Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Icefist

Nevadilo mi tolik to, že celou dobu se vyprávění veze na nějaké vlně, aby byla nakonec totálně zazděna. Když se trochu zamyslím, tak by se to vlastně i dalo považovat za plus. Až tolik mě neiritovala ani postava mojí lásky Heigl ze začátku stopáže, kdy se chovala jak naprosto totální kráva. Co mě štvalo nejvíc totiž byla křišťálově průzračná předvídatelnost. Aspoň že se tedy svého partu zhostil až překvapivě dobře Butler, který to společně s Heigl jakš takš vytáhl do průměru. Ale nebýt Katherinky a konkrétně například jejího nechtěného "výstupu" při večeři, tak se přiznám bez mučení, že bych dal ještě o deset míň. 70 % Oblíbená část- Butler při své vůbec první scéně ()

bartias

Největším kladem jinak průměrné romantické komedie je Gerard Butler. To jeho charisma tlačí vtipy dopředu a je přitom tak ohromné, že mu odpustíte i jakého šovinistu hraje. Nenápadně zakompované narážky na americkou popkulturu taky pomáhají. Závěr, který se odehraje přesně podle žánrových klišé, je ale zoufale okoukaný, nevygradovaný a slabý. ()

Loki81

Romantickou komedii zkouknu rad, s tim zadny problem nemam... Netvrdim, ze tenhle zanr vyhledavam ale pokud opravdu obsahuje dva zakladni atributy - je romanticka a vtipna - sem s ni! Ovsem duo Heigl/Butler nezvlada mimo tupych klise servirovat ani jeden z techto privlastku... Butlere Butlere... Nestaci mit vedle sebe protejstek s proflaklym oblicejem a bilymi zuby, zmlsan (mnou nepochopenym) uspechem P.S. ILY jsi slapl opet vedle. Trochu pece o vlastni vizaz by taky neuskodilo - ve 40 pusobit jak celozivotni alkoholik zda se mi byti ponekud tristni. Romantika tvou parketou rozhodne nebude. ()

misulka03

Skvěle, ba přímo dokonale vybraná dvojka - opravdu jim to spolu svědčí a je to přesně takové, jaké to být mělo. Vtipné a romantické - příjemná romantická komedie! ()

Susinnon

Nechápem, prečo má tento film tak pomerne nízke hodnotenie. Dávno som pri čumení na obrazovku nebola tak šťastná. Nejde len o pohľad na charizmatického Gerarda. Celá zápletka mi urobila nesmiernu radosť, hrdinom som držala palce, neznášala som sterilného doktorka a v Abby som sa nemálokrát našla. Také tľapnutie po zadku nikomu nikdy neuškodilo ;-) ()

tom88

Nadpriemerná romantická oddychovka s dobrým, sympatickým obsadením. Navyše aj vtipu je celkom dosť. Miestami trocha pritvrdili, ale diváci to majú radi. Inak prehľadne natočená komédia a ja som celkom spokojný. 65% ()

otík

Prvoúčelová a zbytečně sprostá až ujetá romantická komedie o macho chlapovi, který nevinné produkční solidního pořadu zcela změní život, naučí ji cosi předstírat, aby na konci oba odkryli karty a podívali se pravdě do očí. Promarněná šance na příjemnou romantiku především kvůli neskutečným hovadinám, které pronáší Butler. Hudba: Aaron Zigman ()

tomeek

Klasický nalajnovaný příběh, který ale nad průměrem drží skvělý Gerard Butler. Ze začátku je to docela vtipné, ale ke konci se to už opravdu zvrhne v rutinní romanťárnu. ()

Radiq

Butlerovy hlášky pozvedly tuhle romantickou hovadinu na vyšší úroveň a většina z nich mě fakt rozesmála. Heigl měla taky svoje chvilky, i když to nebylo tak vychytany. Člověk celou dobu ví, kam to spěje a to je věčnej problém romantickejch komedií. Jiskření tam sice je, nuda to uplně není, ale chlap si rač pustí něco akčního, než tohle... ()

dr.fish

Několik málo záblesků naděje (občasný nápad v dialozích) v moři obrázků jako vystřižených z lifestylových časopisů. Cílová skupina nepochybně úplně jiná než jsem já. Nikdy se nechci dostat mezi tyhle lidi. 50% ()

panMartin

Docela vtipná a střeštěná romantická komedie s krásně sexy Katherine Heigl a sympatickým Gerardem Butlerem, která rozhodně neurazí a já jsem se ani moc nenudil, film u kterého je hned jasný jak to dopadne, ale mě stejně dobře pobavil film. ()

chelseaman22

G. Butler v konfrontaci s K. Heigl vytváří velice vtipné story, plné nečekaných momentů a jedné lásky, jež je zřejmá, již od úvodních momentů. Filmy tohoto typu mají již tradičně úspěch, ale tento je svou spontálností povýšen o řád výše. Skvělý humor. 87% ()

hallelluja

Konverzačné výmeny kategórie "inteligentný šovinistický mačo vs. sexuálne frustrovaná perfekcionistka" mali od začiatku zaručený môj záujem a plnú pozornosť (ok, prečo je tomu tak už riešim so svojím psychoanalytikom). Plynutím stopáže sa žiaľ rozpustili v presladenom náleve toho najodpornejšieho romantického klišé. Keďže na rozdiel od hlavnej hrdinky neviem svoje (ani filmové) orgazmy predstierať, otvorene hovorím - žiadny nebol. Obzvlášť zamrzí po tak skvelej predohre... ()

Tyny

Heigl nepatří zrovna mé oblíbené herečky, ale i přesto jsem se rozhodla, že se na tento trhák roku 2009 prostě podívám. Upřímně jsem očekávala dobrou zábavu, ale měla jsem obavy, jestli se tato komedie, která byla všude kolem hodně přeceněna, vydařila. Jelikož Butlera v těchto rolích prostě zbožňuji byla jsem nadšena, že si zase zahrál takovou pohodovou roli. Komedie nekomedie, tohle prostě nebylo podle mého gusta. Vtipných momentů tam pár bylo, ale ne tolik, aby to z filmu dělalo nějakou extra komedii. Klasický happyend se k filmu sice hodil, ale jediné co na těchto filmech opravdu nesnáším je to, že vím už na začátku jak dopadne konec. Takže žádné překvapení, celkem zklamání, smíšené pocity, ale koneckonců je to celkem pohodový a nenáročných film, který je všude plno... S výjimkou Butlera. ()

honx

Uhozená a přijemná romantická komedie, která splnila svůj účel přesně dle očekávání. Proč se zlobit za jednoduchost, když i takový film dokáže člověka pobavit? ()

Mrkvič

Film stojící na dvojici oplzlého Gerarda Butlera a příšerně naivní Katherine Heigl. Kdyby ti dva nestáli za nic, byl by na nic celý film. Jediným, koho si ještě po závěrečných titulcích vybavíte, bude John Michael Higgins v roli ušlápnutého moderátora. Butler hraje zase něco jiného. Tentokrát je drsný, maximálně upřímný a každý problém dokáže spojit se sexem. Jeho protějšek s hezkým zadečkem je naopak roztomile naivní, hledající pana úžasného. A hlavně postava producentky je středem všech komických situací. Když nemyslíte na tu spoustu blbostí, nelogickéo jednání a od první vteřiny předvídatelného děje, dá se tím hezky pobavit a najít si z těch všech názorů na vztahy i nějakou střední cestičku, která se sejde s tou "vaší" pravdou. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami