Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Menno

Diablo Cody tentokrát nenapsala tak dobrý scénář jako v případě Juno. Nicméně i tak se tady několik dobrých momentů najde, podle mě spíš převažují ty parodické (J.K. Simmons s legračním účesem a hákem místo ruky) než ty strašidelné. Z hlášek je pak vynikající Megan a její ‘‘I Feel like bubu‘‘ :) ()

Fleak

Omg...fakt nevim kde začít...skvělej soundtrack...skvělej ???...hmm...to bude asi všechno...a ani ta slečna co se kamarádí s robotama to nezachrání. 1,5* ()

Camarro14

Zakrvecená Megan a zároveň styl jejího porcování chlapců je velmi hot! Ovšem to je tak jediné co vám tento film nabídne. Jedná se o zdlouhavou, skoro-thrillerovou, hovadinku s nespočetnými WTF momenty (hlavně v závěru!) ... njn, co bychom, ale také chtěli od "horroru" pro americké teenagery!!! ... btw: soundtrack melodického rocku potěšil :)) ()

Angelos

Hrozná kravina. Megan mě nebavila a ostatní stálo za nic. Pokud možno, tak se téhle sračce obloukem vyhněte. 1* za celkem fajn soundtrack, jinak to byl po všech stránkách děs. ()

estee

Noo..taký slabý horor (komédia) pre fanúšikov M. Fox, ktorá v sexi oblečení a s našpúlenými perami lanári mladých fešákov na nejaké tiché miestečko aby ich mohla....zožrať..Jediná, ktorá tuší mäsožravé chúťky hviezdy školy, je jej najlepšia kamoška v podaní A. Seyfried. A práve za ňu dávam tomuto filmu 2* a len ľutujem, že jej tvorcovia nedali väčší priestor a namiesto toho ju zhovadili strašným oblečením a okuliarmi, len aby mohol vyniknúť hlavný ťahák filmu, sexica Fox. Mám pocit, že aj tak základným posolstvom filmu bolo to, že si Megan rozopne svetrík, a preto sa radšej nebudem nad jej hereckým výkonom ani celým filmom zamýšľať. ()

Bart16

Bacha,Megan fakt kouše a je při tom zatraceně sexy,jak jinak,že?O děj tady ani moc nejde,to divákům ovšem nemusí moc vadit,tenhle film si stejně nikdy nedělal iluze,že by mohl dostat Oscara za nejlepší scénář,nebo tak nějak.Jde především o to se dobře pobavit,párkrát se možná leknout,ale celkově vzato jde o příjemnou lehce strašidelnou podívanou.Přišlo mi,že se děvčata Megan a Amanda chtěli ukázat taky v trochu jiném světle,což se jim povedlo.Ps:Pokuď se vám pánové tyhle mladý,nadějný prdelky líbí,tak si počkejte na jejich líbací scénu,která je neskutečně sexy. ()

E lan

Čekal jsem teenagerovskou upírskou podívanou a dostalo se mi pěkného překvapení, které označení teenagerovské určitě nezapře, ale rozhodně žánr povyšuje trochu víš než ostatní podobná produkce. Herecké výkony jsou příjemné, scénář neobehraný a vůbec se na to dobře dívá. ()

Deftie

Nemá to originálny scenár, o inovatívnosti nemôže byť ani reč, herecké výkony sú na úrovni bežných filmov. Priemerina, ktorá ale baví. Asi tak by som popísala, ako tento film vnímam ja. Raz hore, raz dole. ()

Oonika

Jakási směsice sexu, krve a americké střední školy.... No chvílemi jsem nevěděla, jestli je to k smíchu nebo k pláči, ale než jsem do toho šla, čekala jsem něco tisíckrát horšího! Takže nakonec docela dobrý... ()

LabySo69

Já nevim, ale mě ta volovina celkem bavila. Nic zvláštního jsem nečekal, takže asi proto. A duo - sympatická Seyfried a kočka Fox docela funguje :) ()

Petulka88

Téhle nenáročné ptákovince jsem chtěl dát 3 hvězdičky, ale posledních 20 minut je tak hloupoučkých, že jsem musel jít o jednu hvězdičku níž. Jo, Megan Fox je nádhernej kus baby, ale na to, aby utáhla film bez nápadu to nestačí. ()

tomikan

Za jednou hvezdou sou schovany jen dva duvody, proc se na tohle neco kouknout, sice bud chces videt Megan, a pak to ma aspon minimalni uzitek, pac je ji tam fakt hodne.. a pak je to prekvapive nedobrej konec, kdy on umre, ona umre a ona je zavrhnuta, no a taky si odnese super schopnosti a pomsti svoji ex nejlepsi kamosku navzdy, ale nikdo Vam nezaruci, ze u toho do konce vydrzite.. takze ve vysledku tim duvodem musi byt Megan. ()

Mik_e

Místo hororu se z toho vyklubala rádoby cool podívaná pro teenagery, ale i ty to musí dost nudit..Megan Fox je hezká, což o to, Amanda Seyfried slušná herečka, taky pravda, ale jinak naprosto zbytečnej film.Divák se lekne možná jednou a zasměje dvakrát..Klasická jednohubka, ne úplně odpad, ale i tak jsem posledních dvacet minut spíš proklikal...50% ()

Acrobat odpad!

"I dreamt that I saw Dali, with a supermarket trolley..." (Bono). Kdesi na pomedzi čistého zúfalstva. Prevtelenie do chtivej lesby, americkým sexom nabité scény, dialógy. Zákaz vstupu pre frigidných. Presah? Jedz, aby si bol sexy. Pozeraj, aby si bol celebrita. Kastrácia nehrozí, no poľnohospodári vyťahujú euráče včelárom za opelenie. Jednoducho chcem sa stratiť v Jenniferinom tele, no nezje ma, keď ponížene poprosím. He-he. ()

Polnoch

Tento film stavia len na tom, že tam hrá Megan Fox. Aj keby to bola nejaká skvelá herečka tak určite nedokáže zachrániť túto paródiu na film. ()

prasokote

Tohle naprosto splnilo to, co jsem očekávala a v danou chvíli měla náladu vidět. Tzn. něco absolutně nenáročného a odpočinkového. Všichni to tu málem hází do žumpy, ale já to jako takovou hrůzu nevidím a vlastně jsem se celkem dobře bavila :) A velký souhlas s komentářem larelay... ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)