poster

Mezi vlky

 • USA

  The Grey

 • Slovensko

  Medzi vlkmi

Akční / Drama / Dobrodružný

USA / Kanada, 2011, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Žít a skonat v tento den. Žít a skonat........ Film celý čas bojuje sám so sebou. Nevie sa rozhodnúť, či je komornou psychologickou drámou jedného človeka, či o prežití v nehostinnej krajine alebo drsný krvavý horor s nasratými vlkmi. Nedokáže sa dostať do tempa. Keď si už poviete - tak a teraz to bude masaker, tak sa to o chvíľu zasa celé zabrzdí. Pritom scény s vlkmi sú naozaj podarené (2-krát ma trhlo) a je len veľká škoda, že celý dej nebol viac priamočiarejší a zameraný vyslovene na boj - banda ľudí vs. svorka vlkov. Takto to obsahuje až príliš veľa vaty a rečí naokolo.(28.2.2012)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Drsná příroda a vlci, kteří nejsou mazlíčci. Dalo se na to koukat, dost mi ale vadila ta retro vzpomínka hlavního hrdiny na svou manželku a vzpomínky na tatínka. Zbytečné neustálé přerušování děje a film se tak děsně táhl.(3.3.2012)

 • verbal
  *

  Když vlkům rupne v kuli, zapomenou, že jsou vlci. Začnou pak tančit kolem ohně s panem Neesonem a krvelačně lovit mukly a soudný divák si může akorát tak ošoupat chrupavku mezi atlasem a čepovcem nevěřícným kroucením hlavou. Je ale možné, že třeba ten mamlas, co tohle bezmyšlenkovitě naškrábal v přestávce na oběd mezi vysáváním Liamovy žumpy, prostě jen nepřišel na vhodný způsob, jak dostat na Aljašku lvy. Náš charismatický Ir patrně usoudil, že je majitel hovnocucu skvělá konexe a tak na to kývl. Jednu dávám jen za ty chudáky, kteří museli kvůli takové plytké, nízkorozpočtové, slaboduché kravině mrznout v nějaké kanadské prdeli.(1.3.2012)

 • Hakha
  ***

  Boj o přežití v extrémních podmínkách, avšak s polovičním napětím… mé hodnocení 3 hvězdičky. Nezapomeňte na závěrečnou potitulkovou sekvenci...(9.3.2012)

 • kOCOUR
  **

  Banda jednotlivců s plochými osudy a minulostí rekrutovaná z řad nejbanálnějších scenáristických stereotypů, zaklesnutá v průhledném umrtním pořadníku. A nad tím vším vyčnívá Neeson jako úkaz z jiného hereckého světa. Je to film o přežití v extrémních podmínkách, horor, esoterická sonda do hlubin žoldákovy duše? Nebo snad nová vize příběhu o Psu Baskervillském? Třetí Predátor? Scénář bezadně krouží kolem skvělého námětu a marně přemýšlí, z jaké strany to celé uchopit. Postavy zakládají ohně, vyměňují si historky, neohrabaně přemítají o životě, nuceně fuckují a pak ně vyskočí digitalní vlk nebo jim za zády zahřmí vlčí chorál (to jako vážně?). A mistr Carnahan, řemeslník schopný ladně vršit skvělou akci i přestylizované obrazové filtry, tu najednou bezmocně stojí a modlí se, ať už to celé skončí. Protože kde není scénář a kam se nehodí akce a přestylizované filtry, tam ani slovutný mistr nic nezmůže. A když už tu šanci přece jen má, je to podivuhodná mizérie (desetiminutovka na útesu nad řekou otevírá letošní žebříček WTF). Být to jenom Neesonova tichá, komorní, osobní anabáze napříč nehostinnou pustinou (klidně v režii Terrence Malicka), nebylo by o čem, ale tohle nesmyslné skupinové putování postrádá prvky žánrové zábavy jakéhokoliv druhu. [Londýn, 27/1/12](28.1.2012)

 • - Film vyvolal negatívne reakcie v radoch ochranárov zvierat, pretože podľa nich vykresľuje vlkov v negatívnom svetle, a to práve v čase kedy bol vlk šedý vyradený zo zoznamu ohrozených druhov vo viacerých krajinách. (m.a.t.o.)

 • - Do hlavní role se původně počítalo s Bradleym Cooperem, nahradil jej ale Liam Neeson. (oje)

 • - Liam Neeson si zahral pod taktovkou Joea Carnahana už vo filme A-Team (2010). (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace