Kanibalové

• Česko Kanibal Holokaust (festivalový název) (více)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

Hanz_knife

Proč na to zdejší blbečkové čumí, když nesnesou brutalitu, mučení a krev? Film se jmenuje Kanibalové a ti tam také jsou, i když kdo to viděl tak pochopí, že není všechno tak, jak se na první pohled zdálo na začátku filmu. Čekal snad někdo že budou baštit hlávky zelí? Zajímavé komentáře:Monolog ()

clint123

Asi najznámejší kanibalský horor zo subžánru cannibalo horrorov je vcelku vydarený. Výborná hudba od Riza Ortolaniho naozaj romantická melódia až kontrastuje z násilnosťou a brutalitou tohto filmu. Scény brutálne, či už zo zvieratmi, domorodcami, alebo návštevníkmi džungle. Kultové dielo nie príliš slávneho podžánru! ()

kelet odpad!

Odporná, nechutná prasačina, ktorá sa snaží upútať autenticitou a krutosťou. No jediné, čo je nechutné je to, že to je celé hrané a ozajstné vraždenie je prevedené na zvieratách, za čo by som ja kruto trestal. Pravda, je potrebné povedať, že propagácia filmu a všetko ostatné naozaj vyvoláva dojem, že je všetko reálne. Preto som naozaj pri filme bol zatlačený do sedačky, dokonca za to ako, boli nechutný a krutý "civilizovaní" ľudia som dúfal, že sa im to čo najkrutejšie vypomstí. No po hľadaní a prezretí si informácií o filme a zistení, že to je podvrh, by som jediných trestal tvorcov filmu za týranie zvierat, ktoré bolo nechutne extrémne a aj keď som silná nátura, nebolo mi všetko jedno. Zhrnuté a podčiarknuté, je toto jeden z najodpornejších filmov všetkých čias a neodporúčam ho pozrieť nikomu. Nakoniec treba uznať jednu jedinú vec aj keď bol tento film odporný a nechutný, nič nevypovedal a navyše bol nereálny. Jedna vec však na zamyslenie je a to, že aj v dnešnej dobe žijú kmene, ktoré praktizujú kanibalizmus a rôzne iné rituály, to je jediná realita z tohto filmu. Hodnotenie: 0% ()

klapqua odpad!

Akože... nebudem sa tváriť, že tento druh filmov občas nepozerám... Myslím, že v každom z nás sa skrýva dačo temné, čo nás podvedome núti pozerať a prizerať sa rôznym prasárnam....ale predsa len, čo je moc, to je moc a tento film ním pre mňa bol... ľudia nech sa masakrujú, to mi je u fucka...ale tie korytnačky... Druhá vec, prečo podobné filmy vôbec vznikajú? Akí ľudia ich dokážu komplet celé, bez pretočenia, preskočenia scén pozerať (ak to nie sú študenti psychiatrie, čo v tom hľadajú námet na záverečnú prácu)? Čo pritom robia? Cpú do seba popcorn a pijú hnusnú colu? Alebo veselo masturbujú nad potokmi krvi a zavíjaním obetí? ()

corvax

Je to jako kousnutí do kusu krvavého hovězího steaku. Tuhé, těžce stravitelné; rozhodně ne pro každého. Jste ale odměněni nezaměnitelným pocitem šťavnaté surovosti. ()

kramatos

Úchylárná nehorázná, ale přesto solidně a věrohodně natočená s opravdu depresivní výborně se hodící hudbou. ()

Saxos

Nikdo moc nechce hodnotit. Found footage film má šokovat asi vždy. A zde jsou šokující záběry zakomponované do každého záběru z džungle. Samozřejmě spousta hnusností ve filmu je, ale ony tam prostě být měly. Nepochybujme o tom, že by taková expedice nemohla dopadnout i v dnešní době. A to jen film je 35 let starý. Vydejte se dnes do nějaké země jádra Středního východu nebo Afriky, chovejte se tam jako prase a moc se toho z Vás domů taky nevrátí. Jedno přísloví platné na události "Kdo seje vítr, sklidí bouři". K filmu: Bylo opravdu zabito šest živých zvířat. Film byl zakázán v Itálii, Anglii, Austrálii, severských zemích a spoustě dalších. Hlavními důvody bylo sexuální násilí, zabíjení zvířat, potoky krve. V případných vydáních byl film zkracován. Režisér byl ve své domovině zatčen za oplzlost. Herci museli k soudu z důvodu jestli jsou opravdu naživu. Další zvláštností je, že do obdobných režijních projektů se pouštěli vždy rádi Italové. ()

