Mezi vlky

Akční / Drama / Dobrodružný

USA / Kanada, 2011, 113 min

Joe Carnahan

Předloha:

Ian Mackenzie Jeffers (kniha)

Produkce:

Ridley Scott

Zasnežená nehostinná krajina a v nej skupinka stroskotancov v ohrození divou zverou. Presne film aké veľmi môžem. Keď to z poza kamery naviac istí John Carnahan a spred Liam Neeson, nie je o čom. Takto napínavý film som už dlho nevidel. S kľudom prepáčim digitálnych vlkov a trochu pritiahnutú cliffhanger akciu.(28.2.2012)

To jsem asi neměl vidět. Je to až moc osobní. "Don't be afraid..."(21.3.2012)

• Segrestor

Tenhle snímek je jasným důkazem, že lze seriál o šesti sezonách přežívání na ostrově, přičemž v každé je cirka 24 epizod o čtyřiceti minutách, sfrcnout do dvou hodin. Lost přenesený na Aljašku. Nebo, Lovci lvů přepsaní na Lovci vlků. Vdechnuté drama do epizody s Bearem Gryllsem. Halloweenský slasher jako bajka. Může to být vlastně cokoliv. Ten film ale neví, kam kráčí a otevřený konec to jen podtrhuje. Digitální vlci? A tak lacině? Na druhou stranu musím říct, že jsem se nějak významně nenudil. Celkově se mi celý ten večer ve společnosti morijských vrrků docela líbil.(30.5.2012)

• - Film byl natočen podle krátké povídky Ghost Walker, kterou napsal Ian Mackenzie Jeffers, jenž se podílel i na scénáři filmu. [Zdroj: Bontonfilm] (Jeremy.jk)

• - V závěrečné scéně zazní skladba, která se původně objevila ve snímku Ink (2009). (Beckett51)

• - Do jedné z rolí tvůrci uvažovali také o obsazení Michaela Biehna. (oje)