Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Hanes88

I když to nepatří vyloženě mezi nejlepší komedie, musím říct, že mě to hodně pobavilo. K. Heigl byla jako naivní žena skvělá stejně jako "chytrý" Butler. Nakonec i dobrý konec, takže se mi to líbilo. ()

Mikeowka

"Chci, abyste ho potopil. Chci, aby shořel jako papír. Ať po něm na židli nezbyde nic než hromádka popela a až přijde uklízeč, vysaje jeho popel tím velkým vysavačem, a to pak vysype venku do popelnice. Budou z toho krysy zvracet a dostanou průjem." ()

peetriss

Zpočátku nadějná komedie se snaží drze kopat do zaběhnutých klišé romantického žánru, aby však do nich ve slabší polovině druhé spadla až po uši. A to je obrovská škoda, protože zábavná animozita mezi skvělými Katherine Heigl a Gerardem Butlerem, jejíž další směřování je předem jasné, tak vyznívá do ztracena. Mám pocit, že to chtělo angažovat nadanějšího režiséra, než Luketice, protože námět potenciál dozajista měl. ()

.baris.

Sprostá, jenže taky velmi vtipně vystižená realita (ne, nemyslím konec, opravdu :) ).. A když mi tu ošklivou pravdu říká někdo jako je Gerard Butler, tak bych to těm našim chlapům snad i odpustila :))).. Jen český překlad názvu mohl být lepší. ()

chim.chim

Nečekala jsem od toho nic než průměrně ohranou romantičnou komedii, ale nakonec jsem si nemohla pomoct a bavila se od začátku do konce. Ono někdy takové nenáročné odlehčení přijde prostě vhod. ()

Ant_Antony

Dlouho jsem přemýšlel, jestli 3 nebo 4... Nutno poznamenat, že je to snadno předvídatelný a jasně nalinkovaný film, který používá veškerá klišé žánru romantické komedie s příchutí Cyrana se šovinistickým pohledem na svět... Ale, jak už vše zachraňující Gerard Butler říká "Popelce" Katherine Heigl: That's The Ugly Truth... První hodina je opravdu plná slovních přestřelek a humoru sexuálního harašení - a právě proto baví (vrcholem je pak večeře s dálkově ovládanými vibrujícími kalhotkami)... Poslední půlhodina klesne do šedého průměru, který bohužel vše opět (jak to u tohohle žánru bývá) nasměruje k happy endu... and that's (znovu) the ugly truth... Přesto si to ten lepší průměr zaslouží... ()

KatRi

Jako nejpoutavější motiv tohoto jinak tuctového filmu vidím nazírání na svět mužů versus žen očima šovinistického a cynického Mikea Chadwaye (Gerard Butler). Dialogy, které s lidmi vede, nám odkrývají nejeden zajímavý postřeh. Spousta žen by měla Mikeově ošklivé pravdě pohlédnout do očí. Třeba by konečně přestaly fňukat, že praví chlapi vymřeli, a zjistily by, že je svými směšnými představami a požadavky "odpravily" samy. Ale zpět k filmu - mají-li postavy Katherine a Gerarda působit jako protiklady, rozhodně to nefunguje. A k očekávanému finále to směřuje naprosto šablonovitě, bez jakékoli originální linky. Škoda že i život onoho nadějného, volnomyšlenkářského hrdiny nechávají scenáristé propadnout klišé. ()

r.deshain

Příběh, který už jsme viděli nejméně stokrát, tato verze se ale řadí k těm lepším, celou dobu jsem se bavil. Vyloženě oddechový film, žádné velké ambice, ale rozhodně neurazí! Viděno v kině ()

katchi

"Právě jsem ti řekl, že tě miluju a ty tu stojíš a poučuješ mě o definicích ze slovníku" Na The ugly truth jsem se vyloženě těšila, už trailer dokazoval,že půjde o parádní podívanou a nemýlil se. Film mě velmi bavil. Spíš než romantická komedie to byla komedie. Ať už se jdnalo o scénu se "super spešl kalhotkama" či Lezení po stromě. Vtipné, milé...ikdyž ne příliš originální (jenže co chcete u romantických komedii stále vymýšlet?).Líbilo se mi to velmi. Gerard byl ten typický hrdina, který něco tají a Katherine si zahrála tuctovou ženskou, které se zježí chlupy na rukách při vyslovení slova "sex".. ()

Charon11

Svižná komedie, která mě fakticky bavila. Dost dobrých hlášek a "pravd" o nás mužích a vztehem mezi mužem a ženou. Konec je předvídatelný, má to určíté schéma, ale žádná nuda jen zábava, proto 4 x *. ()

Ondrus

První polovina filmu vynikající, na 5 hvězd. Vtipnýma scénama jen srší a i když všichni ví kam tento film směřuje, pořád je to těžký nadprůměr. Bohužel docela nepochopitelně druhá polovina filmu je tak na 1*, kdy vtipné scény a hlášky úplně zmizí a stává se z toho normální a podprůměrná romantická sračka s totálně profláklým příběhem. Konečná scéna, která by se dala popsat jako ,,Nemáme strach z výšek, budem se líbat nahnutí z balónu v dvoukilometrové výšce." je opravdu k pláči. ()

Jayem

70%. Aj napriek tomu že Katherine Heigl moc nemusím, tak tento film sa vydaril. Vlastne je to pre mňa najlepšia romantická komédia roku. A Butlerovi sadla rola ako uliata - bol genialny. ()

Yardie

Slabších 70%. Klasický scénář, který jsme mockrát viděli. Nicméně první polovina filmu, resp. prvních 60-70 minut bylo nabito hláškami, vtipnými scénkami a situacemi a celkem strhujícím tempem. Poslední půlhodina se ovšem proměnila v jeden přesladký kýč bez humoru, který pokazil dojem z první části filmu, což je obrovská škoda, protože hodnocení mohlo být vyšší. Takhle nemohu jinak. Krásně se kouká na Katherine a poslouchají Butlerovi moudra. Nebýt slabé poslední části filmu, šel bych výše. Howgh! ()

amokey

Chtěla jsem vidět nějakou oddychovku a tak se taky stalo, ale ke konci už se zábava střídala s nudou, tak jen 3*. ()

sona123

Romantické komedie můžu a v tomhle ohledu jsem velmi nenáročný divák, ale čeho je příliš...I já mám své meze a The Ugly Truth se přes ně docela rychle dostalo. Chemie mezi dvojicí - no dobře, snad jo. Oba zvlášť - ne ne, a to mám Katherine jinak ráda, tady mi kromě jejího "válečného" tanečku nesedlo téměř nic. Jeden až dva momenty trapnosti ve filmech tohoto typu snesu, tady jich byla přehršel! Fuj! Rychle zapomenout. ()

Rufete

Ve filmu se sešla velmi sympatická dvojice. Od začátku po konec prošli velkou proměnou a našli si cestu k sobě. Dokonce se ve filmu objevilo více komických prvků, než těch romantických. Někdy by mi to vadilo, jelikož preferuji romantiku před komedií, ale v tomto díle ne. Oba herci předvedli skvělé vžití do role, opravdu jsem se bavil. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami