Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  **

  Slunce, seno nového tisíciletí. Sic o chlup lepší, ale stejně. Banda herců a neherců se hodinu a půl motá po vesnici, přičemž se snaží dostat do televize... a dotáhli to na plátna kin. Smutné. Jana Budaře opustilo štěstí pří výběru rolí, Roman Vojtek se na plac očividně připletl omylem a Marek Vašut jako jediný pochopil, že to nejlepší, co může udělat, je začít na všechny řvát „Dáme si panáka!“ Zachraňovat tedy musí ženy, a tak režisér Klein servíruje co nejvíc záběrů na Moniku Hilmerovou v noční košilce, výstřih Jitky Čvančarové a svlékající se Janu Doležalovou. Jinak ve filmu nic moc pozitivního nenajdete, protože vtipných hlášek je minimum, o uceleném příběhu se nedá mluvit (půlka postav se pořádného uzavření své dějové linky nedočká) a tenhle výlet do další české vesničky vás vlastně vůbec nemusí zajímat. Potěšeni budou maximálně věrní fandové „české Jennifer Connelly/Ellen Page“ Terezy Voříškové (sexuchtivá dívčina z Rafťáků). 4/10 za tu flašku chlastu, co rozdávali po projekci. Škoda, že to nebylo dřív.(12.12.2007)

 • Psema
  **

  Slunce, seno feat. novácká seriálová produkce = nejhorší Kleinův film od posledních básníků. :) Není to úplný zlo a oproti Agátině výpravě za hodnými lidmi se dá mluvit i o nějakém ději, ale všechno ostatní od dementních dialogů přes televizní herce, neherce a obskurní režii senilního důchodce se smradlavou dýmkou v ruce(ano, po projekci si Dušan opět zapálil a bafal a bafal...) nestojí za nic. Někdo by se měl vážně zamyslet nad tím, jestli je moudré dávat patronům předrevolučního filmu prachy na celuloid a potřebnou techniku, protože takhle zbytečně umí vyhazovat prachy do luftu málokdo. Za Hilmerovou v noční košili, sexy Terezu Voříškovou a wtf okamžiky, jako Jana Doleželová v sedí v koutě za zvuků gramofonu, 3/10. Víc ani ťuk. P.S.: Ani ten chlast nestojí za moc. ;)(12.12.2007)

 • Flakotaso
  *

  Copak nám to Dušan Klein natočil? Trapárnu první třídy. Jednu hvězdu dávám za Bolka a Budaře.(1.7.2009)

 • prome
  odpad!

  Film absolutně o ničem. Nezáživná nuda. Škoda času.(29.8.2009)

 • Slarque
  **

  Pitvořící se Polívka a product placement v praxi aneb lidový humor, u jakého se většinou moc nebavím. Ale aspoň na děvčata byla radost pohledět. Jinak řečeno, nebylo to nijak strašné, ale také to nemělo čím zaujmout.(17.12.2008)

 • - Většina exteriérů i interiérů se natáčela v moravské vesnici Starovice. (DaViD´82)

 • - Letecké záběry vznikaly ve dnech 28. a 29. září 2007 v Rané u Loun. (hippyman)

 • - V průměru filmaři natočili 760 metrů filmového materiálu denně a 45 záběrů. (DaViD´82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace