• heyda

Film takřka o ničem. Jedna hvězdička pouze za místo natáčení :-) Ta jižní Mooooravaaa, je přece krásnáá zem, osázenááá vinohradem :-)))(28.3.2010)

• xxmartinxx

Viděl jsem hodně hloupých českých filmů, ale tenhle jim kraluje (no dobře, nekraluje, ale nemá k tomu daleko). Mám pocit, že scénárista se před psaním praštil do hlavy, protože neuvěřitelně tupý příběh překvapuje svou hloupostí a nesmyslností. Režisér Klein to rozhodně nezachraňuje a herci se snaží, aby je někdo neobvinil z toho, že hrají. A daří se jim to dobře. Veskrze tupé, špatné, nudné.(12.12.2009)

• Hromino

Film ve třech bodech: naprosto prázdný, naprosto o ničem, naprosto nudný.(23.9.2009)

• Botič

Classic czech puzzle for beginners. Žádný začátek, žádný konec jen slepenec více či méně zábavných scének pro nenáročného strávníka. Ale nenuťte mě se na to dívat znovu.(30.8.2009)

• sud

Úplně nejhorší mi to nepřišlo, i když je to konina jak bejk. S Bolkem Polívkou je vždycky sranda a kvůli nádherné Janě Doležalové a scéně s Napoleonem močícím na pytle to na těch snesitelných 40% vyleze. V dnešní době v celku tradiční podívaná do deště a programového půstu. :-) Ovšem to není dobrá vizitka pro moderní filmovou situaci.(29.11.2008)