Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Maq

Všichni píší o typickém britském, černém a suchém, humoru, ale já si pod britským humorem představuji něco jiného. Tohle dílo je na můj vkus příliš závislé na vršení šílených situací, a naopak je relativně slabé na výrazné charaktery a britsky absurdně vážné dialogy. Jsem krapet zklamaný. --- ()

rt12

Obešla bych se bez fekálního humoru, který fakt nesnáším. Prakticky do doby než se projeví ,,malý muž" se nic převratného neděje. Pak se konečně děj rozjede. Stejně to není jízda na Horské dráze, ale spíš na takové umrněné Lochnesce. ()

Hadža

No pustil jsem si to nahodou a pak jsem uz jen ziral a dusil se smichy,perfektni pohrebni humor,ten nejlepsi jaky si lze predstavit!:) ()

01Zuzana10

veta zo zaverecnych titulkov asi nie je uplne typicka, nie? : "Any similarity to actual persons, living or dead, is purely coincidental." __ kolko drobnych nahod moze zmenit nase zivoty.. ci ponimanie urcitych osob po smrti. Najprv mi to prislo morbidne smiat sa na takych veciach. Ale je to len film. Celkom vydareny. Sranda zapletka, prijemna kopka dlhovlasych hercov, manzelom MacFadyenovcom to spolu pristane, skvela netypicky nefuneralova hudba, rakva, ktora cestou k cielu v titulkoch zabludi, nikdy nevieme, co si bereme, ked si chceme vziat nejaky liek... A to cele dokopy - usmev, niekedy rehot na tvaricke :) ()

swed

Natahovaná expozice s představováním mnoha postav může leckoho odradit, ale kdo si počká, ten se dočká. Po pár minutách se rozpoutá klauniáda plná absurdních situací a černého humoru... Připravte se, že vaše bránice dostane pořádně zabrat . 8/10 ()

stration

Nechápu, proč jsem tento klenot tak dlouho odkládal. Je to britský, nekorektní, ujetý, s pomrkáváním na Monty Pythony a jiné britské klasiky. Výborně zahrané a nejednou jsem se fakt smál nahlas. A to se mi stává sakra málo. ()

Duotone28

jojo...filmik do kazdeho pocasia...Man in black komedijka, ktora potesila...a opat raz dokazal pri nej celkom fajn vypnut. Ziadny humor nasilu, ziadne stupidne hlasky...proste len relax black smile movieeeeeeeeee...na nedelne odpoludnie. Frank Oz zmysel pre humorik ma urcite...aj ked musim povedat ze jeho Bill Murray a What about Bob bol o par percent lepsi...,ale aj tak sa film stale drzi nad priemerom,nazdar ()

beran-ek

Frank Oz si u mě zpravil reputaci po Stepfordských paničkách touhle kvalitní komedií. Už se samozřejmě chystá americký remake :D ()

togaf

Začátek filmu mě lehce vyděsil, nemám ráda filmy typu Trapasy, ale pak se to celé pomalu mění v bláznivou černou komedii. Výborně obsazený film o jedné normální rodině, která má svá malá tajemství. Strejda Alfie je ovšem fenomén, toho bych v rodině nechtěla (třebaže scény s ním patří k tomu nejlepšímu z filmu). ()

grogodil

No, nech akokoľvek hlboko lovím, nespomeniem si na nič veselšie, čo by ma minulý rok viac pobavilo. Malá, milá, vzorovo britsky suchá a hlavne sympaticky poriadne čierna komédia o tom, ako sa môže zvrtnúť rodinný pohreb - jedna-dve tabletky "vália" a všetko ide podľa pravidla "Čo sa môže posrať, posere sa" .... no a "sprášený" Alan Tudyk rozjímajúci nad tým, ako je všetko zelené, bol dokonalý ()

TominoLa

Kdyby mi někdo řekl o čem ten film je tak bych asi nad ním mávl rukou. Bavit se na účet mrtvých, nebo na pohřbu není nic co by mě lákalo. Když jsem tu, ale viděl to hodnocení a to obsazení tak mi to nedalo. Musím se přiznat, že jsem se neskutečně bavil. Všecko je prostě tak kurevsky zelený. :)) Dal bych o půl * více. ()

sssssycak

Konečně po dlouhé době jsem se dostal k originálu Horší než smrt. Americký remake se mi také velmi líbil, ale originál je přeci jenom o špetku lepší. Je fajn vidět, že pořád vznikají vtipné komedie. ()

marleyy

95% Ááááno tohle můžu vždycky. Černočerný humor s parádními výkony, scénářem a dialogy. Jedna z nejlepších novodobých komedií. ()

Dont

Britský černý humor ve výborném „hřbitovním“ balení. Řada situací skvěle dovedena do šílené absurdity, ale vzápětí přichází ještě větší absurdita. :-) Alan Tudyk a scénky s trpaslíkem baví nejvíc. Není to zrovna intelektuální druh humoru, ale je to fajn zábava. ()

Mickalle

Prolínání mnoha a mnoha charakterů,takže si každej vybere tu svou postavu, ftipy fajnový, orginalita taky , hudba žádná... :o) ()

Fanucci

Mně tento film nesednul. Na komedii málo vtipné až modbidní a také zdlouhavé. Na hl. zápletku divák čeká strrrašně dlouho, což je dost nešťastné, když jde o 90 minutový film. Natahované a přeháněné scénky (s valiem), občas nechutný humor (Alfie na záchodě). Celkem zklamání...hodně slabé 3 hvězdy. ()

kalap

Po dopozeraní tohto filmu som si spomenul na zážitok spred piatich rokov, keď som bol so svojou ženou v Londýne a po našom zoznámení sa so známym britským kabalistom má tento vzal trocha bokom a vážne sa spýtal: Nemáš nejaké nahé fotky svojej ženy?" rozhodne som povrtel hlavou a tento mi ducha zašeptal a chcel by si nejaké? ()