Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

jandula00

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Mužský jsou prasáci, ženský zas blbky. Přesně tak na mě tenhle film zapůsobil. Ačkoli mám Gerarda Butlera ráda a na Chirurzích s Katherine jsem prakticky vyrostla, tentokrát na mě tato kombinace nijak nezapůsobila. Film zapomenu a komentář píšu vlastně jen proto, abych si příště, až budu mít zase melancholickou náladu vzpomněla, že už jsem to vlastně viděla. ()

hazaba

Komedie ano, romantická vlastně taky, ale na rozdíl od jiných filmů s podobnou nálepkou je docela (příjemně) vulgární, takže se nemůže dávat do jednoho pytle s ostatními. Velmi jednoduchá, velmi předvídatelná, ale má vtipné hlášky, u kterých jsem se smála nahlas a nebyla jsem sama. Vrchol možná dosahuje u večeře, pak laťku sníží dost hluboko, ale poslední scéna to zase trochu vyrovnává. Mezi oběma hlavními představiteli to dobře jiskří. Očekávala jsem míň a dostala víc, co jiného si od podobného filmu přát. ()

Axident

Víceméně dosti příjemná oddychovka, v první části dokonce zatraceně příjemná a plná hlášek, které každýn "chlapák" ocení, ovšem pak jí jaksi dojde šťáva a začne trochu nudit a klišoidnět až do konce, kdy vám zbude na tváři sice ještě stále zbytek úsměvu, ale dojem z první půlhoďky, že to bude sakra povedená věc, už nemáte, zato máte pocit, že pan režisér smutně promrdal, pardon, propásl, příležitost na slušný biják v ranku romantických komedií... ()

bery71

I přes solidní hlavní dvojici a na daný žánr slušný jsem ani na moment nemohl vcítit do jakékoliv z postav. Možná že z toho měl být sitcom. A i když mě film vysloveně nenudil, jediné, co si asi zapamtauju, je Mikova odpověď: "Well nothing, except no one wants to fuck it. " ()

Radek.SCH

Romantická komedie, kerá se ze začátku tváří, že vůbec není romantická, ale na konci se dočkáme romantického kýče se vším všudy. ()

IvcaG

Taková oddychová, už od samého začátku prokouknutelná komedie na nedělní odpoledne. Ale některé vtipy byli opravdu vtipné, jako například večere s "novými kalhotkami" ?:D 50% ()

P.J.2

Butler,hrající chlápka kterej ví všechno o vztazích a má vše na háku a proti němu Heigl která o pořádnýho chlapa ani nezavadí.Romance a komedie jak prase :-D ()

Olík

Ona sladce krásná, on obhrouble charismatický. Ona beznadějný romantik, on šovinistické prase. Ona čeká na pana dokonalého, on nemá postel žádnou noc prázdnou. Katherine Heigl a Gerard Butler v romantické komedii, kde se jak už jsem v podobných kouscích zvyklí, protiklady nakonec přitáhnou. ()

Ukubumbahoo

Z titulů typu komedie/ romantický jsem vždy velice podezřívavý, v jejich blízkosti nepříjemný a pokud je výsledek špatný, tak vysloveně nepříčetný. I přesto, že se po konci filmu země nepřestala točit kolem své osy, jsem cítil pocit uspokojení a ne pouze vyhozených peněz. Dávám tři hvězdy, protože si nejsem jistý jestli se mi to líbilo kvůli tomu, že jsem na podobném snímku už dlouho v kině nebyl, nebo proto, že to opravdu ušlo. ()

wictoria

Vadí mi sice ta "jednoduchost" a "průhlednost".....ale Gerard je prostě úžasný chlap a je tam spousta dobrých scén, co mě pobavila :-) ()

alambert

Žádné bourání osvědčených vztahových vzorců tu nevidím. Že holky ve skutečnosti nechtějí romantiky, ale kretény, už víme dávno :-D ()

Elyon odpad!

Původně jsem chtěla dát tři hvězdy, ale pak jsem nad filmem trošku zapřemýšlela a zjistila, že je to neuvěřitelná kravina. Opravdu nenávidím romantické komedie (jedinou, kterou uznávám je Láska nebeská). ()

zelda82

Zakoncit romantickou komedii vetama: Byl sem tak dobrej, nebo si ten orgasmus predstirala? To se nikdy nedozvis... chce opravdovou odvahu... ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami