Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

djerba

Velmi předvídatelné, velmi okouzlující a velmi sexy Gerard a ta čtvrtá hvězdička je za vibrující kalhotky:-). ()

redalert21

Proč to nezustalo jak u první poloviny, proč pokazdé se romantická blbost musí vrátit k tomu "jak to ma byt" od zacatku totalne jasné co bude a kdo s kým, proč nemuze zustat ten "vtip" a sarkasmus v Butlerovi, ach tyto filmy smeruji do peknych sracek ()

Ellush

Shlédnutí filmu jsem odkládala co to šlo, neboť jsem se těšila na nějaký ten větší filmový zážitek. A nemůžu říct že bych byla úplně zklamaná. Myslím, že rysy typické pro obě pohlaví byly přesně trefeny, Butler s Heigl byly takoví krásní civilní, nikoliv tuctoví a průměrní zástupci lidské masy a přestože měl film trošku oplzlý a přisprostlý nádech - sakra, bylo to přece o nás, lidech a měla to být "ugly truth". Ponaučení si s toho asi nevezmu, ale dobrý pocit určitě. Jen tu pomyslnou pátou hvězdičku z mého hodnocení ukousla kýčovitá medem obtékající scéna z letícího balonu. ()

kanalek

Když mám chuť na pizzu, tak jdu do pizzerie a neočekávám žádnou invenci nebo novinku, jenom prostě chci aby byla dobrá.Podobný to je u tohohle druhu filmu a tenhle je sakra dobrej. ()

bajahor

Romantika jak Brno :-) Ale taková ta klasická, na kterou se dá dívat...Katherine je moje oblíbená herečka, takže jsem se dívala hlavně jen kvůli ní. Ona nezklamala (i když by si možná mohla začít vybírat jiné typy filmů), ale Gerard že je sexy a krásný chlap?! No, já nevím.... ()

sAreOn

Silný průměr i na tenhle typ filmů. Prostě jsem čekal mnohem víc. Přeci jen úkázky byly vícenež slibné, navíc Gerard Butler - jeden z mých oblíbených a poměrně sexistický humor, který také můžu. Bohužel mě však snímek ničím nenadchl, určitě pobavil, o tom žádná, ale obsahoval také všechny nešvary romantických komedií, a to šablonovitost a spoustu klišé. ()

Cocteau

Čekal jsem klasickou americkou komedii jako každou jinou. Dostal jsem místy opravdu svižnou a legrační nadílku s sympatickými tvářemi. ()

ElKamil

Cože?! (cca 10 sekund pauza na vydýchání) Toto je romantická komedie na úrovni Prciček, problém je, že narozdíl od puberťáků, co čekají na první zásun, zde hlavní roli hrají dva (od pohledu) inteligentní dospěláci z televize, od kterých bych takové chování v žádném případě nečekal. Tedy jde hlavně o producentku Abby, jež je v podání Katherine Heigl opravdu sexy (což mi dává vzpomenout na poměrně slušný soundtrack), ale že ještě nemasturbovala? Haha. Od půlky filmu jsem víceméně jen čekal, kdy to skončí, protože taková nálož blbosti, která mě navíc poměrně iritovala, se jen tak nevidí. Scéna s vibrujícíma kalhotkama opravdu patří o generaci níže, ale věřím, že mnozí se u toho opravdu bavili. Opět se potvrzuje, že není romantická komedie jako romantická komedie. Například celkem podobně hodnocená Music and Lyrics mi příjde mnohem víc korespondující s romantikou v pravém slova smyslu. ()

veverysiak

Nič nové pod romantickým slnkom, ale je to príjemné, milé, občas humorné, a čo je hlavné, strašne dobre pozerateľné, a to nielen kvôli Katherine a Gerardovi, určite to nemá čím prekvapiť, ale pokiaľ chcete mať z takýchto kúskov nejaký zážitok, nesmiete čakať prevratnosti a zožnete obstojnú úrodu pocitov, takže 75%. ()

