Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

infidele odpad!

donutila jsem se shlédnout tento výblitek teenagerovských seriálů, které bývají samy o sobě mnohdy výblitky.. JE NEBEZPEČNÉ toto pouštět dětem! pokud z nich rodičové nechtějí vytvořit přízemní, povrchní a po závisti druhých toužící osoby..pokud z nich nechtějí vytvořit popovou žvýkačku.. sory, ale musela sem si ulevit..:D ()

Olafa

Jako osmiletou holku by mě to nejspíš bavilo a dost možná bych si pouštěla písničky Hanny Montany, ale jako dvacetiletá to můžu označit jen za katastrofální umělohmotnou hovadinu, jejíž hlavní představitelka mi leze neskutečně na nervy svým přehráváním. Ale můžu to já vůbec hodnotit? Jakožto člověk, který se cílovou skupinou minul o 10 let, můžu leda říct "na to bych svou mladší ségru klidně koukat nechala a vím, že z toho nebude vypatlaná". | btw. taky čekáte, kdy se z Miley stane troska jako předešlých produktů Disneyho, jako z Lindsay nebo Britney? ()

ondysovec

seriál je pěkný o světě slavných že pokud nejsou v TV tak jsou jako obyčejný člověk... ale na muj vkus je to až moc potrhlé proto 3* .... v některých chvílích mi to připomíná zpěvačku Ewu Farnou, která se taky úplně jinak normálně chová s přátelí, ale je stejně šílená :D ()

lilylove

Místama někdy trapné ale jinak skvělý seriál.Oblíbila jsem si ten seriál asi proto že tam hraje Miley Cyrus,a vadí mi že jí všichni srovnávate s Hannnah Montanou přitom Miley je herečka a zpěvačka a v tom seriálu pouze hrála.Vzpomínám si jak jsem se v 10 letech na ten seriál uplně těšila až budou další díly.Sice jsem z toho odrostla ale dám 5* ()

T600 odpad!

Debilní rozmazlená bloncka nebo bruneta ono je to stejný, která si myslí, že jí celej svět jenom leží u nohou. To je samý ,,hihihi" nebo ,,hahaha". Seriál je taky dost uhozenej. No co to těm dětem pouštěj? ()

sury

Ano, není to žádna super sláva,a le na odpad to není, to prostě ne. To už je holt takový kult urážet to. Mnohokráte jsemse i pořádně zasmál. Dal bych i více, jenomže na pět hvězdiček mám MASH, BBT, Simpsonovi- a na te urovni to není. Na úrovni čtyřech- to mám HIMYM- a k tomu to taky úplně nemá, ale musím uznat že to není zas v mém hodnocení od toho daleko. Dle mého názoru to rozhodně na Sitcom má. Dokonce mám i některé postavy rád. Takže pokud mám být přesný tak 3.5 hvězdiček ()

spacefall

no DISNEY IS DEAD to je pravda ale nemyslím si že si to zaslouží odpad protože mi je jasné že disney vymislí mnohem větší ptákoviny! ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)