Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

IwoCZ

Dávám čtyři, protože mi přijde, že tato Šrekovská vánoční pohádka je tady hrozně podhodnocena (IMDB 6.6/10). Na rozdíl od hrozného druhého a třetího dílu Šreka se mi tento vánoční krátký filmek docela líbil. Akorát se trefil do předvánoční nálady a i jsem se u toho zasmál. ()

josieaddms

Já mám Shreka ráda. I když se v něm najde spoustu věcí které nemusím, pozitiva převažují. Kraťas Shrekovy Vánoce sice není jako Shrekovi filmy, ale pořád je to dost zábavné a vtipné. ()

Likan7 odpad!

Jak je na tom Shrek, tak se to bude prodávat, jak je na tom Shrek a Vánoce, bude se to prodávat o to víc? Shreka mám i po letech plný zuby a pomalu ale jistě ho přesouvám do trezoru nejnenáviděnějších postav a vůbec animovaných světů co znám. ()

xylofonka

Škoda, že se kdosi snažil využít Shreka i na Vánoce, nicméně za roztomilá zelená batolátka dávám tři *, škoda, že je to v podstatě ze soucitu. ()

tucnak

Do hlavního vysílacího času na Vánoce Santa Clause???!!! Bože, ještě že už nejsem malý děcko, ty chudinky v tom teda musej mít bordel... ()

Freshoun

Mírný pokus o oživení shreka něčím co trvá asi 20 minut.Bohužel dost chabý pokus i když na vyplnění už tak někdy dost nudného vánočního programu dobré akorát to teď Nova bude vysílat dalších 10 let. ()

Kozy9

Shrek 1 a 2 boli Shrekovské filmy, 3 a 4 boli iba komerčné zlátaniny... Toto je taký Shrekov exkrement na chodníku... 30%. ()

unrocker

Tak tohle opravdu ne! Tohle je krok úplně špatným směrem. Tento výplod jenom do teleivze a jenom jednou a nikdy víc... :( ()

pekas

No nic moc, příběh slabej, fórků pomálu, prostě bonus na DVD. Pokud to prodávají samostatně, je to ubohý tahání peněz lidem z kapes. Slabá trojka - 51%. ()

Arccos

Mám dojem, že ostatní komentátoři jakoby zapomněli, že tento krátky film je určen hlavně dětem. Přitom jsem se ale zasmál i já. Pro mě jedinou závadu představuje americké pojetí vánoc se Santou a soby. Naštěstí český dabing aspoň přetlumočil krocana na kapra. ()

Numerobis

Shrek byl jako film nesmírně zajímavý. Svého času jsem na něj koukal, oči vyjevené nejen ze vtípků, ale i animace. (byl to první animák "nového" typu, který jsem viděl). Druhý díl laťku nepřekonal a třetí...jsem díkybohu neviděl. Zato jsem ale viděl tento pokus. Na Štedrý den, kdy jsem se na něj podíval, jsem byl plný přirozeného sentimentu, leč nijak nadšený jsem nebyl. Skoro žádný děj, hlavní otázka zajímavá tak pro třeťáka (ZŠ - domýšlivci) a typický USA přístup k Vánocům - toť důvody, proč toto sentimentální (a horkou) jehlou sešité animování vidět nemusíte. 2 hvězdičky za tu trochu Shrekovské atmosféry... ()

kubilov

Už nevím jakej animák s tím začal, ale už se nám stává pravidlem, že každá úspěšná série má svůj vánoční díl (Doba ledová, Madagaskar...) ne, že bych z toho byl nějak naštvanej nebo tak. to rozhodně ne, ale ono se moc různejch variací na Vánoce vymejšlet nedá, proto hold ani Shrekoleda není nijak originální a tak u mě moc kreditu nezíská. No a když jí nevyjde ani hra na emoce, hned mi z toho vyjdou dvě hvězdy. ()

brzozin

No odpad to zrovna není, ale jedna ušmudlaná hvězda je až moc. Byla nebyla svého času taková potrhlá doba, kdy Shrek musel být úplně všude a tak se nasral i do vánočního tv programu. Zasmrděl tam a zase zmizel. Zaplať pánbůh to skončilo stejně rychle, jako začalo. ()