Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  odpad!

  Ak ste po 12 hodinovej šichte, ktorú ste pretrpeli po víkendovej kalbe len horko ťažko, tak na také to tupé dívanie sa doblba je táto idiotsky trápna sračka najideálnejšia .(8.3.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Ke srovnání s Životem Briana to má daleko, na to si Jack Black až moc fandí, ale jinak nemůžu říct, že bych se nezasmál. Jasně, byla to ujetá pakárna, ale se spoustou dobrých hlášek, která při správné náladě neurazí a nenudí.(1.2.2010)

 • gudaulin
  odpad!

  Dva tři vtipné momenty nic nemění na tom, že je hravě přebíjí spousta míst, kde se to hemží nechutnostmi a trapnostmi toho nejhoršího ražení. Pro tenhle druh zábavy nemám pochopení... Celkový dojem: 5 %.(6.3.2011)

 • M.a.t.t.
  *

  Prehrávajúci Black, nevýrazný Cera, absencia zmysluplného deja, hromada nevtipného a fekálneho humoru pričom pár vtipných narážok a mierne zlepšenie v druhej polovici výsledok nezachraňuje, ale iba zmierňuje. Pravdepobne najhorší Ramis.(13.9.2009)

 • Tuxedo
  **

  Přeskakování z jednoho období do druhého bych jako zajímavé zpestření uvítal v případě, kdy by se Ramis obtěžoval s jakýmkoliv náznakem zápletky či lineárním rytmem a navázností nebo měl k dispozici byť jen trochu sehranou dvojici komiků, která by dokázala alespoň těch pár slušných gagů řádně pronést. Ramis a Black mlátí už dlouho prázdnou slámu, Cera je úplně mimo kategorii a tak jediný, kdo si s libostí užívá svou úlohu, je afektovaný slizoun Oliver Platt.(14.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace