Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

• USA Starship Troopers 3: Marauder (více)

Před osmi lety vedl pozemské oddíly proti Arachnidům a díky Paulu Verhoevenovi se z něj stala hvězda. A nyní se Casper Van Dien vrací, opět coby John Ricco, protože brouci to zdaleka nevzdali a na Zemi se valí další hrozba. Bývalé vojenské ucho, nyní vysoce postavený důstojník, a jeho hvězdná pěchota jsou znovu povoláni do frontové linie a musí urychleně odcestovat na vzdálenou planetu OM-1, kde ztroskotala loď s Nebeským Maršálem Omarem Anokem. A úkol komanda z projektu Marauder je jediný - zachránit všechny přeživší a zlikvidovat každého brouka, který se postaví před hlaveň. Naneštěstí je zde ale jeden menší problém - zrádce s ne zcela jasnými pohnutkami, motivy a především schopnostmi. Legendární militaristická space opera se po hororové dvojce vrací ve třetím pokračování zpět k ironické poetice z veleslavného prvního díla a stejně tak nabízí další porci dokonalých triků a bojových sekvencí, které nenechají žádného milovníka vědecké fantastiky v klidu. V tomhle filmu není pro milovníky zvířat místo, brouci budou umírat po tisících. (oficiální text distributora)

Kucin odpad!

Ty efekty delal 12-lety synek na 386? Do čeho dali těch 20 milionu z rozpočtu? A co ta debilně přehnaná propagace náboženství? Takhle zadupat do země potenciál hlavně první hvězdné pěchoty a tak ho ztrapnit? Tohle si zasloužilo o dost lepší pokračování a né takovou sračku!!! ()

Medvjet

Tento film měl nakročeno na (minimálně) čtyři hvězdičky. Bohužel, výsledný dojem je jen o malilinko lepší než odpad :-( Místo epického finále, o které si tento filmek přímo říkal, přišel čistý náboženský fanatismus, kdy místo nadupaných mechů se bojuje proti broukům v kleče modlidbou. Dávám jednu hvězdičku za prvních 20 minut filmu, zbytek je naprostý odpad. Veliká škoda. ()

martpolak

Co to proboha bylo? Kdybych chtěl náboženskou "vymejvárnu", otevřu dveře, až na mě budou zase zvonit ti sympatičtí lidé. Více se mi líbil druhý díl, který byl oproti jedničce pochopitelně tragický. V tomto díle potěšila pouze písnička hvězdného maršála Omara Anokeho. : ) ()

Mort09

Naprosto mizernou akci a průhledný scénář drží nad vodou pár světlých momentů, mezi které patří např.: prostřihy v podobě “zpráv“. Jinak je film pouze dalším zoufalým pokusem vyždímat nějaké další dolary ze jména Hvězdná Pěchota. Rozhodně je lepší kouknout na první díl a na obě pokračování se vysrat. ()

pirate

Na jedničku v žádném případě nemá, ale dá se na ni dívat. Díky za návrat hlavní postavy z prvního dílu. To je plus. 40%. ()

006.Trevelyan

SPOILER. Po velice vydařeném a vynikajícím způsobem parudující USA prvním dílu, následovalo přímo strašné pokračování. Třetí díl opět s Casper Van Dienem, který sem mi do hvězdné pěchoty velice hodí, sliboval návrat kvality a mnozí v to jistě doufali. . Musím říct, že jsem měl tu smůlu sledovat film v českém znění. K tomu ale až později. Prvních cca 30 minut se film krásně rozjíždí a splňuje co se od něj čeká, a to je oddechovka, kde se zabije co možná nejvíc brouků, John Rico se zamiluje do nějaký kočky z armády, uvidíme kozičky, bude se hodně střílet a všechno během hodiny dvacet vítězně končí a můžeme jít spát. ALE ouha. FIlm po půl hodině sklouzne ke stále se opakujícím kecům o náboženství, celá skupina začne najednou bezmezně věřit v boha a divákům začínají praskat hlavy. Když jsem si už myslel, že moje utrpení nikdy neskončí, bůh o kterém se pořád mluvilo mě vyslechl a objevil se na scéně konečně John Rico. Naskákal i se svojí jednotkou všichni nahatí, na nějaké vyšetření nebo co, lol? No to je jedno, hlavně, že film pokročil dál. Finální bitva proti broukovi, který je vlastně celá planeta... :D ( Ve Hvězdné pěchotě 4 bude už muset být finální brouk veliký jako 2 planety ). 1,5h čekání na rozhodující bitvu, která je hotová za 3 minuty a ještě čas na obrazovce sdílí se dvouma křesťankama přeříkavajícíma motlitbu. Řev brouků padajících k zemi spolu s "otče náš" je přímo strašné a i silní jedinci mohou přijít k újmě na zdraví. Hezčí animaci brouků v poslední bitvě vytvoří student 6. třídy ZŠ s rozšířeným studiem informatiky. Film se samozřejmě snaží i narážet na USA, když jsi v armádě, dostaneš občanství,.. atd. ale pouze kopíruje první díl a co přinesou vlastního tak je spíše trapné. Doporučuji z filmu zhlednout prvních 20 minut, vypnout a zbytek si domyslet. Jedině tak Hvězdná pěchota 3 dává smysl. ()

Reyak odpad!

