imaginer21

Byly doby, které pouhá veverka způsobila pouhým oříškem. Nejdřív spustila dobu ledovou, pak přinesla oblevu. Těšil jsem se, jak se tentokrát dostane k těm dinosaourům a vypustí je. No, nebylo z toho nic. Přesto ale Scratt a Srattie nezklamali. A naše parta? Začátek vcelku nuda, ale s příchodem do světa dino to zas za to stálo (i když už tam chyběly ty odkazové a parodické hlášky). A ve 3D je to fakt zážitek. Bez 3D slušných 70 %. ()

Rieux

Nic take tu nie je, kvoli comu by som vyskakoval z koze. V kine som si to odsedel asi dvakrat sa zasmial a koniec. Davam sice tri, ale dufam ze viac casti nebude, lebo dlhsie to uz nevydrzim sledovat. Hlavna skupinka zacina byt mierne otravna a cely film zachranuju vevericky a piratska lasicka... Pre deti fajn, ale my ostatni ktori vyrastli na Shrekovi a inteligentnom humore, ziadame viac. ()

cici24

Určitě nejlepší z celé trilogie. Skvělá zábava, která nedá vydychnout se přestat smát. Začátek filmu byl takovej vlažnější, ale poté co se dostanou do podzemního světa dinosaurů se to rozjede. Lenochod Sid nebyl nikdy lepší než teď. Nepůsobil na mě tak trapně jako v předchozích dílech a ostatní mu zdařile sekundují. Nekteré zápichy byly přímo brutální, např. Lasičák jak telefonuje s kamenem, nebo jak se nadýchají rajského plynu a nebo jak se řítí na veloceraptorovi směrem dölů, když to koupili mně přímo tekly slzy smíchy:-)))))...Tři T-rex mláďata byly okouzlující:-)) Prostě super flm:-))) Veverky byly absolutní špička, nejlepší je konec, když si zařizují svůj byt. Je vidět jak moc borci touží být svobodní:-)))) ()

cypher

Hezký letní popcorn movie, který neurazí, rozhodně velice pobaví, zchladí už právě Dobou ledovou a rozhoupe Vás v rytmu Walk the dinosaur od Queen Latifah (BOOM BOOM ACKA LACKA)! Skvělá jízda, ale jednou to stačí. ()

Usir

Doba ledová opět nezklamala, pobaví jak děti, tak dospělé, klasický rodinný film, navíc v 3D provedení má ještě větší kouzlo. Mohu jen doporučit. ()

bonovox

Oproti dvojke oveľa lepšie no i tak stále priemerné. Animácia je na slušnej úrovni, humor je taktiež hlavne v druhej polovici v celku fajn, škoda len slabého úvodu a toho, že tvorcovia sa zamerali hlavne na detského diváka. ()

Adamska

Pořád to má šťávu. Svižné, barevné (jak jinak) a dokonce i vtipné. Kdyby mi bylo osm, jsem nadšený. Osm mi sice dávno není, přesto jsem nad míru spokojený. Bavil jsem se, a to je hlavní. ()

Bugiii

I když jsou většinou 2 a 3 jen ubohou kopií nenahraditelné jedničky, Dobu ledovou 3 prostě musíte vidět! Vtipný animák, rozhodně lepší než Kozí příbeh anebo Wall-E. Propracovanější než 1 a 2 o 100%. ()

tuxie

Jeden ze slabších animáků posledních let - nebýt Scrata, byl by to celkem velký průšvih. Dětem do 10 let se to určitě bude líbit... Český dabing je tradičně slabý, spousta vtípků v angličtině vyšumělo do prázdna... Prosím, netočte už čtvrtý díl, pohřbilo by to definitivně povedené první díly. ()

Jamall

Tvůrcům Doby Ledové se povedlo to, co tvůrcům Shreka nikoliv a to jest vytvořit kvalitní třetí díl. Úsvit dinosaurů je skvělý akční animák ( za akční sekvence se nemusí stydět i před mnoha hranými akčňáky ) , svěží, vtipný. Sid není ani na potřetí otravný jako byl Oslík a jak řekla jedna moje kamarádka : ,, Ty mláďátka jsou ňuňavý. " ()

Kovalevka

tento díl na mě zapůsobil hned v půli filmu kdy celé kino se smálo celých asi 10 minut v kuse :-D (most a helium.... ti co to viděli jistě již ví... ti co ne ... uvidí :))... byly tam chvílema hluché místa, slabý děj ale od takového filmu se očekává humor a toho tam bylo dost :)... ps.: 5 hvězdiček u mě znamená 80-100% .. a já bych se držel tak 82 až 85 .. ()

Psychous

Opravdu nudný díl, který mě přišel jako obrovská kopie dvou předchozích. Každá druhá scénka byla dopředu odhadnutelná a já jen nevěřícně s otevřenou pusou zíral a sám sebe se ptal:" Tohle myslí autoři opravdu vážně?" Jestli budou autoři pokračovat v nastoleném tempu tak čtyřku vidět ani nechci... ()

david666

Řekl bych, že lepší než předchozí díl a to nejen díky mým oblíbeným dinosaurům. Lepší gagy, lepší příběh a neustálé akce Vás prostě musí bavit. Povedla se nová postava lasičky a šavloveverka dostala více prostoru, který beze zbytku využila. Ve 3D to musí být ještě o * lepší. Dále mě potěšilo plno různých druhů zvířat - tvůrci si graficky vyhráli. PS: abych nezapomněl - záběr na lovicího Diega jako s filmů National geografic je skvělý. ()

kanalek

Opět skvělá zábava pro celou rodinu u které se člověk nenudí.Bohužel už nedosahuje kvalit předchozích dílů. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016