Bez nejakých fanfár... očakávaní... som vzhliadol tento "neľudský" počin a musím konštatovať, že to dopadlo nad moje očakávania. Svižné, miestami vtipné, prosté dielo... prečo M. Cera musí hrať všade panica?! :D takže plno známych tvári, pár hlodov, taktiež samozrejme trápnych scén, ale v celku 5-6/10... bavil som sa a nemôžem hodnotiť inak.(14.9.2009)

• Boogeyman

Film působí stylem, jako by tvůrci neměli žádný scénář, pouze šablonu o dvou pralidech, kteří jdou a potkávají biblické postavičky, přičemž naprostá většina „vtipů“ spočívá v tom, že Jack Black dělá stupidní oplzlá gesta a ksichty a Michael Cera je převlékán do směšných kostýmů. Upřímně, tomu druhému jsem se občas docela smál (hlavně velké přilbě), ale většinou je film až nepříjemně trapný.(26.10.2009)

Tak nás tady u Vás vítám.(7.2.2010)

Procházka naší historií se dvěma pitomcema kteří vůbec nevěděj co se děje. Zábavná oddychovka. Za mě 65%(29.8.2012)

Ujde to, ale žádnou velkou srandu nečekejte (možná až na prdícího souložníka). Na ambiciózní komedii s Blackem moc prázdný, moc málo vtipný. Jackův výkon už mi přišel přeci jen moc okoukaný, a jeho parťák Michael Cera to byla až skoro hrůza. I když, moc ho nemusím ani v rolích, který mu sednou. Žádná úderná biblická parodie to taky není. A roztahaný mi to přišlo. Takže takový slabý střed, a to mám pro americké (post)frat-packovské, potažmo apatowské komedie slabost.(13.9.2009)

• - Snímek se umístil na 43. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

• - Natáčelo se v Novém Mexiku a Louisianě. (Cheeker)

• - Stanley Tucci byl obsazen do role biblické postavy Noaha. Tato postava byla nakonec z filmu vystřihnuta. (Cheeker)