sibskyn

Dlouho se mi do tohohle snímku nechtělo, až jsem si jednoho dne řekl" nebudu to už nadále odkládat" a konečně jsem se na to podíval. No a když film skončil, tak jsem musel říct" To byla, ale sračka". Nakonec mi ani tak nevadilo zabíjení zvířat, i když uznávám, že masakrovat zvířata jen pro účel film je fakt zvrhlé, ale na druhou stranu, si v tom filmu takhle obstárávali potravu, což mi příjde přirozené. Denně jsou zabíjeny zvířata, jen pro naše potěšení jíst maso, a to mi popravdě vůbec nevadí, prostě rád jím maso. Ok tak to by bylo o zvířatech. Jedna nádherná věc co tu je tak je hudba, Krásná, občas když mám náladu poslouchat soundtracky tak tahle vede. A ten zbytek? ehmm... Kontroverzní? Na 100 procent. Úchylné? Každopádně. Zábavné? Nikoliv. Stojí to za zmínku vidět? Ani ne. ()

Majoslav11

"Ukážeme jim jak to děláme !" Veľmi amatérsky a zároveň veľmi zaujímavý film. A to vôbec svojim spracovaním a celkovým vytvorením kultu. Praotec found footage filmov. Ak sa prehryziete cez všetky tie nahrané nechutnosti, ktoré nám Deodato predostiera, tak v konečnom dôsledku je odsúdeniahodné len reálne zabíjanie zvierat (nosáľ, pavúk, had, korytnačka, prasiatko a 2x opica pretože scéna sa na prvý krát nevydarila). A to bez pardónu. Inak hudba je vynikajúca. Kontroverzných 5*. ()

Salvator

Brutální nechutnost přináší kromě deklarace neutuchající lidské touhy po násilí také skrytá poselství. Ta ale příliš vidět nechceme. Nejsme totiž ještě na úplném dně existence. ()

buchannon

Byl jsem zvědav na tento "nejzvrácenější" snímek, a byl jsem dost překvapen, bohužel negativně. Prakticky celý film se toho moc zajímavého neděje, většinou se jen žvaní a je tu určitá snaha odvyprávět jakýsi příběh, což se moc nepodařilo. Se svým názvem film koresponduje jen na konci, ale docela to stojí za to, přesto ale nechápu, proč kolem tohoto výtvoru bylo takové haló, no i když tehdy asi působil více šokujícně. ()

kolly13

Hraný dokument o domorodých kmenech tak slabé úrovně, že jsem měl neustále prst na tlačítku přetočit a doufal v lepší sekvence. Proč se vlastně na to dívat? Chcete-li reálně vidět zabít zvíře a zinscenované násilí na lidech. Jinak to nestojí za řeč. ()

Saroman

Tohle není úplně obyčejnej horor. Divím se že to není zakázaný :D Bejt tohle natočený Italama o 40 let dřív, nebyli by fejkově zabíjení ani ti lidi. Přeju ochráncům zvířat ať na to mrknou, protože i mě, kterýmu je to víceméně lhostejný to nepřišlo úplně v normě :D ()

Emperor1

Tak jsem konečně sáhnul po této klasice, o níž jsem zatím jen četl a slyšel. K obsahu jen poznámka - přijde mi docela přirozené, že kanibalové ve svém přirozeném prostředí rozsekají a sežerou bandu psychopatů s kamerami, co jim tam přijdou dělat bordel. V tomto ohledu se žádná kontroverze nekoná. Ovšem technicky mě to o kvalitách nijak nepřesvědčilo. Ty italský osmdesátky z toho prostě dejchaj, přišlo mi to celé jako dost laciný amatérský gore porno a k tomu navíc ten šílený hudební podkres, zamýšlený nejspíš jako kontrapunkt ke scénám, které se zrovna odehrávaly. Jsem rád, že to mám za sebou. ()

Lojz@ odpad!

Toto je totální blbost, to si můžu pustit nějaké úchylné porno a bude to mít alespoň děj. A ta hudba to zabila totálně. ()

PanPyzamo

Svými některými brutálnějšími scény mě film zaujal, ale to je bohužel vše. Mám rád, když se toho nebojí a ukážou nějaké drsnější scény, ale jinak mě film neoslovil. Naopak jsem se kromě již zmíněných drastických scén nudil. Nebavilo mě to. Po skončení jsem měl pocit prázdnoty. Nic moc mi to nedalo. Zkrátka nebavilo mě to a moc nezajímalo. Za mě to je špatný film, který nedoporučuji. Svými odvážnými scénky sem tam zaujal, ale jinak nic moc. Chci tím říct, že bych si takové scény pustil klidně zvlášť a osobně bych o nic nepřišel. Toť můj názor. Tento film bych doporučil jen fandům brutálnějších scén, ale i těm bych tento snímek až tak nedoporučoval, protože jsou podle mě mnohem lepší. 2/10 ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato