Překvapivě zábavné. Spousta barvitých a propracovaných postav, na české poměry až nečekaně mnoho hlášek a k tomu skvělí herci. Škoda 4 ODPORNÝCH romantických scén a missku Doležalovou bych už před kameru taky nestavěl. Jinak ale rozhodně překvapení a na poměry českého filmu více než solidní otevření filmové sezony s koncovkou 08.(3.1.2008)

• Malarkey

Tak nějak jsem koukal, že to dávají v televizi, tak jsem se nakonec odhodlal a s vypětím sil se na to rozhodl podívat. Jak to dopadlo je patrné ze zdejšího hodnocení. Možná mi to všecko tak trochu připomínalo slunce seno, o to horší,že vlastně slunce seno je jenom jedno, a tahle svatba je taková kopie něčeho, co se překonat nedá, s Bolkem Polívkou, který se na tyto role pomalu už ani nehodí, nebo mi teda nepříjde, že by mu to sedlo, tak jak by on sám chtěl. Pár solidních vtípků by se tam sice našlo, ale nedokáží na to usadit celý film, a tak to nakonec dopadne tak jak to dopadlo. Podprůměrný příběh + Bolek Polívka + vesnička ala Hoštice dává dohromady příběh tak průměrný, až se z něj rozkočí hlava, když si na něj vzpomenu, ale ono vlastně není na co, tak ho vesměs přejíždím parním válcem a nenápadně se těším na další české filmy, které mě dokáží zaujmout více než právě tento.(29.11.2008)

• Kulmon

Zrůdnost tvrdého kalibru. Primitivní scénář, debilní děj, ochotnické herecké výkony - naopak děsně přehrávající Pecha (asi neví rozdíl mezi divadlem a filmem). Nevěřil bych jak nesmyslné věty vypustí z úst herci jako Polívka, Adamovská či Somr. Holt jen další doklad krize českého filmu a herců, kteří za mrzký peníz jsou schopni zahodit předchozí kariéru.(23.5.2010)

• Tosim

Pokud chcete vidět film totálně o ničem, máte možnost.(12.2.2008)

• nash.

Tak to bylo hodně smutné a ani těch pár úspěšnějších pokusů o vtip či hlášku, ani Holasova hudba a Čechomor, to nezachránilo. Škodolibě pobavit nedokázal ani urputný souboj, který tu svedly nuda a trapnost, ať už v jejich barvách bojoval troškovatící Klein, bezradná Papoušková, nebo komicky bezmocní herci.(29.5.2011)

• - Letecké záběry vznikaly ve dnech 28. a 29. září 2007 v Rané u Loun. (hippyman)

• - Denně sledovaly natáčení desítky obyvatel Starovic. Někteří z nich si dokonce zahráli v komparsu a někteří, aby jim nic neuteklo, si brali „na natáčení" dovolenou. (duklak2)

• - Při scéně velké hospodské rvačky bylo před kamerou najednou od osmdesáti do stodvaceti herců, komparsistů i kaskadérů. (DaViD´82)