poster

Válka Roseových

 • anglický

  The War of the Roses

 • slovenský

  Vojna Roseovcov

Komedie / Drama

USA, 1989, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Uaaa! Manželský masaker v podaní M. Douglasa a K. Turner asi každému nechá nejaké stopy. Ťažký proti-manželský snímok s čiernejším humorom než anglické klasiky alebo morbídne snímky s mŕtvolami. Na to všetko stačí pár scén s manželským párom. 85%.(5.3.2006)

 • sud
  ****

  "Až spadneš na zem, nerozbij dlaždičky!"(7.2.2005)

 • Amarcord_1
  *****

  94% - Nevím, do jaké míry točil DeVitto tento film jako nadsázku, a do jaké míry to myslel vážně. A to se mi zde právě líbí. The War of the Roses je výborná a s trochou naivity i poučná zábava. -Naivní je totiž představa, že se v těchto věcech dokážeme poučit z osudů jiných. Film s výborně vystavěnou formou a nadčasovým obsahem. Herecký dvojkoncert Douglase a Turnerové a plno skvělých hlášek... Pro mě rozhodně kultovní film.(14.6.2006)

 • Morien
  *****

  "Když tě vidím, jak jíš, když tě vidím, jak spíš..." Za mlada to byl dokonalý film o lásce, nyní k tomu navíc oceňuji brilantně vystavěný scénář a duševní podporu, kterou mi poskytuje postava Barbary. Je to v mnoha směrech dojemný film.(19.11.2014)

 • Madison
  *****

  Sarkastický príbeh postavený najmä na vynikajúcich hereckých výkonoch diabolskej Kathleen Turner a naivného Michaela Douglasa... a samozrejme na tom ironickom monológu zábavného Danny DeVita. Film o tom, ako môže skončiť manželstvo po takmer dvadsiatich rokoch, sprevádzaný trochu neuveriteľnými, komickými situáciami a doplnený atraktívnou dávkou bizarnosti. 5* aj za ten nečakaný a prekvapujúci koniec, ktorým ma DeVito úplne dostal a vďaka ktorému sa táto snímka povzniesla nad obyčajné románikové trápnosti.(26.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace