poster

Pekelná jízda

 • USA

  Hell Ride

 • Slovensko

  Diabli na motorkách

 • Slovensko

  Pekelná jazda

  (festivalový název)

Akční / Drama / Thriller

USA, 2008, 83 min

 • Rhed
  ***

  Od filmu jsem dostal přesně to, co jsem od něj také čekal. Pomalejší tempo bylo v tomto případě ku prospěchu věci, Madsenův ksicht neurazil ani tentokrát. Chilské i filipínské boobies rozhodně stály za to.(20.9.2011)

 • Terva
  *****

  Z produkční dílny Quentina Tarantina vyjel pekelný film o motorkářských bandách a jejich nevyřízených účtech mezi 666 a Victors okořeněno ďábelskou hudbou. Film se zpočátku tváří velice zmateně a přeskakuje v letech jako jo - jo. Před 36 - ti lety, po 36 - ti letech, roku 1976, pak současnost...atd. Ale jako vždy se vše nakonec sejde v jednom čase. Michael Madsen byl v tom svém kvádru docela nápadný, ještě že měl na zádech tu nášivku Pistolerových Victors. Dialog z filmu : PISTOLERO : Tak že se sejdeme v Šestce na Šedesát šestce v šest hodin ráno. Budeš si to pamatovat? GENT : Můžeš mi to ještě šestkrát "zvopakovat"? PISTOLERO : I šestiletý dítě by si to pamatovalo. Bar Danis Inferno byl klíčem všeho, chtěl bych něco podobného někdy navštívit a dát si tam pivo. Ve filmu zazní songy jako třeba : Maggot Brain od Funkadelic http://www.youtube.com/watch?v=dh3bleXWaCk nebo Blaclisted od Neko Case a má oblíbená píseň Bride and Bb Hlug tentokráte z dílny Roberta Rodrigueze. Je to jeden z těch filmů, kde jsem vypnul mozek a prostě jsem se bavil. Žádný Oskar nebo Berlín, nebo kdo ví co, prostě Pekelná " filmová" jízda.(2.1.2010)

 • Gimp
  ***

  No jo. Jezdí se tam na motorkách a ženský plácaj po zadku a po kozách. Svým způsobem tyhle filmy miluju, protože představa, že mám tak nechutný fousy a můžu píchat tak super baby (v tomhle filmu nehraje ženská nad třicet) mně při pohledu do zrcadla dodává optimismus.(6.9.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Producent Quentin Tarantino měl hrát původně postavu Comanche. (don corleone)

 • - Larry Bishop a Michael Madsen, hlavní protagonisté filmu se potkali při natáčení Tarantinova Kill Bill 2, rozhodli se, že spolu udělají film. (don corleone)

 • - Dennis Hopper jazdí vo filme na svojej vlastnej motorke. (Smok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace