Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

Mr_Fear

Správná legrace na oddych. Vše co bych od podobného "Béčkového" filmu čekal, výbuchy, střílení, bojová umění,... Jenom mě trochu mrzí, že Scott Adkins tam byl jenom krátkou dobu, i když jako "záporák". Zajímavé skoro až do konce. Toho boha si mohli odpustit. 4 hvězdičky ()

johnsnow

Scott mann je fakt skvelý B-čkar a hoci príbeh je u jeho počinov slabší, tak rozhodne sa je na čo pozerať v rámci akcie. Takže spokojnosť P:S: Carlyle dostal dobrý kurz ()

Rastman

Královkská zábava pro každého, kdo chce jen dobrý akční film se občasnou dobrou hláškou. Neznal jsem, poznal jsem, líbilo se mi. Film pro nenáročného diváka s oblibou v akci. ()

JasonV

Perfektné akčné scény, choreografia, spád, gore efekty, všetko čo má pravý akčňák mať. Film točený nielen so zručnosťou ale hlavne so srdcom. ()

kenny79

Po delší době pořádnej akční film, kde fandíte vrahům a jednomu knězi, teda tomu jsem vlastně nefandil. Přežít může pouze jeden - hra začíná. ()

p.i.t.b.u.l

Nebráním se těmto druhům filmů. Docela jsem se i na tento film těšil, ovšem výsledek byl hrozný. Pokud bych to chtěl srovnat s nějakým snímkem, napadá mně Zabij nebo budeš zabit, který mně však bavil mnohem více, než tento. O co se vlastně jedná? Zbohatlíci pořádají turnaj na život a na smrt, kde se utká 30 nejlepších zabijáků světa, hlavní výhra je 10mil, kterou vyhraje jen jeden, ten který přežije. Tento turnaj se odehrává ve městě Londýn, pořadatelé se napíchli na městský kamerový systém, aby je mohli sledovat na každém kroku. K tomu má každý v těle zabudovaný sledovací čip, který vidí nejen pořadatelé turnaje, ale i samotní zabijáci. Bohužel místo skvělé akční podívané, zde máme trapně natočený béčkový film, který diváka prostě nudí. Některé souboje jsou sice slušně udělané, pro fajnšmekry krve je ji zde až dost, nicméně místy až komické podání akčnosti, člověka odradí od celého sledování filmu. Hloupé a naivní přestřelky, u kterých se budete více smát než zírat napětím, to vše dělá tento film otravným. Na obranu musím uznat, že je to hodně nenáročný film a mně zkrátil čas v práci :-D pokud překousnete některé scény, ale do seznamu oblíbených jej rozhodně nedám a budu rád, když na něj co nejdříve zapomenu. ()

djbarrel

Při hodnocení tohohle akčňáku si vypůjčím takovou známou hlášku : Mohli jsme udělat pěkný akční film, s parádní řežbou a zajímavým scénářem, ale my jsme řekli NE ! (A udělali jsme tuhle sračku). Ano možná je ve filmu pár cool soubojů, sice infantilních, ale přesto COOL, ale jako celek je to děsnej průser. Na pár scénách nemůže stát film a ten scénář ? Katastrofa ! Mám rád akční filmy, ale tohle se fakt nepovedlo a přitom to mohlo být o dost lepší. 18 % Nic moc. ()

Psychotic17

Prostě akční řežba. Nic víc, nic míň. To, co dělá, dělá dobře, obsahuje pár zajímavých scén a sexy hrdinku. Co od béčka chtít víc? 70%. ()

Ikewoo

Jistě, béčkový film, který ale celou dobu plní svoji základní funkci - baví. Člověk povětšinou ani neví komu má fandit (a komu vlastně fandí scénárista?), ale kocovinou stižený klerik to není... škoda, tahle postava se dala dokonale využít jako stylový mistr (to by možná i vynikl Carlyle jako herec, který byl takhle totálně ztracený). Ale myšlenka zajímavá, šla by využít i šířeji, ale film bavil, což bylo to jediné, co jsem od něj chtěl. ()

Sakyvanity

Tak tohle jsem opravdu nečekala! Vůbec mi nepřipadá, že by byl scénář debilní nebo podobně. Nápad dát 30 vrahů k sobě byl dobrý. Jistě, nebýt Iana tak bych tento skvělý film vůbec neviděla. I v roli Milese, který byl evidentně naprosto šílený, se mi Ian líbil. Nejsem moc na krvavé scény (neuměla jsem si nic představit po pojmem ,,totální řežba") ale tenhle film je opravdu skvělý. ()

Unterschleif

Postavy nie sú dôležité, zápletka je slabá, dej je predvídateľný a scenár nestojí za zmienku. Všetko tu slúži iba ako kulisa pre efektné súboje zabijakov, snímané videoklipovou kamerou. ()

brodži

Ou ou ou. Film kde se sejde 30 nejlepších zabijáků světa a jen jednomu jde o pomstu. Film bez hvězdného obsazení a přitom se zajímavou zápletkou v osobě Carlyla. Film, kde jde o tupé vybití a 10 milionů dolarů. Bohužel bez nádechu. Bez pointy. Jen tupé střílení sem a tam a tam a sem. Dokáže to člověka přinutit se koukat ale nikomu to nic nedá, než jen chvilkový zážitek ale v paměti si z toho nikdo pomalu nic neuchová. 3 * ()

kubazzz

Poměrně slušnej akční film na dlouhé podzimní večery. Celkem mě nadchnul scénář (parta zabijáků si to rozdá všichni proti všem- last man standing), ale to co tam předvádí Carlyle v roli kněze, to je fakt bída. Vlastně to byl jedinej element, kterej mi ten film kazil....celkem hodně kazil. A vlastně sebral i jednu hvězdu, pač jinak by to bylo za ****. Na druhou stranu akce střídá akci, takže nevznikaly nudný pasáže a než jsem se rozkoukal tak byl konec. ()

soltak

Špatný scénář se dá v případě takto zvládnuté akce odpustit. Ani chvíli jsem se nenudil a to mě u tohoto druhu filmu připadá hlavní. Navíc v hlavní roli sexy Kelly Hu. 30 nájemných zabijáků mě prostě bavilo. 70% ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných