Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Prekarkar

"Fakt jsem byl tak dobrej, nebo to jenom předstíráš? ...to se nikdy nedozvíš". Páni, to byl film. Ale trochu mi to kazí různorodost záběrů. Na jedné straně skvělé zvládnutí kamery, na straně druhé nevýrazné scény. Ale i tak film mířil do černého! ()

LEGACY

Dlouho jsem se vyhýbal kýčovitým romantickým rádoby komediím a věděl jsem proč. Tohle je jen další hřebíček do rakve tohohle subžánru, kde se plytkovitě omývá stále dokola to samé a mě už z toho střeští hlava. Co to máte lidi za požitek z filmu, kde od začátku víte na puntík, co se stane - nějaké nabourání zaběhlých standartů by přišlo vhod - tohle je pro mě prostě nedostačující po všech stránkách. Typický film, na který se musí chlapi dívat a ještě během němu lhát, aby si to u své drahé polovičky vyžehlili. ()

VanTom

Předvídatelná, avšak funkční romantika na závěr mírně rehabilituje rozpaky z počáteční afektované vztahové komedie (na úrovni průměrného televizního sitkomu), jejíž rádoby nekorektní, podvratné vulgární poznámky o povrchnosti mužů (a přetvářce žen) nevzbuzují úplně dojem "jako ze života". ()

s.e.p.p

Překvapivě vulgární, hnusně předvídatelné, drtivou většinu nápadů a vtípků už jsme měli možnost vidět někde jinde. I tak jsem se zásluhou ústřední dvojice velmi dobře bavil. 70% ()

blackJag

Butler se rozhodl složit reparát v rámci romantických filmů a po špatném P.S. Miluji Tě skočil do dalšího projektu, který stojí a padá s charizmatem jeho osobnosti. Moc si ale své renomé v rámci žánru nespravil. Film je to sice o poznání zábavnější a snesitelnější, ale ve výsledku předvídatelný až běda. Ani s tou proklamovanou peprností to není dvakrát slavné a tak sledujete klasický cudně romantický prefabrikát stavějícím na otřepaném heslu "co se škádlívá, rádo se mívá". Hmm, jak objevné. Hudba: Aaron Zigman. 50% ()

Guzo

Romantické komedie opravdu nejsou zrovna mým šálkem čaje, o to víc si cením těch skutečně dobrých, které i mě nějakým způsobem zaujmou. A to ještě K. Heigl nepavažuji za nějakou úžasnou a krásnou herečku.. Celý film tak pro mě táhne Butler se svým sarkasmem (toho bohužel postupně ubývá) a dojem mi nezkazil ani kýčovitý, nicméně očekávaný, konec. 7/10 ()

Autogram

Boj o sledovanosť stiahne na dno akúkoľvek televíziu a asi aj akokoľvek zásadovú ženskú osobnosť. Tá v podani Katherine je viac ako chutná, a dost ťažko uveriť jej stavu zúfalo nezadanej. Butler ako svojský vzťahový poradca tiež nemá chybu, takže obludná pravda je taká, že som sa pobavil a nehanbím sa dať aj štyri hviezdy. Vôbec nevadi, koľkokrát som niečo podobné už videl a ako to bolo predvídateľné. –––– Teší ma. Ženy nad sebou mám rád. –––– Neprejavila som vlastné ja, lebo kto by už chcel takú ženu? Nikto! ()

prasacimor

Sledovať film pod vplyvom mäkkých drog ma mnoho výhod ale aj jednu nevýhodu, a to takú, že sa potom takýto filmový zážitok veľmi ťažko evaluuje. Pri Twilighte to bolo jasné. Z toho by ani tie najúčinejšie drogy nevyčarily kvalitný film, no pri komédiách je to trochu iné. Ťažko povedať, či sa človek výborne bavil len vďaka filmovým kvalitám a či by sa takto dobre pobavil aj za normálnych okolností. Ja budem pre tento raz filmu veriť, lebo ako si matne spomínam, tak poniektoré hlášky boli fakt úderné and that my friends is ugly truth. ()

