• Campbell

TAkže si můžu odškrtnou další Český moderní film který mě totálně nezaujal. Upřímě bude zázrak když dám nějakému Českému filmu z dnešní doby více jak 3*. Opravdu to nejde. Polívka mi přijde nudnej, a ostatní herci strašně nesympatický. Kleinovy jsem dával velkou šanci, bohužel ji dost promarnil. Humer je naprosto suchej a nevtipnej a nekteré scény by se neměly ani natočit. Bohužel další nuda.(26.3.2011)

• sud

Úplně nejhorší mi to nepřišlo, i když je to konina jak bejk. S Bolkem Polívkou je vždycky sranda a kvůli nádherné Janě Doležalové a scéně s Napoleonem močícím na pytle to na těch snesitelných 40% vyleze. V dnešní době v celku tradiční podívaná do deště a programového půstu. :-) Ovšem to není dobrá vizitka pro moderní filmovou situaci.(29.11.2008)

• jojinecko

2,5*/5... Po dlhočiznom čase som si pozrel nejaký film v TV a dlhý čas túto potrebu mať nebudem:) ... Pár krát som sa zasmial, pár krát som nechápavo krútil hlavou, Bolka mám rád a blá blá... Nemám šajnu o čom ten film chcel a mal byť a po skončení som si povedal "no fajn" a šiel spať. Film na jedno pozretie, ktorý neurazí a hlavne nezanechá stopu, lebo je prázdny ako bublina.(2.1.2009)

• - Průměrný počet herců na place: 9,5. (hippyman)

• - Letecké záběry vznikaly ve dnech 28. a 29. září 2007 v Rané u Loun. (hippyman)

• - Když se natáčela scéna filmového odhalení kašny, tak muselo být na náměstí ve Šlapanicích dvěsta komparsistů. Z toho někteří v krojích. Krom nich bylo přítomno i kolem 80 herců a členů štábu. (DaViD´82)