Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

Klišé

1 a 2 byla docela dobrá (mohly se na to dívat nejen děti), 3 byla nastavovaná kaše a trapné vtipy a Shrekoleda bylo pouze zaměřeno na děti, peníze a vánoce...Nic moc... ()

Shallya

Opravdu netuším jak to mohli natočit...celou zhruba půl hodinu jsem poslouchala jen samé trapné vánoční pohádky s ještě trapnějším koncem = kdyby byl Shrek takhle dlouhý jako Shrekoleda tak si ty hvězdičky zaslouží MNOHEM víc než toto...( dávám 2* , ale z velké části jen kvůli hl. hrdinům ) ()

lepinla792

Pro mě bezva krátká pohádka, vtipná, pohodová, rád se na ni koukám, když je vánoční pohoda. Rozhodně bych řadil k mému oblíbenému Shrekovi 1, 2. ()

Kinderr

Móda dnešní doby na všechny kreslené filmy udělat jak zvířátka,nestvůry tráví Vánoce. Pro děti je to určitě fajn a tohle bylo i docela povedené tak proč ne...Už mě ale v pohádkách rozčiluje jak se všichni rozhádaj a pak se udobřujou, chce to vymyslet něco nového. ()

pichta

Obyčajný animovany film pre deti, ten humor sa už asi minul...Inak v celku fajn oddychovka, kratka na dobru noc ()

AdelleR

Pro mě je Shrekoleda už vánoční animovanou klasikou. Možná proto, že se na ni dívám od dětství, ji vnímám trochu jinak; je jasné, že to je plné moralizování. Snad každý vánoční film, a ke všemu animák, je plný moralizování. Jak trávit Vánoce, čeho si ve skutečnosti cenit... ale když tohle pomineme, pořád to je ten samý vtipný Shrek, ty samé skvělé postavy, které to prostě táhnou. Za mě zkrátka kraťas, který neomrzí. ()

KuceraJohny

Asi jsem jeden z mála, ale mě přijde tenhle speciál legrační. Jako malý jsem se vždy těšil, že ho budou dávat na Nově a přemlouval rodiče abychom buď měli večeři dříve nebo později, protože jsem to nechtěl prošvihnout. Dnes jsem to po spoustě letech pustil svým dětem a všichni jsme se bavili. Upřímně já asi nejvíc. Jak jsem řekl přišlo mi to vtipné a ideálně dlouhé. Samozřejmě kdyby byl takto natočen celý film asi bych tolik nejásal, ale zde mi to prostě všechno sedlo. ()

Feacher

Je to taková zbytečná miniaturka bez příběhu, jejíž základní myšlenkou jsou sladké Vánoce. Dospělé definitivně nezabaví, ale dětem, co rádi Shreka, to 24.12. klidně pusťte. 3* ()

JuRoot

Som sice vykricany Shrekofil a aj po Shrekovi Tretom som nebol prilis skepticky, ale teraz uz mam naozaj pocit, ze teraz to uz prehnali. Aj tych 22 minut bolo viac nez dost na sklamanie. Body len za kocura a tu predavacku. ()

qwxyz

Jak velmi dobrý byl první film se Shrekem. Nyní už je všude a začíná se mi z něj zelenat před očima. Bohužel to není ta pěkná barva přírody, ale klasického případu, z kterého je zapotřebí vymáčknout peníze, co to jenom jde. Jen aby to nedopadlo jak se Spidermanem, který si může dáti náhrobní kámen. Škoda...44% ()

CrashHP

Krátky animovaný vianočno shrekovský film, ktorý nič extra neponúkne, no stále je tento kraťas pozeratelný. ()

Abcbc

Nudné a trapné! Takový název by pro Shrekovy vánoce podle mě seděl lépe. Do prvního dílu této animované komedie jsem se okamžitě zamilovala, další díly dopadly o dost hůře a tento rádoby 'doplněk do sbírky' mě naprosto dorazil. Humor se bůhví kam poděl, ochabnul příběh... Celkově 22 minut s maximálně dvěma vtipným momentům. Tohle se nikdy nemělo dostat na veřejnost! ()

Ospalek odpad!

To, že je Shrek oblíbený neznamená, že o něm musíme vytvořit každou kravinu! Ještě, že když jsme na to koukali tak jsme měli návštěvu, jinak bych tu televizi musel vypnout. ()

eli.s

I přestože Shreka uznávám jako jednu z nejvtipnějších animovaných postaviček, musím přiznat, že v této vánoční verzi jsem postrádala více než jen vtip a děj. ()