Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

Xeelee odpad!

Tohle dílko nikdy nemělo spatřit světlo světa. I při stopáži 22 minut strašně nudí, když zrovna nebohého diváka nevytočí nějakou příšernou trapárnou, kterých je na jednu milisekundu opravdu požehnaně. Navíc asi nebylo úmyslem tvůrců, aby oslík štval kromě Shreka i diváky. Z těch jeho otravnejch keců mi úplně třeštilo v palici. ()

Ilicka

U rozbalování dárků se šlověk nepozastavuje nad moralizováním a jednoduchými (=stupidními) situačními fórky. ()

Jenda

Nevim, co proti tomuto fajn dílku všichni mají, ale mě se to líbilo, zasmál jsem se, a z večerního programu to můžu zařadit k tomu lepšímu (pohádky mi už lezou krkem). Prostě to pěkně dotvořilo atmosféru... ()

duklak2

Stručná a výstižná krátkometrážní pohádka, která mě pobavila i trochu dojala. Škoda, že jsem na ni o Vánocích zapoměl. Stáhl jsem si jí až teď v létě, když venku praží slunce. Dozvídáme se, že Shrek slaví své první Vánoce. Zlobři vlastně neslaví Vánoce, oni neslaví vůbec nic! „Zvedněte svoje zelený zadky a běžte koupit kapra!“ ()

ScarPoul

Typická rodinná zbytočnosť, ktorá postráda humor, nápaditosť a využíva len typické vianočné prvky, ktoré dokážu pobaviť len tých najmenších. strata času ()

Tommassi3

"Je to jednoduché, nebojte se !! O Vánocích vím úplně všechno.. Dám vám naši příručku: Vánoce pro vidláky !!" ;) ()

MoiJe

Kopa poucnych vianocnych kecov a vtipy vacsinou nie velmi podarene alebo silene, ale je to kratucke a daju sa z toho robit super spolocne screeny... a v podstate je to mile:) ()

McClane

Bál jsem, že to bude vánoční agitka a bohužel byla. Pár dobrejch fórů, jinak žvásty o tom, jak má bejt rodina o Vánocích spolu. Čekal jsem něco vtipnějšího a shrekovatějšího, škoda. ()

M.Macho

Jak říká můj bratranec... "Vánoce jsou od toho, aby lidi byli šťastný a rodina spolu..." Můj bratranec je materialista... ()

Marek1991

Veľmi milý krátky príbeh o Vianociach v podaní tejto novodobej peknej komerčnej obludy. Dej troška slabý a jednoduchý, ale pre deti pekné. ()

corpsy

Shrek a jeho parta opäť rozpúta geniálne humorné šialenstvo, tentokrát v príjemnej vianočnej atmosfére. ()

Pishin

Zbytecny kus, ale co, dokud Shrek valí tak co se nenapakovat vidte DreamWorks. Mimo to už me zacina nudit ze amici delaji humor tak ze par postavicek na scene říhá, blije a nebo ma problemy s vetry. Nevim jak Vas ale me uz to nudi....bouhzel se to netyka jen Shreka ale i ostatnich americkych ''StupidnicH" komedii.... ()

Kryton

Dejte perníčkovi vetší prostor už konečne. Dyt jedine on ma vždy nej sceny. Probuh osel opět otravný, Shrek tupý a to bych mohl pokračovat. Dětem se to bude libit, jsou tam jejich oblibeny postavičky. Dospělí si mezi tím dají panáka a budou hnát děti rychle ke stromečku! Jen at nejsou Shrekovy velikonoce, Shrekuv Halloween a pod. ()

themic

Moc, moc špatný, už i Shreka zatáhli do těch věcí okolo Vánoc. Tenhle půl hodinový filmeček je naprosto o ničem, nebyl moc chytrý nápad to natočit, přesto se stalo. Možná lepší než trojka, ale tak jestli trojka byla hodně podprůměrem tak o kolik tohle může být lepší? Prostě se to nepovedlo, vivat Shrek 1 a 2:) Hodnotim to 15% ()