PouPou 5

Tento film, je bravurním snímkem skutečné události. Od začátku do konce mě držel v napětí a lítosti Sophie. Ellen Page předvedla opravdu excelentní herecký výkon. Při některých scénách, i když nebylo vidět co se přesně děje, jsem se děsil a hnalo mi to slzy do očí. Panu režisérovi tleskám!!! ()

radek.896

Tento snímek jde člověku při sledování hodně na psychiku. Už jsem si začal říkat, že ji snad ty děcka začnou i pořezávat nebo polévat horkou vodou a naštěstí se to nestalo. Pro slabší jedince bude hodně těžké to dokoukat ()

Ejvi

Připravte se na emoce. Ještě jsem neviděl film, u kterého bych cítil takovou bezmoc, beznaděj a touhu pomoci.. Chtěli by ste zasáhnout, ale nemůžete.. Je frustrující, jak dokáže být život krutý a nespravedlivý. Po shlédnutí na něj tak lehce nezapomenete.. ()

Jannine

Nedoporučuju koukat se na tenhle film večer. Když musíte, tak si připravte ještě nějakou osvědčenou komedii na pak. Rozhodně se nejedná o film na dobrou noc. Já osobně jsem ho nemohla dostat z hlavy ani druhý den. Otřesný příběh, který bohužel napsal sám život. Herecké výkony, které stojí za zmínku – Catherine Keener a Ellen Page. Film má ze začátku trochu pomalejší tempo, ale když nastane to peklo, tak se k tomu idylickému pomalejšímu začátku budete chtít vrátit. Pro mě never more. Na takovýhle filmy nemam nervy. ()

PekoK2

Nie je možné aby som v tomto príbehu nenašiel jedinú osobu so zdravým rozumom, ktorý by pochopil čo sa v dome hrôzy deje. Neuveriteľné že sa niečo takéto stalo a popri tom tie deti, boli zmanipulované značne narušenou „mamou“. Príbeh je pekne vyfarbený v súdnej sieni, kde sa o ňom rozpráva a na základe výpovedí svedkov ktorý boli vinný taktiež z ohavností. Deti sú vždy veľmi naviazané na svojich rodičov ale keď sú deti rodičom príťažou, nedokážu sa o nich postarať, potom ich životy strácajú zmysel a šťastie zároveň. Rodičia Silvií majú rovnaký podiel na jej osude a je mi ľúto ako to s ňou bohužiaľ nakoniec dopadlo. ()

Unn

Že maminka od tolika dětí, bez peněz a milencem hajzlem byla psychicky v troskách bych ještě zvládla. Ale, že ji i ty děti slepě následovaly a dělaly vše jak ona (a to některé nebyly zas tak malé), to mi nechávalo rozum stát. Nakonec nebyla v nikom ani kapka citu. Zpracování filmu bylo dobré, jen mi přišla nevhodná ta "dream vsuvka" o šťastném návratu k rodičům.P.S.To mi vyvstává otázka, jak by se asi zachovaly děti dnešní doby, pro které je normální vídat brutalitu denně v televizi. Vždyť i tady někteří komentují film, že je málo násilný. Co na to říct? ()

LuckyCZ

Během sledování tohoto filmu, jsem měla pocit takové beznaděje, jak u žádného jiného. Pořád jsem se sama sebe ptala, proč s tím proboha někdo něco neudělá?! Na konci filmu jsem se cítila mizerně a fakt, že film je natočený podle skutečné události, mé emoce umocňoval. Ellen Page zahrála na výbornou a Sylvii ztvárnila tak věrohodně, že scénu kdy leží vyhublá na podlaze a ostatní děcka si sní "hrají" budu mít v paměti ještě hodně dlouho. ()

metrixmetrix

Lidská zrůdnost podána v tom nejotřesnějším případě. Film je naprosto geniálně vystavěn (navíc podle skutečné události). Vyvolává velmi silnou zpětnou vazbu, rozhodně nemůže nikoho nechat chladným. Lhostejnost okolí, vliv matka->dítě, vnitřní boj a utrpení samotné Sylvie a její sestry. Americký zločin zanechává v člověku opravdu silný zážitek, soucit, lítost, znechucení nad samotným faktem, že i toto se děje dnes a denně... ()

