• Tosim

Pokud chcete vidět film totálně o ničem, máte možnost.(12.2.2008)

• Slarque

Pitvořící se Polívka a product placement v praxi aneb lidový humor, u jakého se většinou moc nebavím. Ale aspoň na děvčata byla radost pohledět. Jinak řečeno, nebylo to nijak strašné, ale také to nemělo čím zaujmout.(17.12.2008)

• heyda

Film takřka o ničem. Jedna hvězdička pouze za místo natáčení :-) Ta jižní Mooooravaaa, je přece krásnáá zem, osázenááá vinohradem :-)))(28.3.2010)

Překvapivě zábavné. Spousta barvitých a propracovaných postav, na české poměry až nečekaně mnoho hlášek a k tomu skvělí herci. Škoda 4 ODPORNÝCH romantických scén a missku Doležalovou bych už před kameru taky nestavěl. Jinak ale rozhodně překvapení a na poměry českého filmu více než solidní otevření filmové sezony s koncovkou 08.(3.1.2008)

• Peytl

Nemůžu se dočkat zítřejšího večera, nebo spíš by se hodila rovnou natočená dvojka (červenýho). Prosím, Dušane, zabij mě svým briskním a břitkým humorem. Další důkaz, bohužel ne ojedinělý, že né jen zvučná jména budou zárukou úspěchu. Ze zvučných jmen samozřejmě vyjímám prasopsa Šimůnka, za něj beru Kleinovi poslední 1%. Žumpa bez děje.(17.12.2011)