Připravte se na úžasné životní dobrodružství v Monte Carlu! Selena Gomez (Ramona) září v roli Grace, temperamentní maturantky, která se už nemůže dočkat prázdnin v Paříži, kam se chystá s nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) a nevlastní sestrou Meg (Leighton Meester). Když na ně ale v Paříži zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace! (oficiální text distributora)

Bounded

Blboučká pohádka. Klišé střídá klišé, díky bohu, že se Paříž neprznila více. Svoji existenci dokáže film ospravedlnit pouze tím, že je nabízen v letadlech na dlouhou cestu, kde tříbí znechucení z cesty a stává se tak úžasným otloukánkem. ()

johhny007

Tak tenhle film byl pro mě jedna velká ohranná rutina!Jak bych to zlepšil asi nijak já jsem se na to podíval a řekl si , že o tom nebudu přemýšlet a budu se jen a jen dívat a v pohodě.. , ale bohužel jak jsem čekal nic nového pod sluncem a proto by nebylo spravedlivé kdybych dal víc , než 3 hvězdy , jenže kdo je v dnešní době spravdelivý ?? :D jen prdel to kvůi Seleně kterou bych šukal až bych pukal :OO /Rozpočet/:$20,000,000 /Výdělky/:$39,665,826 ()

rialilly

Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala, ale musím říct, že mě docela překvapil. Katie Cassidy byla neuvěřitelná a stejně tak Leighton, která je jednou z mých oblíbených hereček. Tak nadšená jsem už nebyla ze Seleny Gomez, ke které jsem nikdy nechovala větší sympatie, a v postavě Grace byla docela nudná. Naproti tomu jako Cordelie byla skvělá. Děj lehce plynul, a i když mě vlastně nic nepřekvapilo a všechno bylo hodně předvídatelné, stejně se mi to docela líbilo. Atmosféra a prostředí bylo hrozně sympatické, o to víc, když jsem sama v Monte Carlu byla a začaly se mi vracet všechny vzpomínky na něj. Celý film bych ohodnotila asi za tři hvězdičky, ale musím přidat ještě jednu za krásného francouze Pierra Boulangera. ()

Cherry_Bomb

Podobných filmov ako tento je viac, ale páčilo sa mi, že aj do takého žánru zakomponovali charitu a pomoc ľudom v núdzi. To má u mňa jedno veľké plus a zároveň mi to príde asi najoriginálnejšie z celého scenára. Herecké obsadenie je v celku fajn a príjemne sa naň pozerá. Inak klasika postava dobrosrdečnej a postava namyslenej obe postavy stvárňuje v dvojroli Selena Gomez. Samozrejme rozvíjajúce sa vzťahy a už známy happy end americkej produkcie. Myslím, že film pre taký pohodový večer. Dávam 4 hviezdičky sem tam padne dobre aj takýto film. ()

kubilov

Monte Carlo není nic jiného než pohádka pro malé holky pubertě, i když velmi dobře natočená. Mužské oko si samozřejmě nesmí nechat ujít ani jednu z těch tří amerických krásek, protože ať už Selena Gomez, Leighton Meester nebo Katie Cassidy se jednoduše líbit musejí. S velmi hezkými kulisami Paříže a Monte Carla je to na sice slabší, ale přesto 3*, samozřejmě hlavně díky holkám. ()

PlayEasy

Tohle je jenom další zbytečná americká hovadina do, které se cpe zpěvačka, která neumí ani zpívat, ale hrát už vůbec ne! Hrozná kravina!!! Ještě, že jsme to viděli o Vánocích to jsme schopni leccos odpustit, ale jindy by to byl odpad! 20% ()

Blazis34

Romantická komedie z prostředí krásné Francie. Ať už jde o Paříž či nejhezčí město ve kterém jsem byl, a to Monte Carlo. Příběh nedosahuje takové kvality, abych mohl napsat, že to bylo výborné, ale je to ten klasický romantický předvídatelný děj končící happy endem. Musím pochválit Selenu Gomez, která ve svém mladém věku je velice talentovaná jak zpěvačka tak i herečka. Musím i říct, že na film Monte Carlo jsem se chtěl podívat kvůli tomu, že jsem nedávno toto luxusní město navštívil a většinu míst poznal. Za dílo od Thomase Bezucha dávám 50% - tři hvězdy. ()

lobo87

Taký ten sladkastý príbeh pre teenage dievčatá. Silne to zaváňalo nedelním dopoludním a filmami s Olsenkami. Na rozdiel od nich to bolo trošku dospelejšie, hrdinky riešili vážnejšie témy (zbližovanie rodiny) a postavy boli sympatickejšie. K tretej hviezdičke sa prikláňam, pretože mi to celkom ubehlo a nenudil som sa... 50% ()