ES13

Ten film sem viděla před dvouma měsícema a pořád mam husí kůži. Neuvěřitelný! Nejlepší herečka Ellen, to je jasný! A celkově, to že je to podle pravdy, to že se to teď možná někde děje taky to dává filmu naprosto zničující efekty. Ke konci už sem brečela jako slon. ()

Atilla

Velmi kvalitně udělaný film podle skutečné události. Není nijak přikrášlen, proto možná některým může připadat pomalý a nudný. Popisuje přesně děj týrání, který vede až ke smrti. Komu připadá, že je to snad málo dramatické, je emoční MRZÁK. ()

Kathleena

Nejlepší film o nejhorší události, nedovedu si ani představit to zoufalství. Nezbavíte se toho, bude se to vracet a pořád přemýšlíte, jak je možné, že to nikdo nezastavil, děsivá hra malých dětí. Je to opravdu tak snadné zformovat vraha? Možná se na to jako absolvent sociálních věd dívám špatně, ale jak je možné, že v žádném dítěti nebyla lítost. Těžko říct, zda se rodíme jako nepopsaný list, možná jenom výchova je to, co nám brání se navzájem mučit a zabíjet...už ten film nikdy nechci vidět. ()

Henriette

Tenhle film je strašný - v nejlepším smyslu tohoto slova. Závěrečná pasáž je uchvacující, nezapomenutelná a filmově-osudová. ()

karel001

Každou minutu filmu jsem si tajně přál, aby do filmu vstoupil někdo typu Schwarzenegger nebo Willis a zachránil Sylvii, ale to se stát bohužel nemohlo. Ty co dávají tomuto filmu negativní hlasy bych nechal prožít stejná muka a pak ať něco říkají. ()

Hocam

Strašný příběh, který je o to strašnější, protože se odehrál. Ellen Page svoji roli zdecimované matky zahrála velice dobře a Catherine Keener byla v roli chudáka Sylvie výborná. Příběh, který je ve filmu vyprávěn, mě velice zasáhl a proto tento film bude patřit do kategorie "vidět jednou opravdu stačí". ()

Litaniel

Když si člověk domyslí co všechno musela vytrpět, ubohá Silvia. To nepřímo ukázané násilí tady není vůbec na škodu.(Nevím jestli bych se chtěl dívat na to jak ji propalují kůži až na kost, koupou ve vařící vodě, jak ji násilím svlékají a kopou do rozkroku a rvou ji tam flašku - mno nevím na mě i to "nepřímo" působilo dost mrazivě). A musím říct že herci hlavně Ellen a Keener jsou na jedničku. Lidské mysli jsou zvrácené a podobných případů je plno např. Sybil. ()

LooLaa

Úžasně zpracované drama. Nebýt první poloviny filmu, kdy se nedá dlouho rozlousknout o co vlastně půjde a závěru, který dovypravuje hlavní hrdinka namísto pro mě logičtěji její sestry, dal bych 5 hvězd. Asi pro mě jediná moucha na tomto filmu, která mi trochu vadila. Tak morbidně uzemňující příběh, který dostane do kolen každého by si přece zasloužil dovětek podaný zdrcenou sestrou namísto "jen" domněnek mrtvé Sylvie - achjo tolik emocí se z toho tím dalo ještě vyždímat. Každopádně fakt moc pěkný film. ()

Hektor.Troy

ja mam taketo veci prestudovane od A po Z pribeh podla ktoreho bol tento film natoceny bol daleko...viac...brutalny....ale samozrejme ellen page je uzasna ako stale.ja davam LEN 4 hviezdicky,lebo keby sa drzali reality,tak by to bol horrorovy thriller najlepsi na svete.ale aj tak je to stale pecka ()

zimi

Je mi hrozně!!!!!!! Každý by to měl vidět, aby viděl co se může stát a jací jsme!!!!! Nastává milion otázek, proč, jak je možný, lidi jsou takoví a ještě horší, měli bychom s tím něco udělat a neexistuje spravedlnost!!!!! Elen Page opět úžasná, všichni herci super, ale mě je hrozně, nesnáším celý svět:(:(:(:(:(:(:(:(:( ()