Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

ejay

Tohle mi sedlo, po delší době film, nad kterým se člověk usměje, i když jeho hlavní téma je smrt. Velkou část filmu na sebe jednotlivé postavy mluví, aniž by je ten druhý vnímal, mě to aspoň tak připadalo. Znám to i ze svého života a i proto mě to tak bavilo. Viděno poprvé dnes. ()

nemer

Nejen následky halucinogenů v praxi a odporný strýček Alfie dodávají této komedii říz. Na rozdíl od amerického remaku britskou verzi vřele doporučuji :) ()

Jungler

Super britská komedie. Strýček Alfie dokonalej. Žádná přehnaná intelektuálnost, je to i dost předvídatelný ale celou dobu jsem se perfektně bavil. ()

Bilky

Skôr taká britská divadelná veselohra, ktorá sa občas zvrhne k americkej fekálnej škole ale inak to bolo zábavné... 77% ()

david666

Výborná černá komedie. Pro mě velké překvapení. Perfektně vybraní herci - každý se fakt na svou roli hodil. Nepamatuju kdy jsem se tak u komedie nasmál. Ten zfetovaný chlap - to nemělo chybu:-). Ukázka, jak se dá ve filmu s minima udělat maximum. ()

Mainer

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl :D spousta věcí je předvídatelná ale když se to zkombinuje tak je to úchvatný ... scénář naprosto excelentní, dialogy jakbysmet a celý zpracování taky, nemám co vytknout. Everything´s so fucking green :D 100% PS: přijde že kdo nedá plnej počet, totálně nemá smysl pro humor ;) ()

veverysiak

Príjemná bláznivo-absurdná komédia, ktorá by v inej krajine skĺzla do viac-menej trápneho gýča, ale v Anglicku sa s takýmito námetmi vedia fantasticky vyhrať, výborní herci, nadávky sú tam, kde majú byť a pôsobia vznešene, ani fekálny humor neurazí a neznechutí, proste pravý morbídny humor hodný ostrovanov, takže 80%. ()

Grázl83

Po shlédnutí vysokého hodnocení jsem čekal víc. Pár dobrých pasáží, ale jinak průměrná komedie. Podruhé již vidět nemusím. ()

lasida

uz se mi dlouho nestalo, abych u filmu smichy slzela, myslim, ze ve sve kategorii vynikajici komedie, sucha a cerna jak dobry anglicky caj ovoneny dobre namichanou davkou halucinogenu... Nedoporucuju k snidani, vhodna spis jako dezert po veceri :-) ()

sAreOn

Místy velmi zvrácená podívaná, která si však vždy zachovává tvář. Perfektní britský suchý humor vyšperkovaný pár pilulkami LSD. Navíc příjemné herecké obsazení, kdy vlastně každého herce znáte, ikdyž vůbec nevíte v čem hrál :-D ()

Manson13

Nálada byla smutná a ponurá, titulky mi náladu zvedly, pak začal film samotný a já se bavil. Nikterak hluboce s odkazem na hlubší sdělení ale bavil jsem se upřímně a od srdce. Film není pro každého, ale děkuji britskému humoru a filmařům i Ozovi za cit pro situace v tomto humoru... ()

Vitex26

Přiznám se, že jsem opět podlehl a místy se řehtal na celé kolo. Britské komedie totiž vážně můžu, poněvadž, narozdíl od mnoha záoceánských, dokáží rozlišit kdy je věc humorá a kdy už vlastně trapná, přestože beru v potaz, že fekální scéna už trošku "zaváněla". I tak ale moc dobré a zejména Andy Nyman dokazuje, že je výborný (nejen)komediální herec. ()

Ellush

Tak tomuto řikám herecký koncert. V podstatě se jednalo o zhruba devadesátiminutový "sitcom", ve kterém perlila jedna postava vedle druhé. Zkrátka, takhle to vypadá, když se sejdou správní lidé (filmoví tvůrci) a inteligentní nápad. Brilantní ukázka černého humoru, který byl tak "decentně" nechutný. Bezvadný hudební podkres nahrával komičnosti situací a podtrhoval komediální gradaci snímku. Tenhle film zkrátka zabaví. ()

Sathana

Většina "vtipů" vůbec nebyla vtipných a celý film byl nudný. Zasmála jsem se asi 2x, při scénách se Simonem a živým plotem. ()