Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Sfinkter

Standardní zápletka mezi dvěma rozdílnými lidmi - co se škádlívá, to se rádo mívá. Heigl i Butler mi byli sympatičtí a na další Butlerovy role se těším. ()

Tyny

Heigl nepatří zrovna mé oblíbené herečky, ale i přesto jsem se rozhodla, že se na tento trhák roku 2009 prostě podívám. Upřímně jsem očekávala dobrou zábavu, ale měla jsem obavy, jestli se tato komedie, která byla všude kolem hodně přeceněna, vydařila. Jelikož Butlera v těchto rolích prostě zbožňuji byla jsem nadšena, že si zase zahrál takovou pohodovou roli. Komedie nekomedie, tohle prostě nebylo podle mého gusta. Vtipných momentů tam pár bylo, ale ne tolik, aby to z filmu dělalo nějakou extra komedii. Klasický happyend se k filmu sice hodil, ale jediné co na těchto filmech opravdu nesnáším je to, že vím už na začátku jak dopadne konec. Takže žádné překvapení, celkem zklamání, smíšené pocity, ale koneckonců je to celkem pohodový a nenáročných film, který je všude plno... S výjimkou Butlera. ()

Honzíno

Je to dobrý, je to sranda, Gerard je prostě borec, Heigl jde přežít, má to dobrý songy, ale klasicky je to klišé. Pokud chcete tu trochu lepší a chytřejší romantickou komedii, berte. ()

Beky

A vůbec se nebojim vysokého hodnocení, filmy, kde to postavám klape, jsou vzácné jako jednička v indexu:)!! Mě to vzalo, přítelkyně se smála, já se smál, nevim co víc bych si měl přát??!! Možná nějakýho dobrýho panáka bych bral, mám na něj chuť, ale žádnou dobrotu tady nemám, kromě slivovice a rumu...:)), ale to má doma snad každej, takže to nepočítám:))!! Jednou větou: Ke konci je několik minut, které jsou malinko prázdné, ale první hodina mi utekla strašně rychle a posledních 5 minut to zase jede, díky za pravdivou romantiku:)!! ()

terunka003

Vtipné, romantické × jasný konec, trapné, ubohé dialogy. Dost slabá komedie. Námět byl možná zajímavý, ale šílená byla jeho realizace. Od začátku bylo jasné jak to všechno skončí. Herecké výkony taky nebyly moc uchvacující. Prostě nenáročný film, který vás možná naštve tím, jak si páni tvorstva vytvářejí dokonalé ženy. Co na to říct? ()

Muse

Téměř každá žena má potřebu čas od času shlédnout nějakou tu romantickou sračku. Alespoň já ano :) ()

Pavlínka9

Příjemná komedie, která přišla s něčím novým. Sice typická protikladná dvojice, ale přesto mi hravý příběh dal něco jiného, než ostatní komedie. Vtipné téma vztahů mezi partnery, které dokáže Gerard rozehrát i v přímém vysílání ranního pořadu. A k tomu protiklad mladé ctižádostivé a velmi pracovité Katherine, která si není schopná najít přítele nebo alespoň známost. Obsazení rolí bylo podle mě perfektní a pár se k sobě dokonale hodil ;) ()

venison

Navzdory sympatickým hercům Katherine Heigl a Gerard Butler, kteří se již mihli v romantických komediích a osvědčili se, byl film "Chceš mě, chci tě" naprostá katastrofa.. Sexistický rádce, který koučuje muže při balení pipinek, byl podle mě vypůjčen od Toma Cruise z filmu "Magnolie".. A to, že krásná a úspěšná produkční hlavních zpráv neumí sbalit chlapa, bohužel nesežeru.. Většina gagů byla spíš trapnejch a zoufalejch, než vtipnejch.. I ten děj se tvářil děsně uměle a vykonstruovaně.. Děsná křeč :-( ()

elanius

(120/2017) / Vcelku štýlová komédia, ktorú naplno ťahá Gerard a obstojne sekunduje Katherine Heigl. Stále je to skorej ale taká tá televizna neškodná zábava bez ambícií. Pri správnej nálade poteší. (6/10) ()

ivan bohatyr

Není to úplně tak skvělé, viděl bych to na 3-4, ale docela sranda a určitě mezi kupou takových těch pitomých zamilovaných komedií je to něco jiného, takový svěží vítr. Je to tedy hodně pro dospělé a obecně ty vtípky takové ostřejší a dospělácké. ()

