• Kimon

Eh, škoda času ... Bože, Bože, kam se ten český film ubírá. Tvůrci probuďte se. Za ty prachy z fondu české kultury by jste mohli vytvořit pro diváka taky něco smysluplného. Nebo si za ty prachy chcete jen užívat při natáčení? "Historky z natáčení" budou možná zajímavější.(6.2.2010)

• prome

Film absolutně o ničem. Nezáživná nuda. Škoda času.(29.8.2009)

• D.Moore

Já vám nevím, měl jsem pocit, že kromě Josefa Somra se v tomhle filmu snad nikdo ani nesnažil hrát. Svatba na bitevním poli chtěla být komedií, ale jakýmsi velmi smutným způsobem se jí to nepodařilo. Vypadá to prostě tak, že si Dušan Klein na chvíli odskočil od režírování Ulice, dokázal sehnat pár herců, kteří zrovna nic neměli (a pokud měli, byl to taky nějaký seriál, v němž je zrovna nepotřebovali), strávili spolu pár týdnů na Moravě u Bolka Polívky, zablbli si před kamerami… A film byl brzy hotový. No jo, ale proč se bavili jen oni? Proč se nebaví i divák? A co ta opakovaná reklama na střešní krytinu, jejíž název sem nenapíšu, protože té okaté propagace už přece jenom bylo dost? Ach jo. Abych ale jen nerýpal, tak Polívkovo „Königová je blbáááá!“ mě docela pobavilo.(2.3.2012)

Čekal jsem pohromu, dočkal jsem se vcelku solidní komedie s úplně zbytečnou linkou se svatbou.(22.6.2013)

Horší průměr, Dušan Klein bohužel nevytáhl z rukávu žádná esa..a nejsem si jist, zda tam měl vůbec nějaké karty..(26.5.2008)