Lula.cz

Film Monte Carlo je určen především pubertálním slečnám, ostatním se tohle moc líbit nebude. Děj je prostý, holky chtějí na výlet do Paříže, kde to ale není podle jejich představ a díky záměně se dostanou do prosluněného Monte Carla. Přes pár patálií nakonec všechno dobře dopadne, zazvoní zvonec a pohádky je konec. I přesto jsem se nenudila a opět (jako v téměř každém filmu, kde je Paříž nebo Francie jako taková) dávám o hvězdu navíc za prostředí, celkově tedy za 3 hvězdy. ()

JenYu

Kašlu na místní hodnocení. Mně se to moc líbilo! Po strašně dlouhé době (nebo kdy vůbec) jsem měla u amerického teen filmu pocit, že bych se mohla s hrdinkami ztotožnit. Uspokojovalo mě, že se ve filmu nic nerozbíjelo, nikdo nepadal, nekřičelo se a že se vlastně celá stopáž nesla v hrozně příjemném a umírněném duchu. Klišé by se jistě našla, ale mě tentokrát vůbec nevadila. Sympatické hrdinky a i jejich mužští kolegové. A bylo nesmírně osvěžující, že se ve filmu neřešily sociální sítě! Za mě velmi příjemné překvapení. Pozn. Nejvíc mě samozřejmě bavila Leighton (kterou mám zafixovanou jako Blair z Gossip Girl) odpírající si luxus :) ()

davella

Bohužel celkem obyčejná a ničím nepřekvapující napodobenina Italských prázdnin s Hilary Duff. Jako správná americká romantická komedie má samozřejmě i happy end. Jednu hvězdičku ale dát musím, za lepší obsazení než u Italských prázdnin a docela dobře se na to kouká, protože nad tím nemusíte nijak přemýšlet. A snad jediná emoce co ve vás film vzbouzí je závist a otázka, proč i Vám nespadne takové bohatství a spousta krásných šatů přímo do klína a ještě na dovolené. ()

Vala

Pěkný oddechový film,který neurazí,ani nepřekvapí,ale opad si rozhodně nezaslouží!Koukala jsem na to kvůli Seleně,která náhodou podala super výkon ve své dvojroli.Nebudte pesimisti a vychutnejte si tento odpočinkový film třeba u oběda :) ()

maluti

Myslel jsem, že to bude kravina ale mile mě to překvapilo. Je to sice spíš komedie pro holky ale dalo se na to koukat. Ze začátku trošku nuda ale pak mě to začlo i bavit. S hereckým obsazením jsem byl celkem spokojenej až na dvoj roli Seleny Gomez. Jako Grace dobrý ale Cordelia opravdu děs. Tak nafoukaná a arogantní to už bylo moc. Jen co bych podotknul je český dabing, který byl opravdu nesnesitelný. Přemýšlel jsem, zda dám pět nebo čtyři hvězdy ale nakonec jsem se rozhodl pro čtyři. ()

klapqua

Vidieť raz, ešte aj to z donútenia, viac než stačilo... keď mám chuť na sladké, mám iné typy na filmy... alebo si dám deli:) ()

zodiak217

Veľmi príjemné pozeratelny film aj vďaka pôvab.ej Delené Gomez. Napriek nudnej dejovej línii ide i druh filmu pri ktorom si človek dobre oddýchne, zrelaxuje, nič nerieši a je my dobre. Pekné scény Paríža, Monaka taktiež stoja za to. I ked má ničím táto snímka neprekvapila ani som sa nenudil a to je pre mňa podstatne. Dávam veľmi pekné tri hviezdičky, ktoré si tento film i zaslúži. ()

ludovit14 odpad!

Zlé,zlé a ešte raz zlé!Ak na nás majú do budúcna čakať herečky- typu Selena Gomez,tak nás boh ochraňuj.HOD:9,1%.PS: po 25 min.som to zdal-nepozerateľné! ()

Aidina

Nejprve si všichni užívají v Montu Carlu, luxusní hotel, nákupy, večírky, jachty, polo, aby se pak všichni (ti, co tam dosud nebyli, tak na poslední chvíli stačili dorazit) sešli na charitě a udělali báječnou věc. Vybrali peníze pro chudé děti z Evropy. No ale že volba padla na Rumunsko a ne na Afriku, nebo Indii? Opravdu light břečka. ()

Ajka13

No, no, dejme tomu. Když si vezmu, jak moc jsem se bála se na ten film kouknout (hlavně kvůli hlavní představitelce, kterou fakt nesnášim a díky které jsem se obávala, že to bude další disneyovská kravina), byla jsem příjemně překvapená. Celý film je nakonec klasickou americkou komedií. Alespoň. Docela jsem se bavila, i když příběh nebyl nijak originální, ale to je fuk. Potěšila mě Leighton, kterou mám fakt ráda, takže slušné tři hvězdičky. ()