P1tr

K filmu jsem přistupoval se značnými obavami, které velice rychle zmizely. Katherine Heigl je kus a Gerard Butler zase borec. S každým jeho dalším filmem se jeho neotřesitelný status potvrzuje. Bez něho by Ugly Truth bylo sotva poloviční. Jeho herecký výstup je naprosto osvěžující a uvěřitelný. Všechny ty úchylnosti a sprosťárny, které mu jdou z úst mu budete bez problémů věřit. Jedinou slabinou snímku je snad jen jeho konec, který opět zabrousí do neotřesitelných Holywoodských klišé. Ne, že bych to nečekal, ale létající balón? Vážně? Vše, co závěru předchází je naprosto nekonfliktní, svěží a plynulé, až se mi tomu nechtělo věřit. ()

JančiBači

Napriek tomu, že nie som fanúšikom žánru, tento film sa mi celkom páčil.Dokonca som sa aj pár krát dobre zasmial, čo sa nestáva často 8) ()

jenik71

Této romantické komedii dávám právem **** z několika důvodů. 1. Butler je tu opravdu skvělý a je vidět, že umí zahrát přesvědčivě cokoliv. 2. S mnoha jeho názory nelze než souhlasit. Je až zarážející, kolik pravdivých slov ze sebe v tomto filmu vychrlí. 3. Butler a Heigl hrají povahově tak rozdílné postavy, že je to vlastně největším kladem. 4. I když jde o romantickou komedii, konečně se tvůrci vyhnuli obloukem nějakému přeslazenému závěru. 5. V podstatě jde o inteligentní a nečekaně dobrou zábavu. A to nejen pro zamilované. ()

spikey1

Moji dva současní oblíbenci na jednom place, dokáží být jasným strůjcem úspěchu? Z části. Na obsazení není co měnit. Butler je v roli šovinistického moderátora prostě dokonalý, a charizmatem střílí na všechny světostrany. Heigelové nejde moc věřit že umí být jiná než sexy Vamp a v momentu kdy to plně rozjede, se film chvíli drží silně nad vodou. Kvůli triu scénáristek se ale potopí jako Titanic. Závěr je jak ušmudlaný od probrečeného kapesníku dámy v první řadě, která bulela při promítání nejhlasitěji a proto se mi nechce dávat víc než za tři. Rozhodně se jedná o jednu z lepších komedií roku 09 na Hangover nebo Zacka a Miri však rozhodně nedostačuje. ()

jefff

Velmi příjemná romantická komedie, u které se nemusí nijak zásadně přemýšlet. S vypnutým mozkem se nenáročně bavíte a hlavně nenudíte. Ve svém žánru jde o lepší nadprůměr. Doporučuji! ()

giovanni3

Tento film jsme sledoval čistě skrz účast Katherine Heigl z Chirurgů, tudíž jsme od filmu tolik nečekal což se i potvrdilo. Je to prostě klasická romantická komedie nic víc v tom nelze hledat... ač ano lze neustále sexuální narážky a mnoho ,,zaručených tipů,, typu ,,do 2 minut ti zavolá nevolej mu,, či ,,Určitě ti volá on tak schválně řekni do telefonu jméno jiného může,, atd... prostě zaručené triky, které dle mě opravdu nemají smysl řešit, protože nic nelze paušalizovat... Jako klad vidím napětí mezi hlavními postavami a to postupné sbližování z rivality přes přátelství až po milence což je vlastně romantická klasika... No mohlo to být horší 3z5. ()

tommy187

Romantické komédie ma v poslednom čase začínajú naozaj baviť. Aj tento film bol veľmi príjemným spestrením všedného dňa, vtipy boli pomerne vydarené a nevadilo mi ani to, že sme na začiatku vedeli ako to skončí. Prirovnania boli fakt zaujímavé a dodávali filmu potrebný šmrnc. No aj tak to bolo až príliš obyčajné na to, aby som to ohodnotil na plných päť hviezdičiek. 60%. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami