Earth

(TV film)

V Arktidě se probouzí lední medvědi za svitu prvního jarního slunce. Podaří se jim nalézt jídlo předtím než led roztaje? O tisíce kilometrů daleko sdílí sloni vzácnou vodu se lvy, kdo vyjde ze souboje jako poražený? Ke konci příběhu sledujeme velrybí matku s mláďetem při jejich plavbě k ledům Antarktidy. Na konec se opět střetáváme s medvědy a dnešním ekologickým problémem číslo jedna. (gruvacek)

Maci

Ačkoliv dokumenty moc nemusím, u tohoto jsem vydržel s napjetím až do konce. Všechny záběry byly tak strhující, všechno bylo logicky seřazeno že ve výsledku jsem si připadal jako by to ani dokument nebyl. Byl to jedinečný zážitek, na který bych se mohl koukat každý večer před spaním. ()

maratom

nádhera, záběry žraloka, který vyskakuje nad hladinu doslava hltajíc tuleně, honička geparda s antilopou nebo přelet nad vodopádem, to mi zůstane ještě dlouho v hlavě.5* ()

rusel

Krásné záběry. Omluvám se, ale já u vynikajícího filmu potřebuji ještě děj. Nic proti, on život sám taky "děj" je, ale pokud se budu chtít dívat na zvířátka, krajinky a lidi .... zapnu si radši Discovery Channel :-) Sorry. ()

Hanecek odpad!

Vzhledem k tomu, že se to pouze pěknými obrázky snaží diváka vydírat nepotvrzeným argumentem - je to odpad. ()

fire.wall

Zajímavé ukázky z života některých zvířat,které vám určitě vyrazí dech. Vadí mi pouze, že se o těch zvířatech nic moc nedozvím, ale ten, kdo se na to nekoukne, o hodně přichází. Nikdy vás to neomrzí. ()

Alhazred

Absolútna nevyhnutnosť každej Blu-ray videotéky. Fantastické.... až sa človeku slzy tisnú do očí, keď potom vidí čo sme s touto planétou urobili. ()

Black5

Nádherný dokument zaměřený hlavně na změnu naší planety a migraci druhů. Dokumenty rád nemám, ale tohle je krása!! ()

Usacek_

Úžasná podívaná. Značně předčí všechny dokumenty BBC které jsem doposud viděl. Jediné, co se může tomuto dokumentu trochu rovnat, je seriál Zázračná planeta s Davidem Attenboroughem.Ale i ta byla překonána. Za hudebního doprovodu George Fentona se dílo stává pomalu mistrovským. Nemám, co bych vytknul => 100% ()

Romivoe

Hezké...To je vše. Sice jsem to neviděl v HD a sledoval jsem to pouze na obrazovce velké 15´´, ale myslím si, že i kdyby jsem to viděl na kvaltiní obrazovce, uchvácen bych z toho nebyl. Přiznávám, že jsem se na to podíval jen kvůli tomu, jaké to má hodnocení a nic jsem od toho nečekal. Tedy vlastně čekal, ale ne tak málo, jak musím hodnotit. ()

gumimut

Pokud si tento dokument člověk dopřeje v HD kvalitě, dostane se mu neskutečného zážitku. Záběry nad kterými se tají dech, které hrají barvami. Jedním slovem ÚŽASNÉ ()

LuccaS27

Dokonalá podívaná a ve vysokém rozlišení dechberoucí přírodovědné drama a příběh? Docela mě to dojalo, 1 hvězdička navíc. ()

skonsam

Top mezi kamerou a zemí. Neskutečné záběry tý nejvyšší kvality. Kdo se o ně nechal připravit v kinoripu nebo nějaké další hrozné kvalitě, tak přišel v tomto dokumentu o většinu krásy. Poslední * nedávám kvůli nespravedlivosti vůči ostatním filmům co jsme dal 5*. ()

RyanMartin

Neskutečná nádhera, která v nejlepším světle odhaluje pravé krásy naší planety. Mluvený komentář v dokumentu není vůbec potřeba. Poprvé jsem ho viděl v cizím jazyce a absolutně jsem mu nerozuměl, po půl minutě jsem ho údivem nad tím vším přestal zkrátka poslouchat. Něco takového doporučuji vidět opravdu každému, aby se pozastavil, přestal na chvíli přemýšlet a vychutnal si pravou tvář přírody. ()

lolkaa

Neuvěřitelný :) od ledna do prosince, od severu na jih, od klimatu přes zvířata...myslím, že se stávám členem boje proti globálnímu oteplování a přidávám se do expedice pro záchranu ledních medvědů...pocit všechno zachránit musí mít po skončení snad každej, když vidí tu krásu a přitom ví jak jde pomalu do hajzlu........ ()