Připravte se na úžasné životní dobrodružství v Monte Carlu! Selena Gomez (Ramona) září v roli Grace, temperamentní maturantky, která se už nemůže dočkat prázdnin v Paříži, kam se chystá s nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) a nevlastní sestrou Meg (Leighton Meester). Když na ně ale v Paříži zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace! (oficiální text distributora)

lilylove

Přímo mě to nadchlo,jeden z nejlepších filmů.S takovým hvězdným obsazením byl podle mě samozřejmý úspěch i když úspěšný to zas tak hodně nebylo.Líbilo se mi že tam hrály moje 2 oblíbené celebrity(Leighton Meester a Selena Gomez) též krásný herec Cory Monteith a herečka Katie Cassidy která občas hraje v mém oblíbeném seriálu(Super Drbna).A celkově příběh stál za to.Hodnotím 5*. ()

XTrader

Klasický romantický film podle obvyklého mustru, v podstatě nic moc čím by vybočoval. Nicméně herecké výkony celkem dobré, takže za tři. ()

BlackVelvet

Krizenec mezi road movie a summer movie a chic lit movie pro asi tak 8mi lete. Asi letela Super Drbna v USA tak se rozhodli producenti vytezit co se da. ()

Bblondie

Určené pro určitou věkovou skupinu, ke které ještě tak trochu patřím,pro kterou je to moc hezký film. Táhnou tady všechny Disney hvězdy, Leighton a Katie (Gossip Girl), Cory (Glee) a samozřejmě Selena. Ten film neurazí ani nenadchne, ale velmi to nahrazuje nádherná Paříž a hoši s francouzským šarmem. Za Leighton a Paříž * navíc. Jinak průměr. ()

jessica29

Podle mého názoru dobrý film který měl ale drobné nedostatky.Např.jak mohla průvodkyně na dívky zapomenout když má seznam lidí a musí to zkontrolovat ne?Zvlášť když to nejsou Evropanky.Také se mi nezdálo že by byla průvodkyně hyperaktivní,naopak trošku potrhlá ale zas tak moc elánu v sobě neměla.Selena Gomez na mě ve filmu působila dost namyšleně a myslím že to byla chyba že byla v skoro celém filmu nenamalovaná.Ve filmu hraje osmnáctiletou dívku,ale bez make-upu vypadá tak na patnáct.Naopak mě velmi mile překvapila Leighton Meester která obvikle hraje fifleny.Kromě toho bylo jinak vše skvělé! ()

saabrina000

film je dobrý,,, po celou dobu mě bavil...akorát by mě zajímalo jak se jmenovala jedna písnička.... když šli všechny 3 na ten ples a hudba byla ... it's all right.. ale nemůžu najít nikde jak to bylo ()

ladymarmelad

Musím říct že sem si to stáhla jenom kvůli Seleně, Corymu a Leighton. Čekala jsem od tohohle filmu něco víc ale musím říct že sem se tam i nasmála.Jasně je to o holkách který maji fakt štěstí, prostě je to normalní film. Jak už sem řekla obsazení je super. A v podstatě je to dobrej film. Je spíše pro náctileté holky ale tak co? Je to dobrej film a ten konec která holka by si to nepřála. =) ()

Lolamd

Ve své podstatě by to nemusel být nejhorší film.Napád mi přijde celkem fajn,vadí mi Selena v hlavní roli,to přiznávám.Nic proti ní nemám,ale prostě v tomto filmu mi nesedla.Takže můžu s klidem dát 2 hvězdy. ()

Jannine

Nemůžete se na tenhle film kouknout s tim, že chcete vidět něco objevnýho, dá se to snadno poznat už jen z obsazení hlavních rolí. Pohádka o tom, jak se chudé děvče z Texasu podívá do Paříže a omylem až do Monte Carla, kde si oblékne dokonce róbu od Ellie Saaba. Příběh je slabší ale všechno to vynahradí ono prostředí high society v Monte Carlu. ()

Sabril

Veľmi ma potešili hlavné postavy hlavne Selena Gomez. Film je zaujímavý len sa tam veľa vecí hrozne naťahuje preto dávam 4 hviezdičky. ()

ES13

Já mám pro tyhle holčičí filmy slabost, možná je to tim, že sem holka? :-P kdo ví... Ale, je fakt, že jednu hvězdu sem odebrat musela za pár nudných scén, který sem musela přetáčet, jinak bych se ukousala. Zkrátka mohlo tam být míň romantiky a víc napětí. Nevadí.. Film se mi líbil. Herečky jsou jedny z mých top. Palec nahoru :-) ()

Mparrowka

Na tento film jsem náhodou narazila v televizi. Nedělala sem si o něm žádné iluze a udělala jsem dobře. Děj o ničem a nedivím se, že herci nepodávájí žádné extra výkony, protože oni ani nemají co hrát. Jedna hvězdička za mou oblíbenou "Blair" Leighton Meester. ()

PinkButterfl

Mne sa film Monte Carlo celkom páčil, samozrejme to nie je žiadne superdielo s hlbokou myšlienkou , miestami som sa ale celkom bavila a dobre som si pri ňom oddýchla . ()

len.tilka

Když se divák přenese přes fakt, že tři puberťačky si jedou na "luxusní" vejlet do Paříže, kde vedoucí zájezdu vede výklad bleskovou rychlostí, takže z města vidíte tak vnitřek autobusu a kus Eiffelovky, za pokoj jim snad musí platit i majitel, aby tam spaly a pak se úplnou nááhodou dostanou do hotelu La Grande International President Apartman a já nevim co všechno, protože Selena je tak strašně podobná tý druhý holce, kterou taky hraje. A nikomu nic nevadí, všechno klape. Až konečně jedna zazobaná tetka slibuje náhlý zvrat v podobě odhalení, ale Selena to ukecá a zas nic. A nesmíme opomenout fakt, jak všichni ti Frantíci krásně boří mýty o nesnášenlivosti s Anglánama, protože takle perfektně ten jazyk snad nezvládají ani rodilí mluvčí. Ale co, je to Disney. Vypněte mozek a odpočívejte nebo vypněte film a nemusíte brečet nad promrhanou hodinou a půl života. ()