(=LIFTY=)

Čistý průměr, který z řad zapomění vytáhl Gerard Butler a jeho dokonale dvojsmyslné hlášky a sladká Katherine Heigl. ()

Alfonso198

Zatim sem to viděl jen se strašidelnym dabingem, tak tomu radši z opatrnosti dám 4 hvězdy, snad se to při druhyn podívání v origo zvuku udrží. Každopádně sem to těm dvěma přál, jak taky jinak, že :-) ()

padress

Pre mňa jedna z najlepších komédii za posledné obdobie, bol som na to 2x v kine, par krát som si to pozrel doma a nikdy som neľutoval, že som to videl. Navyše film je celkom poučný a opisuje život taký aký je, samozrejme je to film :) a mne sa to v realite nepodarilo, situácia sa vyvinula úplne inak :) . Ľahké pobavenie na bežný večer, ak nemáte čo robiť a neviete, čo pozerať... ()

fferdas

Musím uznat, že jsem se po delší době u filmu popadal za pupek. Nechápu některá hodnocení, de prostě o komedii, nemá to hlubší podtext. Mohu v klidu doporučit na zlepšení nálady. ()

pierre9

Opäť jeden z filmov, pri ktorých sa, keď viete, do čoho idete, nemôžete sklamať. Rozšafného Butlera som žral a povedzme si na rovinu, aj na Heigl sa celkom dá pozerať. Priznám sa, mierne to prevýšilo moje očakávania, i keď zopár slabších momentov tam bolo... Ale na tie 4* to podľa mňa je. ()

Alex.89

Přesně kvůli takovým koncům nebudu mít nejspíš nikdy filmy tohohle typu ve svém "TOP" žebříčku. Předvídatelné, i když místy docela zábavné. ()

MarryW

Ohrané, ale stále dobré a zajímavé téma, a hlavně poučné, tolik informací o mužském myšlení jsem pohromadě dlouho neslyšela. Ještěže to mezi hlavními hrdiny pořádně jiskřilo :-). ()

Leyla

První půlka je slušné výukové video "jak na chlapy", druhá už jen předvídatelná romantická slátanina...a Butler ani Heigl mi moc nesedli ()

mandella

Bavila jsem se, Gerard Butler je prostě chodící charisma a Katherine Heigl zvládla celkem věrohodně přeměnu z psychoproducentky na o něco snesitelnější osobu. Sice nebylo moc jasné, proč by se zrovna do její postavy měl Butler zamilovat, ale vem to čert. Na holywoodskou romantickou komedii tam bylo docela dost dobrých vtipů, ale nad všechny ční scéna v restauraci s kalhotkami :-) Nenáročná zábava, která neurazí, ale pobaví. Tak proč ne? ()

arcy666

Zkouknutí jsem oddaloval dost dlouho a nakonec zjišťuju, že k tomu nebyl žádný rozumný důvod. Všechno šlape v pohodových otáčkách hluchá místa prakticky nejsou a konec je přesně takový jaký čekáte a tedy takový kvůli kterému jste se začli na film dívat. Ústřední dvojice je skvělá a kupodivu mají ohromný komediální potenciál. Takže za *** a 1 bonus na víc za Gerarda a Katherin. Yummy ()

Ala007

Po Luketicove příšerné Příšerné tchýni (2005) jsem se jeho dalšího filmu trošku bála, a tak jsem byla filmem Chceš mě, chci tě příjemně překvapena. Základním stavebním kamenem dobré a úspěšné romantické komedie není dle mého názoru scénář, ale dobře zvolená ústřední dvojice a ona tzv. "chemie", která mezi nimi funguje. A volba párečku Gerard Butler-Katherine Heigl se povedla (kdo nesouhlasí, ať si znovu pustí scénu z výtahu) a celkem dobře napsané dialogy, které mezi nimi probíhají, skutečně pobaví a neurazí. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami