poster

Mezi vlky

 • USA

  The Grey

 • Slovensko

  Medzi vlkmi

Akční / Drama / Dobrodružný

USA / Kanada, 2011, 113 min

Režie:

Joe Carnahan

Předloha:

Ian Mackenzie Jeffers (kniha)

Produkce:

Ridley Scott
(další profese)
 • KarelR
  ****

  S trochou nadsázky letošní Drive, ale těžko to zasáhne tak širokej diváckej okruh. Což je mi upřímně jedno, protože mě to bralo hodně. 9/10(8.3.2012)

 • venus
  ***

  Liam Neeson je výborný herec, nicméně jeho role Ottwaye byla celá napsána špatně. Jeho touha žít je uměle nafouknutá nesmyslnými činy a pusou plnou chytrolínských mouder. Když se Diaz vzdá a rozhodne se umřít na břehu řeky, tak Ottway naopak mlčí a tváří se, že je mu to buřt. Já se prostě nedokážu přenést přes nelogické chování a ještě méně logické chování vlků. O ostaních postavách radši ani nemluvím. Když je mínus dvacet, tak chodím s rozepnutou bundou a bez čepice, to je pohoda, vůbec se nebojím, že v mrazivé pustině umrznu... Celá sestava přeživších mi nijak nehrála dohromady, povrchní banda vrtáku, fakt. Co se týče efektů, je technická stránka filmu výborná. Pád letadla i vlčí útoky byly dechberoucí. Škoda jen toho scénáře. A sbírání peněženek? To bylo jako co?(7.3.2012)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Drsná příroda a vlci, kteří nejsou mazlíčci. Dalo se na to koukat, dost mi ale vadila ta retro vzpomínka hlavního hrdiny na svou manželku a vzpomínky na tatínka. Zbytečné neustálé přerušování děje a film se tak děsně táhl.(3.3.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Do hlavní role se původně počítalo s Bradleym Cooperem, nahradil jej ale Liam Neeson. (oje)

 • - Skutečnost je taková, že na území Prudhoe Bay, vyhlášené ropné pláni rozkládající se v severním cípu Aljašky, kde se odehrává úvod filmu, žádný bar s tvrdým alkoholem nenajdete. Dokonce se zde nevyskytují ani vlci. (Conspi)

 • - Liam Neeson si zahral pod taktovkou Joea Carnahana už vo filme A-Team (2010). (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace