Já jsem ty a ty jsi já

• Kanada It's a Boy Girl Thing (více)
všechny plakáty

Nell a Woody jsou už odmalička sousedi, kteří se nesnáší. Každý z nich patří do jiného světa. Nell vyrůstá ve slušné rodině a ve škole má dobré výsledky, ale je spíše jen takovou tichou šedou myškou, kdežto ve Woodyho rodině vládne trošku nepořádek a ve škole jeho výsledky nejsou nejlepší, ale přesto je hvězdou školy, jelikož vyniká ve fotbale. Chodí s krásnou a sexy blondýnkou Breannou, která řídí roztleskávačky. Každý si žije svým životem a ani ve snu by je nenapadlo, že se jejich role jednoho dne prohodí. Jejich duše se nějakou náhodou vymění. A tak se stane, že Woody se ráno probudí v těle Nell a obráceně. Oba dva jsou z toho vystrašení a neví, co se děje. Je to pro ně velice těžká situace a jejich nevraživost vůči sobě se ještě prohloubí, když ten jeden dělá věci, které by ten druhý nikdy neudělal. Takto se ze zakřiknuté Nell stane potrhlá a sebevědomá holka a z tvrďáka Woodyho jen uplakaná holčička... (Ssimca)

Brano

Milá tínedžerská komédia, ktorá rozhodne neurazí. Výborný nápad o tom, že si muž so ženou, ktorí sa nemôžu vystáť vymenia svoje tela. Páčilo sa mi takisto herecké obsadenie a to najmä krásna Samaire Armstrong. Zo začiatku som aj celkom slušne bavil, lenže približne od polky filmu sa to až príliš zmenilo na romantiku a humor išiel bokom, začo dávam veľké mínus. Takisto záver predvídateľný, kedy ho človek ani nemusí vidieť a bude vedieť akoto celé skončí. ()

ostravak30

Musím spravedlivě přiznat, že jsem se pobavil. Mužský a ženský svět se střetávají a oba světy dostávají na frak při pohledu z opačného pólu. Každopádně je třeba přiznat, že ač se ve filmu výměna těl již několikrát objevila, já se u tohoto filmu zasmál. Příjemně mě překvapily herecké výkony i dobrá hudba. A špatný není ani scénář na tenhle typ filmu. Je to lepší průměr. Znám komedie s mnohem slavnějšími herci a vyšším rozpočtem a spíš jsem se nudil. Tady jsem se zasmál a to u komedie čekám. Vyloženě neselhaly ani další parametry. Uzavřel bych to tedy tím co jsem už řekl. Jde o lepší průměr. ()

chrustie

Nejsem moc na romantické filmy, a když mi tenhle film byl zavlečen domů, říkal sem si po prvních 10 minutách, že to je jen další "Žába k zulíbání", nebo "Mezi námi děvčaty" . Nevim proč, ale tenle romanťák mi vyloženě sedl. Kdyby mi to tak nepřipomínalo ty dva filmy a konec nebyl tak moc předvídatelný (ten je ale skoro u každého romantického filmu), tak by bylo snad i 5*. Takhle je to 3 a za ty překrásné kukadla Samaire Armstrong jedna navíc. ()

DooFooS

Tisíkrát viděná zápletka, tisíckrát viděné řešení a tisíckrát viděný příběh, přesto všechno je to nenáročná odpočinková záležitost. ()

rafix

Vynikající a božská komedie která mě královsky bavila a taky mě oslovila. Dobrý námět. No prostě kouzelná. ()

Adam's

Mnohokrát provařená zápletka se záměnou tělesných schránek a k tomu od první minuty předvídatelný děj. Je to na vás... ()

Muff

Myslel jsem, že to bude úplná, ale úplná hovadina. A taky byla. Ale dost mě bavilo chlapáctví hlavní hrdinky a ženskost hlavního hrdiny. 50% ()

blahblah12

Podle názvu a podle toho co je o tom napsaný bych čekala větší kravinu.Ale mě to moc pobavilo,bylo to zábavný a vtipný a samzřejmě s dobrým koncem. ()

klichem

CO uz napisat k filmu ktory ma zaplatat dieru vo vysielacom case v TV. Snad len ze to predcilo moje ocakavania a tak aspon tie dve hviezdy si to zasluzi. :D ()

Lucbric

V dnešní době existuje spousta filmů, kde si dva hlavní hrdinové prohodí těla, ale to vůbec nevadí, protože každý z nich je jinak zpracovaný :) bavilo mě sledovat, jak si dělají Nell a Woody navzájem naschvály a potom se zase společnými silami snaží dát všechno do pořádku. Už na začátku je ale jasný, že konec dopadne podle pořekadla ,,co se škádlívá, to se rádo mívá" :) ()

Domas88

Ty jo, já to říkám pořád, jediný kdo umí natočit tolik romantických filmů na jedno téma, tak je opravdu tam za mořem. Nic opět geniálního, ani originální nápad, prostě další tipická puberťácká, romantická komedie a opět povedená. Proč ne, ikdyž to tady bylo, ale dobře udělané a dívatelné.. ()

vladi87

Vtipné spracovanie starého námetu s novými prvkami, presvedčivými hereckými výkonmi a záverom, ktorý čakáte hneď od začiatku. Príjemná oddychovka. ()

Manas50

I přes všechny ty různé klišé a neoriginalitu scénáře, se mi to docela líbilo. Film je příjemně oddychový a zábavný. Herci jsou sympatiční a Samaire Armstrong krásná, škoda že nehraje ve více filmech, dívá se na ní pěkně. 60% ()

fujarik

Vcelku supr romantická komedie s netradiční zápletkou. Jedinou malou výtku mám k českému dabingu. Dabing Lumíra Olšovského mi k hlavní postavě moc neseděl ;-) ()