Narovinu řikám, že kdyby nehrál hlavní roli Jack Black, nebyl bych daleko od odpadu..... ale tenhle chlápek mě prostě baví ! 60%(14.9.2009)

Bez nejakých fanfár... očakávaní... som vzhliadol tento "neľudský" počin a musím konštatovať, že to dopadlo nad moje očakávania. Svižné, miestami vtipné, prosté dielo... prečo M. Cera musí hrať všade panica?! :D takže plno známych tvári, pár hlodov, taktiež samozrejme trápnych scén, ale v celku 5-6/10... bavil som sa a nemôžem hodnotiť inak.(14.9.2009)

• DJ Obelix

Mohly to být dvě hvězdičky s odřenýma ušima, ale když o tom v jednom rozhovoru Harold Ramis prohlásil, že Year One bude mít blíž k Životu Briana... za takovou nestoudnou lež musím zaokrouhlit dolů...(14.12.2010)

• xxmartinxx

Zoufalá kopie Životu Briana, která bez vlastního nápadu i přes dobré obsazení nudí k smrti. Narážky na bibli postrádají vtipnost a není mi jasná pointa filmu nebo snad smysl, proč vůbec vznikl. Jack Black se snaží, Cera dělá co vždy, ale ani to nestačí. Rok jedna je ztráta času, která má možná dobrou výpravu, ale to je vše. Rychle utíkám za Pythony!(13.12.2009)

• Rex Mundi

Mňo... tešila som sa, ale nakoniec to bola prevažujúca nuda prekladaná sexuálnymi a fekálnymi fórmi. Pre mňa to celé ťahal Michael Cera, ktorý bol svojou jemnou mimikou skvelou protiváhou Jackovi Blackovi. Jackove škľaby ma príliš nebrali, ale stačilo aby Michael nahodil jemne vystrašený ksichtík a nadvihol obočie a bola som veselá. Občas som sa aj zasmiala, ale skôr aby som vyvážila zachmúrenú grimasu priateľa, ktorý to zaradil medzi odpad a skoro zaspal...(6.1.2010)

• - Stanley Tucci byl obsazen do role biblické postavy Noaha. Tato postava byla nakonec z filmu vystřihnuta. (Cheeker)

• - Jack Black se nechal slyšet, že film bude připomínat spíš pythonovskou klasiku Život Briana, než předchozí Remisovy a Apatowovy filmy. (Pumiiix)

• - Snímek se umístil na 43. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)