Dva soupeřící motorkářské gangy, Victors a Six-Six-Six's, oživí svou desítky let starou rivalitu... The Deuce (David Carradine) a Billy Wings (Vinnie Jones) jsou vůdci motorkářského gangu známého jako Six-Six-Sixers. Zavraždí členku nepřátelského gangu Victors Cherokee Kisumovou (Julia Jones), aby dokázali svou převahu a potrestali ji za ulití peněz z obchodu s drogami. Byly pro jejího syna, který po její smrti zmizel. Po letech se The Deuce a Wings vracejí do města jako byznysmeni. Pistolero (Larry Bishop), bývalý přítel Cherokee to vidí jako příležitost konečně se pomstít. Na pomoc si najme dva staré přátele, Genta (Michael Madsen) a Eddieho Zero (Dennis Hopper). (JOJ Cinema)

jafuska

nevím co tím tvůrci filmu chtěli říct, hrozný děj, nebylo to koukatelný, katastrofa, a to jsem ještě mírná, původně jsem chtěla dát odpad ()

Mikel LetsGo

Není všechno zlato co se třpytí a není všechno pod čím je podepsaný Tarantino "k žrádlu"...Tohle bych nedal ani psovi. A nebýt té spousty spoře oděných dívek a dobré hudby tak bych tenhle žvanec ještě pěkně dlouho trávil! ()

ac1976 odpad!

Hopper, Tarantino a chujovina ako vyšitá! "Hoří mi kunda, pane hasiči!" Ako strávili túto primitívnu sračku americké psycho feministky? Ako bonus najznámejší skriňový onanista a jeho blbé hlášky a veľdielo je hotové. Už po prvej minúte mi bolo jasné, že za touto ukážkou debility musí byť slávna superstar Tarantino a bol! No fuj! ()

ShotgunED

Jo mám rád mašiny,jo mám rád pěkný baby,jo mám rád rvačky,ale tenhle film se prostě a jednoduše snaží odvolat na starou filmovou scénu(neúspěšně a to ta stará nebyla také nijak zvlášť dobrá) a absolutně za každou cenu se snaží ukázat jak má obrovský "koule" a jakej má "styl" v tom příběhu jež není v podstatě není příběhem, ale jednou velkou absurdností. No přiznejme si to, drsnější a stylovější byl i "Řidič slečny Daisy". Ale i tak si mě jako motorkáře drží svým určitým kouzlem. ()

Bobofon odpad!

Larry Bishop tlačí tak zuřivě na pilu, aby film byl ultratvrdej, že je jen ultrablbej a k smíchu. A on sám v hlavní roli je naprosto nepatřičnej, ten by se svými fyzickými dispozicemi mohl hrát tak akorát Gimliho. Naprostá kokotina. ()

Humprt Pum odpad!

Monstr sračka. Tak to dopadne, když si někdo myslí, že dá dohromady pouštní prach, pár motorek, ostrý xichty, hudbu s šedesátkosedmdesátkovejma slajdovanejma kytarama, a bude z něj automaticky Tarrantino. ()

Honziik17

Motorkářský film, to mám rád. Je to sice béčkové, no možná ani to ne, ale jsou tam pořádné motorky a baby. Co víc dobrý film potřebuje :) ()

elanista1

Nespocetne mnozstvo postav mi od zaciatku davalo dost zabrat, ale potom sa to ustalilo a nedoslo na moje obavy, ze nebudem ku koncu schopny rozpoznat kto za koho kope. Pribeh je dobre premakany, ale aj tak je slaby a co ma bavilo najviac boli koolove dialogy a absurdne sceny a samozrejme zenske krivky, najme Dani pri vyberani americkeho piva z chladnicky. ()

gu-staff

Nejsem si úplně jistej, co jsem chtěl dostat, a vůbec nevim, co jsem vlastně dostal, takže to vezmu jednoduše.....1* za kozy, 1* za motorky, 1* za Madsena (prostě ho mám rád), a 1* za sympatickou délku. Celkem 4*, je libo zabalit ? ()

david666

kromě sexy koček (fakt by mě zajímalo, kde jich tolik sehnali - na castingu by se mi líbilo:-)) a pěkných exteriérů je to dost nuda. Příběh je hodně obyčejný - místy chaotický. Možná pro bikery však půjde o hodnonou podívanou. Nemůžu se ubránit dojmu, že Tarantino se začíná podepisovat pod čím dál větší blbosti - se svým jménem by mohl zacházet trošku lépe. ()

Horác

Nemám rád tehle typ chlapů, ani tenhle typ ženskejch, ani tenhle typ oblečení, ani tenhle typ filmů. Ale když už jsem se na to kouknul, tak tomu aspoň jednu hvězdu dám, a honem pryč od toho. ()

gpx

Žjóva, tedy ti severoameričtí motocyklisté jsou mi to ale vykutálení plantážníci. Obzvláště jejich zemité slovní výměny mne svou náplní zhola polarizovaly. Jejda, chtěl jsem napsati "paralyzovaly". ()

blekekeke

Nemám rád motorky, nemám rád motorkáře, nemám rád násilí, nemám rád sprostý slova, nemám rád kaktusy .... Bishop, Madsen, Balfour mi tedy můžou políbit pr.... jenže, tohle jsou ty filmy, kdy prominete cokoliv, i to, že je ještě mnoho co vysvětlovat ... ()

Salvator

Ducha prostá motorkářská vyvražďovačka, kde každá scéna s Dennisem Hopperem připomíná, že to nejlepší s tématem dvou kol už tady bylo. ()

RozaMadMax

Prostě bomba. Nádherný mašiny, ženský a když akce tak stylová. Tenhle film mě dost příjemně překvapil. Jen víc a houšť takovejch snímků co se liší od běžnýho Hollywoodu. ()

josmart

Děj filmu je o natřásajících se dámských pozadích umístěných do prostředí rádoby cool motorkářů. Pokud měl film ambice vyprávět nějaký příběh, totálně to selhalo. Dennis Hopper si určitě rve vlasy z toho, k čemu se to připletl. Carradinovi už to (bohužel) může být jedno. Ten film má Rodriguez-Tarantino feeling, ale to je vše, už dlouho jsem neviděl tak mizerného herce, jakým je bezesporu Larry Bishop. A po režijní stránce na tom zřejmě nebude o moc lépe. Podle těch polonahých slečen v každém druhém záběru bych si tipnul, jestli se režisér dříve nevěnoval režii hip-hopových klipů. ()

ELDoctorow

Vcelku dobrý pornáč, len škoda že som videl verziu kde nejaký debil vystrihal všetky trtkacie scény. A teraz serióznejšie – ako vidím Tarantinovská choroba (mylný dojem vlastnej ubercoolovosti) naberá na obrátkach a chytá ju už hocaká nula čo s ním príde do styku. Nakazil sa Roth a teraz aj Bishop. Ten má asi so svojím ksichtom problém zbaliť nejakú ženštinu a tak si napísal scenár kde si môže obchytať aspoň pár fakt krásnych zadkov a kôz, problém bol len, že tie scény musel obaliť nejakou omáčkou. To však vyriešil pomerne rýchlo a bezproblémovo nejakou nudnou story, tváriacou sa vďaka strihu a posunom v čase veľmi sofistikovane, na ktorú som však zabudol ešte skôr než začala. ()