Válka Roseových

• slovenský

Vojna Roseovcov

Komedie / Drama

USA, 1989, 112 min

Krásné naschály, když Douglas nachčije do jídle pro významné hosty, je to prostě neodolatelné.(5.4.2004)

Takova normalni rodinka. super hercky vykony obou hlavnich přestavitelů(9.1.2005)

každé manželství dopadá podobně, jen intenzita vztahu může být rozdílná. Prostě čím větší láska, tím větší peklo(31.1.2008)

Idylická impulzivní romantika při západu slunce se k našemu potěšení mění v rodinu bohatou životem i majetkem, která se ale k našemu podivení časem změní v hotové peklo a neúprosný boj o princip nadvlády a vítězství přetransformovaný do společného rodiného domu. Přechody jsou plynulé a impulzy k propuknutí šílenství překvapivě věrohodné (aneb vše začíná maličkostmi), ovšem humoru jsem čekal přeci jen více. Výsledný efekt je takový splachovací, divák se slušně pobaví a jde dál, režie Dannyho DeVita je poněkud obyčejná a nebýt zajímavého scénáře a schopných herců, nevím, nevím jak by to dopadlo... 7/10(27.2.2009)

Po Kramerová vs Kramer nejlepší film o manželství co jsem viděl. Dobré výkony Douglase, Turnerové a DeVita. Závěrčná scéna s lustrem nemá chybu. Pokud se chcete oženit podívejte se na tenhle film :-).(28.9.2007)