě jedné výrazně samoúčelné) a rozmáznutý digitální zajíc a letící vážka, toť vše. No dobře, několika prostřelených lebek se dočkáte a pak je tu taky kamión plus tělo mínus utržený nohy na parkovišti... 50% 18,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(24.4.2007)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Řemeslně velmi slušná práce. Kdyby k nejlepším momentům, které však pocházejí z originálu, přidali tvůrci aspoň jeden opravdu dobrý vlastní, byla by to výborná práce. Ostudu každopádně tenhle remake svému předchůdci nedělá.(6.6.2010)

 • mandes

  Rozpočet $-miliónov Tržby Celosvetovo $25,399,945(13.8.2009)

 • darkrobyk
  ***

  Pokud by nešlo o remake....Sean Bean prostě není Rutger Hauer. Nemá jeho démonickou uhrančivost. Snaží se hrát zlého, ale moc mu to nejde. Průměrný film s krásnými záběry krajiny, technicky dobře udělaný, ale ani opačně pojatý konec oproti originálu ho z průměru nevytáhne.(12.9.2010)

 • iamek
  ***

  Slušný remake staré klasiky. Sean Bean v roli psychopata zahrál asi lépe než v originálu Hauer. Jen škoda, že originál kopíruje scénu po scéně. Menší inovace by možná byla na místě. I přesto jsem se skvěle bavil a byl neustále v napětí i přesto, že jsem věděl jak snímek skoncí. Slušné 3*.(30.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace