cestopisný dokumenty já rád, ještě je to okořeněno vtipným a poučným komentářem Vladyka a Štěpánové. Apoň se člověk podívá po světě a nic ho to nestojí.(6.9.2008)

Na mňa bohužiaľ komentáre často pôsobili silene a vtipy tiež nepadali na úrodnú pôdu. Jednoducho uprednostňujem cestopisy, kde cestovateľ ide so mnou namiesto ukazovania "pohľadníc" zo zahraničia doplnených komentárom.(19.3.2009)

• daEmoNickY

---===Spisovatel===--- odvedl dobrou praci. Chytre pospojoval informace ( ). Pouzival predtim uz zminene postavy a veci (nekdy s velkym odestupem, ale coz). ---===Vedec===--- ve me ale tupe zira. Proc? Protoze vetsina zajimavosti je nepouzitelna. Dost z nich je take bez pricin. Proste jakobych mel zase Zemepis. ----==Posluchac===--- ve me nechce, aby byl velky talent http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Tits Barusky Stepanove mrhan vnivec. Ven s nim! ---===Vyjednavac==--- ve me tleska dobre odvedene praci a priste bud uzitecne informace nebo CestoManez s Bolkem Polivkou.(3.7.2009)

Zajímavý seriál u kterého jsem se vždy něco nového dozvěděla a poučila se v různých směrech. Poté jsem zjistila, že i Země o kterých jsem si myslela, že nejsou ničím zajímavé, tak zajímavé jsou. Díky Cestománii můžu říct, že jsem si rozšířila obzory a našla jsem mnohá místa, která bych v budoucnu chtěla navštívit.(29.12.2013)

Vybrat pro čtení komentáře Vladyku se Štěpánovou byl fantastický tah. Jejich specifický hlas přiměje člověka se pousmát ještě dřív než pronesou nějakou z mnoha skvěle napsaných hlášek a poznámek. O tom, do jakých úžas-ných a rozmanitých koutů světa se díky Cestománii podíváme není třeba se rozepisovat, prostě mňam!(1.8.2008)