• Fingon

Takový nijaký film... O tom, že se vůbec natáčí poblíž mého bydliště jsem se dozvěděl tak, že jsem šel na obecní úřad žádat o povolení k natáčení vlastního filmu...(1.11.2008)

• Gilmour93

„Svoboda, rovnost, barbarství..“ Reklama na Bramac, točena pod vlivem hektolitrů Černé Hory.(1.12.2008)

Moravská vesnička Zvěstov nežije jen vínem, jak je v kraji zvykem, ale vzpomínkou na velkou bitvu, kterou tu před dvěma sty lety svedl Napoleon. Najdete tu hostinec U Dělové koule nebo třeba koloniál U Napoleona vedený místním starostou Touchynem, který už léta představuje Napoleona při různých příležitostech a velí svým kumpánům přestrojeným za francouzské vojáky, ale jednoho dne se vedení rozhodne Touchyna nahradit novým představitelem Napoleona, který je mu víc podobný a Touchyn to těžce nese, do toho přijíždí do vesničky krasavec Doubrava a začne se plánovat svatba s jeho novou francouzskou přítelkyní.Taková plejáda dobrých herců a téměř žádný vtip, prostě zasmát se ničemu nedalo, absence vtipu se hodně podepsala na výsledném hodnocení. Co je to pak za komedii, když se není čemu smát a i do vyložené trapárny to má daleko, i když zase tak moc nechybělo. Zkrátka film, který se dá vidět jednou a dost.(13.3.2009)

• jojinecko

2,5*/5... Po dlhočiznom čase som si pozrel nejaký film v TV a dlhý čas túto potrebu mať nebudem:) ... Pár krát som sa zasmial, pár krát som nechápavo krútil hlavou, Bolka mám rád a blá blá... Nemám šajnu o čom ten film chcel a mal byť a po skončení som si povedal "no fajn" a šiel spať. Film na jedno pozretie, ktorý neurazí a hlavne nezanechá stopu, lebo je prázdny ako bublina.(2.1.2009)

• heyda

Film takřka o ničem. Jedna hvězdička pouze za místo natáčení :-) Ta jižní Mooooravaaa, je přece krásnáá zem, osázenááá vinohradem :-)))(28.3.2010)