Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

venca163

Stejně jako dobytek jsem tenhle film objevil uloženej v set-top boxu. Svojí přítelkyně. Bylo to tušim před 3 měsícema a to je skoro všechno, co si k tomu filmu pamatuju. Prostě průměrná romantická komedie, s celkem průměrně neotravnou dvojicí a průměrnýma jokama. (65%) ()

Looser

Začátek ok, bohužel v polovině dojde hlavním postavám v hlavě k nějakému nevysvětlitelnému zvratu a začnou se během hodiny chovat zcela v rozporu s celým předchozím dějem. Konec (rozuměj obrat) je tak rychlý, že to skoro vypadá, že buď došly prachy, nebo materiál. Obecně flm mi přišel vyjímečě hodně krátký na takovej morální veletoč. ()

Soweek

Buď romantické komedie zažívají poslední dobou obrovský kvalitativní boom nebo se ze mě stává pěkná měkota, každopádně po The Proposal další výborný kousek. 4,5* ()

ZkuKol

Romantická komedie s klipovým lookem, soundtrackem ze současné hitparády a jasným koncem (nejenom kdo s kým, ale i jak:-). Gerald i Ktherine si své odvedou a každý zcela ovládne svou část publika, Luketíc se také snaží, ale mám z něj pocit, že chce točit akční film a né romantiku. Navíc scénárista to spíchnul přes víkend a to měl ještě u sebe potomky a v sobotu byl Superbowl. Výsledek jsou dobré tak tři vtipy, Katherine je kočička a je jedno co vlastně říká a Gerald má tu smůlu, že musí projít tím nejnenápaditějším a nejklišovitějším přerodem, jaký vás napadne (navíc má zlomené srdce, ach!). Ona chce chlapa a on je chlap, snad jim to vyjde... 50% ()

kisha

Nula procent smíchu, otravná Heigl, animální Butler (čimž ze mě dokázal vymlátit ony dvě hvězdy), nehezká předvídatelnost, neodpustitelnej závěrečnej kýč a filmzabíječskej dabing. Takže, filme, nechci tě. ()

fruitbueno

Jako fajné, Gerardík je fajný jako nikdy, Katherine dokud je svá, tak je super, ale když začne ladit notu Gerardíka, tak se mi líbit přestala. Ve filmu jsem se zasmála upřímně jen dvakrát (první při zaklení na baseballu, podruhé s těmi kalhotkami, haha), zápletka je ohraná, předvídatelná. Ale Heigl to ve filmu sluší, tož za 3*, i když jsem chtěla dát 2*. Asi mi měkne mozek:-)) ()

BMAJTZ

Mno nevím, jsou zde hlášky kterými se člověk baví, jsou zde hlášky které jsou pořádně trapné. Na jeden večer to de, na více zkouknutí by to byla sebevražda. ()

slovan1

Katherine Heigl a Gerard Butler by měli naznačovat kvalitu snímku. A ta se dostavila. Oba dva si role naplno užívají a jejích vztah vypadal tak skutečně... Film není nijak zvráceny, oproti např. Zbouchneté, a to myslim potěší šírší publikum. Vtipy jsou zde většinou perfektní a opravdu vtipné ( musím zmínit scénu v restauraci a na baseballovém zápase). Stopáž přiměřená, nijak jsem se nenudil. ()

Cejny

Hodně dobrá oddychovka se sympatickou Katherine Heigl a zajímavým, ikdyž předvídatelným příběhem. 60 % ()

netahlo

Hrat v tom, dejme tomu, Emily Blunt a George Clooney, mozna by se to dalo dokoukat do konce. Bohuzel Butler me sere temer vsude (Ctihodny obcas je vyjimka potvrzujici pravidlo) a Katherine Heigl je presne ten typ, kterej mi nesedi. Nemam rad hnedooky blondyny. Blondyna ma mit modry, pripadne zeleny oci. Proste pruser ... ()

sedm.1

Za jako vždy sympatického a charismatického Gerarda Butlera jsem tu byl ochoten tolerovat zbytek obsahu, jinak jde totiž o odpadní romantickou komedii, kde krom jmenovaného herce nemám jinak skutečně co vnímat pozitivněji. A i s tím Butlerem to už je také na vážkách, neboť by měl vážně asi už vyměnit svého agenta, aby ho již konečně přestal pořád strkat do neustále těch samých rolí a scénářů, ve kterých se už jen znovu a znovu opakuje a už to jednoduše není tak fajn a příjemný, když jen mění názvy filmů a filmové partnerky, ovšem jeho postavy zůstávají prakticky totožné. Zpět ovšem k samotnému snímku, který skřípe a nefunguje snad ve všech ohledech. Zápletka je nehorázně tuctová, její vývoj je daný od prvních minut a tvůrci se ji ani sebemenším detailem nepokoušeli jakkoliv oživit, osvěžit, obohatit o nějaký nečekaný moment, či zvrat, prostě nuda. Jako romantická komedie to pak nefunguje ani v jednom směru, romantika mdlá a bez jiskření, a humoru minimum, a když, tak buď trapně přemrštěný, nevhodný, anebo jednoduše trapný. Co se obsazení týče, Butlerovu „vyvolenou“ zprznila jako vždy otravná a nevýrazná romantická veteránka Katherine Heigl, tý blbce fakt nepřijdu nikdy na chuť a nikdo další nestojí ani za tu špatnou zmínku, tak chudé to v tomto směru je. Já se zde zkrátka vůbec nebavil, nemělo mě tu co zaujmout, prostě naprosto nezábavná a nepůsobivá romantická komedie bez romantiky a humoru. ()

Autenticita

Jestli romantická komedie znamená předvídatelný příběh s kýčovitým koncem, tak asi ano, svůj účel to splnilo. Začátek mě bavil a vis na stromě upřímně pobavil, prostředek s vibračními kalhotkami v restauraci mi připadal trapný, a balóny na konci kýč. Butler na roli neodolatelného playboye poněkud odulý. Kdybych mohla, dám 1,5 hvězdy, zaokrouhluji nahoru díky postarší moderátorské dvojici. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami