Připravte se na úžasné životní dobrodružství v Monte Carlu! Selena Gomez (Ramona) září v roli Grace, temperamentní maturantky, která se už nemůže dočkat prázdnin v Paříži, kam se chystá s nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) a nevlastní sestrou Meg (Leighton Meester). Když na ně ale v Paříži zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace! (oficiální text distributora)

Pompaj

Bylo nebylo, za sedmero horami a sedmero oceány. Nemůžu říct, že bych se nudil, ale ani jse nedostavil moment překvapení. Herecké obsazení bylo pestré, ale ničím nevyniklo. Scénář ničím taky nevynikl a i hudba byla docela v průměru. Oddechovka. 60% PS: Selena vypadá líp nenalíčená než, když se zmaluje:). PS2: Kdyby jste to chtěli vidět rychle stačí kouknout na trailer:). ()

Kacitr

Pro slečny do 13 let jako stvořené .... prvních deset minut jsem tedy zkousla i já, ale pak se vše změnilo v naprostou hovadinu bez smyslplné zápletky. Uznejte, není příliš pravděpodobné že v Paříži narazíme na osobu která je nám podobná jako vejce vejci .... Ale kdybych byla o pět let mladší? Byla bych z toho celá pryč a trvala na opětovném přehrání. A Gomez není coby herečka tak špatná ;) Ovšem víc preferuji "Ramonu". ()

KM Phoenix odpad!

Nehorázná blbost přenarvaná klišé od sklepa až po půdu, s katastrofickými hereckými výkony. Naprostá urážka soudného diváka. Problémem je i to, že ten film ani není tak špatný aby se mu člověk za to mohl smát. Místo toho musí tu absolutní nudu přetrpět. Většinu času jsem si přál aby se hlavní postavy potkali s motorovou pilou tím správným koncem. Oproti tomuto výkalu Thomase Bezuchy jsou i české "Pusinky" velkofilmem. ()

suzanne1997

Tenhle film byl něčím zajímavý a to se nedá popřít, nadchl mne ten jeho styl, to, jak se vydávaly za někoho jiného a dokonale jim to vycházelo, nedokážu tomu nic moc vytknout, nic moc od toho filmu očekávat nelze, ale ani není až tak úplně špatný, ono nejde jenom o to, jak je natočený, ale taky o to, že každá si něco uvědomí, každá pozná štěstí, i když Grace mohla být na konci filmu trošku déle. Tenhle film bych doporučila těm, kteří nemají co dělat a chtějí si jen zkrátit dlouhou chvíli, protože tenhle film se na to dokonale hodí. ()

Lachvos

Typické neboli "clichovité"? Ano. Přisládlé tzv. krásnými momenty? Přinejmenším. S diváckými prvky lehké překvapivosti? Zdaleka ne. Přesto pár bodů nad "stereotypem"... ()

LudeCZek

Komedie plná klišé a krásných hadříků a serepetiček o tom jak 3 popelky našli své velké lásky jen díky velké náhodě...bla bla bla, kyždý to viděl už 100x, ale proč se nepodívat po 101.... 2,5 hvězdy. ()

ashtangi

Průměrná komedie, ale celkem příjemná letní podívaná o třech dívkách, jejich cestě a jednom velkém nedorozumění, které, jak už to tak ve filmech bývá, jim zcela změní život. ()

inutihar

Monte Carlo je krásné a ten vintage kabriolet Mercedes bych chtěl taky. Jinak filmové peklo. Viděno v letadle, jinak bych se na to nedíval. ()

Olík

Monte Carlo?!?!? Měli jste tu čest se sestrami Olsenovými trávícími jeden den v New Yorku, s cukrkandlovým zamilováním Princů do prostých nanynek jako například v Princ a já, s jednou z rádoby moderních Popelek jednadvacátého století, nebo s některým z disneyovských středoškolských opusů, měli? Tak to je Monte Carlo......nic pro Disney Channelu odrostlého diváka. ()

chrispe

Film na způsob filmů od sester Olsenových aneb zažijme "dobrodružství" a přitom se můžeme seznámit s chlapci našich snů. Akorát namísto Olsenek sem nasadili tři jiné známé ksichty v čele s dost spornou "herečkou" Selenou Gomez. ()

haroska

Kdo je milovníkem seriálů typu Gossip Girl,90210 a princeznovských disneovek tak určitě neprohloupí,když shlédne tohle.Pohodová letní romantická komedie,která místy fakt baví a na závěru je velkolepé romantické finále.Nic víc,nic mín ()

sarfian

Naivné jak sviňa. Aká je šanca, že dve z troch naiviek nájdu v zahraničí lásku na prvý pohlad a stretnutia na náhodu sa konajú úplne všade, či v Monte Carlu, či v Paríži, alebo inde. Vela nechýbalo a zaspal by som pri tom, no napriek všetkému nemôžem dať menej ako 2*. VIDENÉ 1x ()

Psycho.R

Dost mi to připomínalo Falešnou hraběnku, kde jsem, ale měl daleko vetší soucítění s hlavní postavou. To, že se jedná o Selenu Gomez, o který teď všude čtu, jsem zjistil až z titulek a unesenej jsem rozhodně nebyl. ()

John80

3 dievčatá na Výlete v Paríži a jedna z nich sa podobá na bohatú dedičky s ktorou si ju doletu. Komédia s humornymi situáciami a oddychovka s krásnou Selenou Gomez a dobrou hudbou vo filme 3* ()

cheonsacz

Čekala jsem od toho mnohem více, ale hodnocení kvalitě tohoto filmu jednoznačně odpovídá. Je to lehký průměr, něco co neurazí bohužel, ale ani příliš nepobaví. Film si mé hodnocení získal především hereckým obsazením, kostýmy a hudbou (Mika je jeden z mých nejoblíbenějších umělců). Hodnocení mu však ubírá jednoduchá zápletka a nezajímavý scénář a prostoduchost výpravy z které se dalo vytěžit mnohem více. Z krásného Monte Carla a Paříže jsme mohli vidět jen pár záběrů a z Texasu jsme vlastně neviděli vůbec nic. Filmu také dosti ubírá dvojrole Seleny Gomez, která mohla být mnohem lepší a nevyhne se ani typickým cliché. Pokud jste, ale teenager co si vždy snil o tom jak se ze dne na den stane "priceznou" je tento film ideální snímek pro Vás a určitě nezklame. Hvězdička za scénu se svázanou Selenou a ukrutně optimistického policistu :) ()

DadysGirl

Taková pěkná letní pohádka pro holky... Žádnej zázrak, ale obsazení to naštěstí dotáhne... Pro náctileté to určitě bude mít své kouzlo... nicméně od začátku víte jak to dopadne a není to nic bez čeho byste nedokázali žít... :) ()

TommyDiamond

Čekal jsem podle obsazení, hodnocení a komentářů ostatních, že to bude mnohem horší film. Nechci říkat, že jsem byl překvapený, ale film docela ušel. Nenudil jsem se a občas se i zasmál. Asi bych se na to ale znova nekoukl. celkově 40% ()