• D.Moore
  *

  Já vám nevím, měl jsem pocit, že kromě Josefa Somra se v tomhle filmu snad nikdo ani nesnažil hrát. Svatba na bitevním poli chtěla být komedií, ale jakýmsi velmi smutným způsobem se jí to nepodařilo. Vypadá to prostě tak, že si Dušan Klein na chvíli odskočil od režírování Ulice, dokázal sehnat pár herců, kteří zrovna nic neměli (a pokud měli, byl to taky nějaký seriál, v němž je zrovna nepotřebovali), strávili spolu pár týdnů na Moravě u Bolka Polívky, zablbli si před kamerami… A film byl brzy hotový. No jo, ale proč se bavili jen oni? Proč se nebaví i divák? A co ta opakovaná reklama na střešní krytinu, jejíž název sem nenapíšu, protože té okaté propagace už přece jenom bylo dost? Ach jo. Abych ale jen nerýpal, tak Polívkovo „Königová je blbáááá!“ mě docela pobavilo.(2.3.2012)

 • nunka
  *

  Svadba na bitevním poli je kalamitnou situáciou v TV v prime time - prvoplánová, lacná a čím skôr vám dotečie, že vám veľa toho neponúkne, tým lepšie.(4.1.2009)

 • NinadeL
  ***

  Dvě za film, o * navíc za Moniku Hilmerovou :)(11.3.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Letecké záběry vznikaly ve dnech 28. a 29. září 2007 v Rané u Loun. (hippyman)

 • - Tvůrcům natáčení zabralo necelý měsíc, konkrétně 22 dní. (DaViD´82)

 • - První klapka padla v pátek 27. července 2007, 17:00 hodin, poslední (č. 1647) klapla ve Starovicích opět v pátek 25. srpna 2007, rovněž v 17:00. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace