Regina (Hepburn) se vrací do Paříže z lyžovačky ve Švýcarsku. Čeká ji ovšem nemilé překvapení. Její manžel je nezvěstný a spolu s ním i všechny peníze, které měli. Do toho se o ni začnou zajímat agenti CIA a další podivíni, kterým jde všem jen o jedinou věc. Dozvědět se, kde jsou peníze. Manžel je totiž za války zpronevěřil. Napětí, žánrové schválnosti, product placement a další komponenty tento film učinily nesmrtelným. Především muzikálový režisér Donen napíná diváky od začátku do konce. Audrey Hepburnové v roztomilém kožíšku a špercích za několik desítek tisíc dolarů jde totiž permanentně o život. (Magic Box)

LadyRainier

Perfektní ..byla jsem napnutá od začátku do konce, a pak už jsem taky nevěděla kdo je kdo .. Hrozně moc se mi tu líbila Audrey Hepburn .. a Cary Grant mě jenom přesvěčil v tom, že toho Bonda měl hrát ...,-) ()

Janiska

Jedním slovem krásné,mela jsem možnost tenhle film zhlédnout díky ct2 opet po letech,uzasni hlavní představitelé, takový herci už dnes nejsou.prominte mi tu nostalgií,ale celá ta atmosféra filmu z doby mého narození,nemuzu si pomoc, u mě za 5 * ()

Anetulicek

Herecké obsadenie fenomenálne. Tento film sa mi páčil vo všetkých ohľadoch. Kreativita tej doby je skvelá. Môžem len pochváliť film,...nenudil a práve naopak, priebehom som bola viac a viac zažratá do deja, a pátrala som spolu s nimi . 5* ()

r007

Hvězdné obsazení dělá z této trochu komedie ,trochu romantiky a trochu krimi velmi zajímavý film, který stojí za to vidět i dnes. Oceňuji chytrý scénář, který diváka udržuje neustále v napětí a vtipné dialogy. Do you know whats wrong with you ? No. Nothing. Nezapomenutelná scéna. ()

brasek

Na začiatku som mal predsudky a nakoniec som sa dosť pobavil a definitívne zamiloval do Audrey Hepburn. Svieži príbeh, pretkaný trochou mystiky, kriminálky a zábavy. (4.5*) ()

stado

Komedie s detektivní zápletkou nebo detektivka s prvky komedie. Oboji je spravně. Stále úžasná Audrey tentokrát s mužem, který změní během filmu čtyřikrat své jméno v podání Caryho Granta. Ostatní herci byli rovněž skvělí. Prostě další pohodovka, která zlepší naladu. ()

ste

Cary Grant jako vždy sympaťák a Audrey jednoduše k sežrání, ale příběh svými zvraty z dnešního pohledu už moc ničím nepřekvapí. ()

Dr.dogous

Jestli vás žena nechce, nějaký důvod si vždy najde, zvlášt když je vztah otráven. Hepburn coby Regina není jiná. Mysteriosní komedie, ..plyn už syčí z trouby ven, jak doufám, budeš spokojen, co víc si přát.:-) 89% ()

vojta033

Paráda. Starými hvězdami skvěle obsazený film. Cary Grant muž mnoha tváří a přeci pořád stejný, Walter Matthau, jak jsem ho ještě neviděl a nakonec Audrey Hepburn kouzelně zmatená a skvělá. Opravdu směsice žánrů a opravdu to funguje. Velmi příjemné přechody od úsměvných scén k mrtvolám. ()

Damnsinead

Naprosto praštěný film.Hned na začátku mě navnadily výborné dialogy,ale nevarovaly mě,o co tady jde. U scény pohřbu jsem usoudila,že ten film se nedá brát moc vážně. Tady že ne, později jsem se dočkala toho, že pan "Joshua" měnil identitu častěji než ponožky a utopenec byl v pyžamu v posteli. Další plus je překvapivé rozuzlení a samozřejmě Audrey. Jen ta romantika je tam trochu nadbytečná,ale bez toho se neobejde snad žádný hollywoodský film. Jinak Šarádě k dokonalosti neschází vůbec nic. ()

durkes

V tom filme je všetko, čo má vo filme byť - vtip, napätie, zápletka, romantika .... a Audrey Hepburn. Tentoraz jej úspešné konkuruje postarší Cary Grant. ()

gizi

Zábavné díky výborným dialogům, ale ty vtipné se objevují celkem sporadicky, takže se trochu ztrácejí, nebo naopak jsou to takové nečekané perličky. Děj nenudí, pohodová podívaná, ale zase mě neoslovila víc než na 70%, ovšem 4* si zaslouží. ()

Missanpassad

Šaráda patří k těm klasickým filmům staré dobré ameriky. Spiš než zapletku (ta je dosti průhledná a rozvleklá) si sledováním filmu užijete rozmanité scény a celkovou náladu filmu. Pro fanoušky krásné Audrey a milovníky fashion tento film bude jistě inspirací, protože v něm vystřídá nejeden krásný kostýmek. ()

Grossing

Kriminální komedie podle mých představ s krásnou Audrey Hepburn a vtipným Cary Grantem. Film na více zhlédnutí, který je napínavý a zábavný až do konce. Doporučuji. ()

Bogrant

Úsmevná zábavka, ktorá je pekne prekombinovaná a drží v napätí, takže divák sa nenudí a má šancu si vytvoriť vlastný scenár skôr, ako to skončí. K tomu navyše sympatická Audrey, šarmantný Cary, ktorý ani s pribúdajúcim vekom nestratil nič na profesionalite. Pekný oddychový filmík. ()

Film Sokolov

Film Sokolov