poster

Stopař

 • USA

  The Hitcher

 • Slovensko

  Stopár

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 80 min

Režie:

Dave Meyers

Kamera:

James Hawkinson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  ***

  Klasický remake ---- je to takové jako coolovitější, ale naprosto to samé, avšak bez Hauera, na kterého Sean Bean prostě nemá....(27.7.2009)

 • MrHlad
  **

  Další naprosto zbytečný remake. Sice celkem rychle uteče, ale absence napínavých momentů a logického chování postav dělá ze Stopaře přinejlepším průměrnou podívanou. A to jen v těch silnějších momentech.(28.4.2007)

 • Rogue
  *

  Redefinice nefunkčnosti.(25.2.2009)

 • mandes

  Rozpočet $-miliónov Tržby Celosvetovo $25,399,945(13.8.2009)

 • castor
  ***

  Musím uznat, že úvodní desítky minut jsou úchvatně mrazivé. Po vyprahlé poušti Nového Mexika se prohání nablýskaná kára s dvěma mladými milenci, soundtrack (Steve Jablonsky) si to svižně mete s ujetými kilometry a už brzy zase zazní ono známé „What do you want?“. Stopař John Ryder nadělá slušnou paseku, nicméně mladé dvojici (zvláště pak nepřehlédnutelná Sophia Bush) scénáristé příliš nepomáhají a s přibývajícími minutami naskakují provařená klišé (policie pochopitelně ničemu nevěří; zbytečné hádky, čí je to vina) i logické lapsy, kdy si říkáte, jak by to šlo udělat lépe a tvůrci tak začnou příběh postrkovat po čím dál předvídatelnější a schematičtější trase. Sean Bean byl na první pohled možná dobrou volbou, ale na plátně je jeho anonymní šílenec ryze průměrný a plusové body nemůže očekávat ani za fakt, že se nic nedozvíme o jeho vražedných motivech. Ale druhou stranu, neproklepnutý klipař Dave Meyers má v zádech Baye-producenta, takže to celé chytlo jeho typicky hravý vizuální look, má to svoje působivé momenty, jednoho digitálního králíka v úvodu a i samotná stopáž potěší!! O zklamání tu rozhodně nejde!!(30.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace