poster

Perníkový táta (TV seriál)

 • USA

  Breaking Bad

 • SK název

  Perníkový tatko

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 62x48 min

 • Dan9K
  ****

  Jo, je to dost dobré, ale zas takový kult? Není to seriál s nejlepším koncem, není to seriál s největším napětím, postavy se často divákovi odcizují a jejich osud ho tak nechává více chladným, než by bylo záhodno. Když to srovnám s často srovnávaným Dexterem, tam jsem vždy napětím ani nedýchal, když se schylovalo k prozrazení bezpečnostním složkám, zde mi to bylo skoro jedno. Ta popularita seriálu může být dána i těmi drogami. Nevím čím to je, ale všechno, co je jen trochu dobré a jsou v tom drogy, tak je strašně populární. Mě ty drogy zas tolik neberou no. Breaking Bad je pro mě takový napůl Dexter napůl Sopranos. Seriál to není v ničem originální, v ničem přelomový, aby si to zasloužilo až takové superlativy. Je to jen výborná podívaná, ve které tvůrci zdatně dávkují akci a zlomové okamžiky a mají děj relativně dobře promyšlený, aby tvořil kompaktní celek, což je v rámci seriálů hezký výkon.(30.3.2014)

 • ORIN
  *****

  Teprve, když Vás polije horko z diagnózy a Smrtka začne klepat a dveře, uvědomíte si jakou cenu lidský život má. Začnete dělat věci jiné, nestandardní, až ilegální, začnete si "užívat" zbytku života... A o tom je Breaking Bad, nijak zvláštní námět, přesto výjimečné zpracování s vynikajícími hereckými výkony, především Bryana Cranstona v hlavní roli.(21.11.2008)

 • KarelR
  *****

  Rozhodně dramatický nadstandard, k páté hvězdě to ale vytáhnou až nekompromisní finální epizody.(9.3.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve 14. dílu 5. série ve scéně, kdy přijede Skyler (Anna Gunn) a Junior (RJ Mitte) k jejich domu, si lze všimnout objektivu kamery v odrazu bočního okénka auta. (imagoo)

 • - Walter White (Bryan Cranston) měl během seriálu na svém voze Pontiac Aztek 3x rozbité čelní sklo. (Fisek)

 • - Spoiler: Souřadnice N34 59 20 W106 36 52, kde byly skryty Waltovi (Bryan Cranston) peníze a kde jsou pohřbeni Hank (Dean Norris) s Gomezem (Steven Michael Quezada), jsou ve skutečnosti souřadnicemi filmových studiích v Albuquerque. (Polinecka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace