Tak nás tady u Vás vítám.(7.2.2010)

• LiVentura

Slabší prdlá "blackovina"... on snad ani jinak hrát neumí. Jeho parťák Oh, moc zajímavý týpek.. :-) Ale stejně podprůměr, čekal jsem lepší.!(14.9.2013)

• Rex Mundi

Mňo... tešila som sa, ale nakoniec to bola prevažujúca nuda prekladaná sexuálnymi a fekálnymi fórmi. Pre mňa to celé ťahal Michael Cera, ktorý bol svojou jemnou mimikou skvelou protiváhou Jackovi Blackovi. Jackove škľaby ma príliš nebrali, ale stačilo aby Michael nahodil jemne vystrašený ksichtík a nadvihol obočie a bola som veselá. Občas som sa aj zasmiala, ale skôr aby som vyvážila zachmúrenú grimasu priateľa, ktorý to zaradil medzi odpad a skoro zaspal...(6.1.2010)

• xxmartinxx

Zoufalá kopie Životu Briana, která bez vlastního nápadu i přes dobré obsazení nudí k smrti. Narážky na bibli postrádají vtipnost a není mi jasná pointa filmu nebo snad smysl, proč vůbec vznikl. Jack Black se snaží, Cera dělá co vždy, ale ani to nestačí. Rok jedna je ztráta času, která má možná dobrou výpravu, ale to je vše. Rychle utíkám za Pythony!(13.12.2009)

• Fr

Nechápu, proč každej musí vždycky srát přímo za mojí chatrčí..... Abrahám, Izák, Ábel, Kain, Black a Cera. Na někoho z nich čeká skvělá budoucnost. Nejsem si jistej jestli zrovna na Blacka, protože je divnej stejně jako vždycky (ano, patřím k těm, který ho moc nemusej). Občas trapnej, občas nechutnej, občas vtipnej a občas nějaký to šuky šuky. Hodně sexy narážek, řečí, věcí – prostě všechno co očekáváte. A vtipu je tu – no když se díváte na tohle, asi víte o čem píšu. Naštěstí to není zvrhlé ,,brutálně“. I přes pár nechuťáren pointa často přijde ještě před ,,vrcholem“. Nic pro milovníky romanťáren. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět chlupatý ženský podpaží. 2.) Naučím se poznat z lidského trusu druhy jídla. 3.) Zjistím, že nemám močit, když jsem pověšenej hlavou vzhůru. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(22.7.2010)