"Co je mé je i tvé" To je jedna ze 3 brutálních pochutin tohoto pohrobka Hvězdné pěchoty, kterou si pamatuji - Chlápek nabodnutý na pařát, plující vzduchem a pronášejíce tuto větu. Další scéna, která se mi vybaví jsou modlící se ženy v záři kulometů ve tvarech křížů, motiv brouka - boha prorostlého planetou a závěrečná scenérie polibku s výbuchem planety v pozadí. Tedy pokud bych něčemu, ohledně tohoto béčka, věřil, tak tomu, že režisér chodí od dveří ke dveřím se skrytými záměry ve jménu Jehovy. ()

gezko odpad!

Pri tomto filme mi niečo odišlo. Myslím, že to bol rozum. A preto mi asi utkvie v pamäti scéna ..... ktorá??? ()

dwarwen

pro posledních 15 minut filmu je i "odpad" moc kladné hodnocení. Udělat parodii se musí umět a tohle Verhoevenovi nesahá ani po kotníky. Ze začátku to docela i jde, tam je to možná i na 3 hvězdy, ale pak to jde do háje. ()

DannyBurino

Výborně je tu to na co jsem se těšil na to, že znovu uvidím Johna Rica, velké masakrování brouků, nové zbraně atd. A to jsem dostal bezva. ()

Nathaniel8

Lepší než dvojka... což je teda skoro vše, ale na jedničku to nemá. Jsem rád, že tuto sérii po třetím díle raději ukončili... ()

Sashmen13 odpad!

...horší než tohle. AAAARGH, purge it with fire, zavolejte tactical HALO ring rakety, vypalte na to Q-bombu. TO snad ani nejde rozebrat. Efekty brouků horší než ve dvojce, přísahám, že ty brouky vodili týpci v zelených oblecích. Satira, no jediné co bylo zábavné byla písnička "its a good day to die", ale prdlajs, hvězdičku za to nedostaneš. Náboženství, proč? Nevšiml jsem si, že by to někdo řešil před tím, proč teď? Věta měsíce: Bůh existuje a je občan. AYYYLMAO Sice nejsem věřící, ale snad umím si představit, jaký to asi byl pain. Nezapomeňme ovšem taky na legendární herecké výkony. Zde uvedu svůj nejoblíbenejší: SCORPION!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUAGHH ITS SCORPION !!!! "pew" "pew" "pew"... Shrnutí? Radší lopatou do páteře než tohle: ( a nasrat, víc vědět nechci, už ne. ()

KapitanKuraz

ČO tu dávate odpad, parádna sranda spievajúci nebeský maršál na ktorého pohrebe predávajú jeho album s pesničkami "A GOOD DAY TO DIE", QUIT GUGGING ME" a "PSYCHIC IS SEXY". Či Quiz A:Boh existuje, B:je na našej strane, C:chce aby sme vyhrali. Boh je späť a aj on je občan. Či vešanie vozičkára, ako mierového teroristu, to už kde inde nájdete. ()

Baru.Class

Ikdyž se jedná o "nejnovější" díl Starship Troopers, efekty a příběh sou asi nejblbější ze všech :) Sice nám vrátili Caspera aka Rica, ale už to není vončo, kouká se akorát dobře na Lolu se rtama jak dvě pneu od monster trucku. Za mě lehké zklamání a nemůžu říct asi moc pozitivních věcí - asi vlastně žádnou. Nejvíc mě ale iritovala náboženská agitka (to modlení na úplnym konci bylo už ale strašně moc!) a ty efekty, bože můj, ty efekty LOL ()

Little_Sawy

Súhlasím s viacerými uživateľmi a ich názormi na náboženstvo vo filmu, Rick tu opět celkom bodoval, aj keď pomiernejšie keďže mu hrozila oprátka, ale pozeratelné to bolo aj tak. Takže nemám čo také filmu vytknúť. Zlatý priemer tri ☆. Aj keď by som tu prebotoxovanú ženskú čo mala hubu jak keby fajčila úľ, najradšej videl mŕtvu, nebolo to zas až tak špatné. Na konci fight s chrobákmi fajn, a záverečná potvorka vypadala celkom, no ..zaujímavo. ()

bielo

Cakal som nieco zle, ale toto ma uprimne prekvapilo, sice to neni jednicka, ale blizi sa jej kvalitam. Jedno s mala sci-fi, ktore ma tento rok potesilo. Na to, ze to bol Neumeier-ov prvy rezisersky pocin, je to super. Efekty tiez usli, takisto aj hudba, horsie to uz bolo s pribehom, ale tiez nebol katastrofalny. I ked to bude vacsina ludia komentovat ako odpad, mne sa to pacilo, bolo to vtipne a bral som to trosku s nadhladom :) . Dal by som 4* ale ta jedna je za T'Pol ;) ()

Calibos! odpad!

Mno ty woeee. Tak jednička je relativní pecka (mam rád Verhoevena), dvojka docela nechutná kravina (ale lepší než drátem do oka), trojka….???? tak na to asi komentář neexistuje. Všechno je jen kopie jedničky, ale tak špatná, že to až bolí. Na 2D efekty už jen tak člověk nenarazí (tady je jich plno), herecké výkony jsou horší než u Teletubies, scénář snad psala hrouda hlíny, mno a kamera je dobrá tak v 5% filmu. Celé je to děsně umělé a přiznám se , že ten mega mozek brouk, u mě vyvolal záchvat smíchu  ODPAD, ODPAD, ODPAD ()