Hennesy

"Kráľ Leonidas" si oholil bradu, má bucľaté líčka, nikoho nezabil a márni svoj talent v takejto mega priemernej, ba podpriemernej bezkrvnej romantickej komédii...kde je tej romantiky aj humoru poskromne a po prvej polhodine film úplne stráca dych. Postupne som už len pozeral na hodinky a nevedel sa dočkať konca. A to som chcel ísť s mojou slečnou na romantiku:) Klišé strieda klišé až sa človek čuduje, čo robí herec formátu Butlera v tomto slabučkom pokuse o romantickú komédiu. Aj Katherine je akási otravná a ich spoločné scény veľmi nefungujú a márne som hľadal iskrenie alebo chémiu medzi nimi. Nudný, predvídateľný a ničím neprekvapujúci film...škoda peňazí. ()

Jolinar

Tuhle klišovitou předvídatelnou jednochubku ozvlášťnují Katherine a Gerard, kteří jsou prostě krásní, sexy a vážně dobří herci. ()

hroubek

Říci o téhle komedii,že je nadprůměrná by nebylo ode mě hezké ale říc to,že je to ztráta času taky.Mluvit o tom,že víte jak to skončí od první minuty je zbytečné to hlavní včem tento film vynika je Gerard Butler a jeho charisma díku němu přežite happy end jak velký jak slon.Odpočinková komedie která neurazí ale mnohé nepřekvapí. ()

VasaX

Nemůžu říct, že se mi tato romantická komedie nelíbila. Jenže když mi nejsou "hlavní hrdinové" tak úplně sympatičtí, tak to prostě neklapne. Navíc je zde velmi průhledný příběh (a to nečekám od romantických komedií nic extra), další nesympatické charaktery, potom reálnost versus ujetá absurdita a pár dalších drobností, které bych snad ani nevzpomněl nebýt toho, že Ugly truth ve výsledku působí jako když vám někdo namíchá jednoduchý drink, který znáte, a použije ale podivné přísady a v jiném poměru. I pro fanoušky žánru, jako jsem já, existují kousky, které nejsou sice špatné, ale v klidu bych se bez nich obešel. Toto je pro mě jeden z nich. ()

Timak

Ten film teda není rozhodně něčím novým, ani není tak dobrý, jako třeba Láska na druhý pohled. Neni to vlastně ani tak romanťák jako komedie. Tak proč ty 4* ? No za tu mluvu přátelé. To je fakt dobrý. Už dlouho jsem se nenasmál takovým "džoukům" a vzájemné stíračce obou hrdinů. Opravdu celkem povedený kousek - dialogy ... ten zbytek .. no ... ale jo, Katherine je sexy =) ()

JohnSmith

Nebýt naprosto skvělýho Butlera,dal bych mnohem nižší hodnocení. Jeho postava je naprosto dokonale zahraná.Jen je škoda, že mezi Butlerem a Heiglovou není ta pravá chemie. Jinak několik vydařených scén jako třeba ta v restauraci s nadřízenejma mě fakt pobavily. No a nesmí chybět happyend. ()

Sany33

Pôvodne som si tento film pustil, ako príjemnú oddychovečku na večer. Prekvapujúce pre mňa bolo, že som sa vážne super bavil na vtipných a neumelých situláciach ktoré film ponúka. Konečne som našiel romantickú komédiu, o ktorej sa dá tvrdiť, že je romantická komédia. Gerard Butler sa vynikajúco hodil do reole úchylného dohadzovača a Katherine Heigl do role hlúpej blondíny, ktorá vie o mužoch a všeobecne o vzťahoch veľké guľové. Prekvapilo ma, že mi na filme vôbec nič nevadilo a dej plynulo odsípl .... odo mňa veľmi slušných 88%. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami