Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

Tomulka

Nebyla to špatná komedie, ale až na scénu s výměnou tabletek je to trošku slabší. Jedna scéna nedělá komedii, že. ()

mine.slayer

Kombinace Travolty a Williamse se zdá nejdřív vážně nějak divná, ale funguje to. Já jsem se tedy bavil, za další takovejhle film ale dám odpad. Už jich bylo dost!! ()

sakac

Nemôžem povedať, že to bolo úplne zlé. Pri niektorých scénach som sa celkom pobavil, ale bolo ich málo. Naopak veľa scén bolo nudných, nezáživných resp. niektoré vážne scény mi prišli dosť umelo dosadené .Rozmyšľal som nad 3*, ale tri som dal väčším peckám ako je toto, takže dávam 2* ()

ghoston

Sorry Johne a Robine, ale tohle fakt ne. Zbytečný film, typická americká "komediální" šeď. Mizerný scénář. Prostě se to nepovedlo. Kdo proboha tyhle dva dal dohromady?! ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, která svým humorem dokáže slušně pobavit. Některé situace, jako třeba ta na skautském táboře či po požití všemožných léků na golfovém hřišti a pohřbu, byly naprosto k popukání. Někdo může namítat, že děj je příliš jednoduchý a předvídatelný, nicméně já jsem se skvěle odreagoval. ()

Poga

A mne sa to pacilo a vyborne som sa zabavil. Poctivých 80% Keb som mal Williamsa radsej, co nemam, dam aj 100% ()

malyLibor

Musím říct, že u tohoto filmu jsem se překvapivě dobře bavil. První polovinu jsem se doslova řehtal, dalších 25minut velmi skvěle bavil... jen ten konec, ten to trošku podělal... od chvíle, kdy trojici hrdinů nechtěli pustit do ZOO mi to přišlo jako nějaká křeč. Škoda. Celou dobu jsem byl rozhodnut dát 5*, ale nakonec je to 75% a i tak hezké 4*. ()

Johgas

Rodinná komedie, která stojí na hlavní herecké dvojce - Travoltovi a Williamsovi. Bez nich by bylo hodnocení o dost nižší, pokud bych to tedy s jiným obsazením vůbec dokoukala. Pobavilo - sice předvídatelný vývoj, předvídatelný konec, ale dost dobrej vtipů. Za mě tedy vede skautský tábor! ()

Devon74

Někdy se až divím čemu se Travolta upíše. Jeden z jeho nejhorších filmů, navíc komedie která není vtipná ()

JAzzeURo

Až na konec velice dobrá komedie u které jsem se dobře bavil. Dlužno říci, že originalitu bychom u tohoto filmu hledali jen těžko. většinu vtipných situací jsme již viděli někde jinde. ()

newSami

To, čo začalo ako oddychová komédia, skončilo... Vlastne ani neviem ako, film sa mi pred koncom zasekol (našťastie) a už som nemal chuť ho ani dopozerať. Nebola to ani vtipné, ani dojímavé, ani... Proste strata času, popritom sa dá lúštiť krížovka. ()

Deacon59

Příjemná oddechová komedie plná klišé a amerických hodnot. Sympatičtí hlavní představitelé. Ovšem peklo které nastane zhruba v půlce filmu se musí vidět. Už dlouho sem se takhle nenasmál. ()

thor00i

Mile mě překvapil výběr herců hlavních postav, opravdu si navzájem sednou. Film je zpočátku trošku nuda, ale od scény s následky záměny prášků (která byla naprosto geniální, až mi smíchy vytryskly slzy) film nabere obrátky až do skvělého zakončení. Shrnuto podtrženo příjemná rodinná komedie. ()

Cralg

Zlo s velkým "Z", nicméně i v tomto filmu je pár světlých chvilek, u kterých jsem se vážně pobavil, přesto si troufám říct, že režisér nepochopil základní princip toho, že opakovaný vtip už není vtipem... Konec by mohl být o 20 minut dřív a bez zbytečných úšklebků a průtahů. Na druhou stranu je film zcela vhodný pro rodinu + jako nenáročné sousto pro diváka po mozkové lobotomii. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac