Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

Thomick

Nj, jedna z těch romantických komedií, kde postava, který byste chtěli fandit, kompletně ustoupí postupně napravovanýmu chlípníkovi, kterej se prej nakonec napraví jen navoko, no a ... ne, sakra, on s ní nakonec fakt bude! Doprdele, wow! Pro jakous takous chemii se musí na smětiště plný nadávek; a uplně stejnym stylem se pak dělá "pointa" - sračka. Pár solidních hlášek, pár slušných sekvencí - zbytek kravinální hovadina, včetně gumový držky Kate. (A jo, vulgární sem právě proto, abych "ladil" s tónem filmu). ()

eraserhead666

Biggsovi tihle troubové prostě jdou (hrál v něakém filmu někdy něco jiného?), jeho scéna s kojící matkou je naprostý úlet, Lizzy je jednoduše rozkošná, Kate je kus a s postavou si fakt vyhrála. A o její filmové matce zazní krutá pravda. ()

claudel

Překvapivě vtipná komedie plná skvělých hlášek, humor je to spíše druhořady, ale na nedělní večer solidní zábava. Jason Biggs své herecké kvality prokázal tím, že jej jednou do hlavní role obsadil Woody Allen, většinu vtipu obstará on sám. Alec Baldwin nevybočuje z linie posledních let - karikatury, úlisné, nechutné, buranské typy lidí. A to je prosím herec, kterého jsme mohli vídat ve filmech jako Tramvaj do stanice Touha či V moci posedlosti. Jaká škoda..."Jestli mám jít do hajzlu, Ty půjdeš se mnou" :-) ()

ARI50

Nemůžeš věřit ani nejlepšímu kamarádovi protože tahle kost dlouho sama nebude a rozhodně se nejde nenudit. ()

Morholt

Téma ohrané až to bolí a na nějakou tu vtipnou scénu tady člověk taky zrovna nenarazí. Filma tak může "hřešit" jen na přítomnost ústřední dvojice ve složení Dane Cook a Kate Hudson, ale ani oni to na víc než 30% nevytáhnou. ()

MoiJe

Ok, sialene vela casu je vyplytvane zbytocne. Vela jeho naschvalov je az prilis doslovnych, zbytocne nechutnych a pod - zenska sa da znechutit ovela napaditejsimi sposobmi. :) Ale ich prve a zaverecne "rande" ma naozaj bavilo! Vecna skoda, ze tu uroven nedokazali udrzat aj medzi nimi. ()

moviesfan

Na rozdíl od jiných nepovažuji tuto komedii za něco ,,strašného", ale naopak za něco docela vtipného. Ač je tato komedie s příměsí romantiky, tak ta vůbec neškodí. Pokud hlavní hrdina chce na dívku zapůsobit odstrašujícím způsobem, tak se mu to celkem daří a já s tím nemám problém. Často jsem se musel zasmát, což je samozřejmě velké plus. ()

prsvl

Naprosto nekorektní a debilní sexistickej škvár, se schopností budovat zvrácenou morálku v dnešní společnosti puber'táků, ukazováním, že nejlepší systém je "použít a zahodit". S pomocí dementních vtipů a narážek na homosexualitu a monogamii tyto stereotypní a kreténský názory a la Maxim nebo Esquire "nádherně" ukotvuje. Příběh na nic a tak nesympatickou postavu jako byla ta Aleca Baldwina už jsem dlouho nikde neviděl. ()

ladko

"God, I'm a fag." Ono je to strašne nevyrovnané...A pritom to malo potenciál ísť veľmi vysoko. Film sa snaží byť pekne politicky nekorektný, ale často to vyznieva do stratena. Pekne to vidno na začiatočnom i konečnom "odpočítavaní", kde sa skvelé a poriadne vtipné momenty striedajú s takými, že človek má pocit, že ich snáď napísalo 12 ročné dieťa(so zmyslom pre humor na úrovni 11 ročného...). Naviac romantická línia je často divná...A film po svižnom začiatku trochu v druhej polovici stratil tempo i vtip, aby na konci zase pridal. Ja neviem no, taká jednoduchá, ale rozporuplná R-ková romantická komédia - a miestami debilná(ako tento komentár, ktorému snáď ani sám nerozumiem:D). Je to skôr na tri a pol a hviezdy, ale za ten jej zadok musím dať štyri hviezdy. A btw - cross joint z Pineapple expressu a cross pizza z tohoto filmu by tvorili pekný team:). ()

mysiak

Dane Cook rulez!...dlho som sa takto na jednej postave a hercovi nepobavil, no proste tento herec sa pomaly ale isto stáva jedným z mojich obľúbených komediantov...k filmu, je nudný, preplácaný, omielaný, a jedine čo ho fakt dáva na tie 2 hviezdičky je Dane Cook..tento herec dokáže vytiahnuť celý film z nudy...pretože tento film je nudný, ale Dane Cook ma zachránil... ()

ivishka

Líbí se mi podobné romantické komedie..Akorát tohle je pro mě docela dost velké zklamání...Nejen,že nahrávka kterou jsem sehnala měla zvuk jako by si ti herci ty své výkony ještě pro jistotu znovu nadabovali, ale také to bylo moc velké klišé..To,že by kdy ženská dokázala napravit neskutečného pitomce tím,že s ním bude chrápat pokaždé kdy na něj bude mít chuť a pak se do něj zamiluje?Často se stává,že do toho člověk zaplete city ale snažit se napravit neskutečného pitomce ještě k tomu mužské rasy...BLBOST...předvídatelný situace,typické klišé,které bije diváka do očí a neskutečná příhoda Jasona Biggse s obočím to může udělat jen....hlupák. Jediné co mě přimělo dát 3/5 je výkon Kate Hudson. Zbytek byla jen zbytečná snaha. ()

slunicko2

Welcome to Cheesus Crust where pizza's a religious experience. 1) Kdyby film vydržel tempo, jaké nasadil prvních deset minut, neváhal bych s pěti hvězdičkami. Bohužel svižné hříbě se změnilo ve starou herku, která to nějak do konce doťapkala a jenom chvilkami si vzpomenula na svou slavnou minulost. 2) Příjemným překvapením pro mě byl přitažlivý 36letý Dane Cook (odpuzovač nevinných dívek Tank). S ním bych opravdu rád objevoval půvaby bostonského nočního života, i kdyby na mě vytasil všech svých deset ověřených fíglů. 3) Až se 58letý režisér Howard Deutch rozhodne, byť dodatečně, film o půl hodiny zkrátit a zbavit ho nudných pasáží uprostřed, přihodím čtvrtou hvězdičku. ()

Damiel

25 % - Pakliže mě Smithův Hitch docela dobře pobavil, tahle jeho "cover verze" mě vesměs nudila, herci mi vadili, o nějakém romantickém jiskření nemůže být řeč. Ani nevím, čemu jsem se zasmál (asi jednou se to stalo), a to jsem to viděl teprve včera :o) ()

FilmFan24

"Kamarádova holka" je fakt na vagínu. A já jsem z ní na penis. Námět by nebyl zas až tak špatný, ale zoufalé je rádobyhumorné vagínování snad v každém dialogu. Přitom herecký ansábl je přímo luxusní. Kate Hudson je už známou hybnou silou romantických komedií, Jason Biggs v roli zamilovaného mladíka je obstojný a hlavní hvězda Dane Cook má sice charisma na rozdávání, ale co je to platné, když mu scénaristé vložili snad v každém dialogu do huby nějaké to přirození. A tak bohužel jedna hvězdička ode mě "jen" za taneční scénu na maturitním plese, kdy za zvuků písně Neny "99 Red Balloons" nám režisér Howard Deutch tak trochu připomene svůj úspěšný komediální debut "Pretty in Pink" z roku 1986...To bylo jiné kafe...ehm...spíš to byla jiná holka! A dokonce v růžovém. ()

dawe04

Samoúčelně vulgární nuda bez špetky emocí či nedej bože romantiky. Dane Cook není herec a už vůbec ne cool a Kate Hudson je film od filmu umělejší a otravnější. Asshole film. ()

sssssycak

Tak pokud se o něčem dá tvrdit, že je to průměr všech průměrů, je to právě teď. Biggs moc prostoru předvést se nedostal, bohužel ani Hudson nebyla extra výrazná. Přes to všechno se ale povedlo i několik velmi vtipných scén, film jede v poměrně solidním tempu a ona hodinka a půl přijemně uteče. ()

Skip

Rádoby vtipná komedie, u které se zasmát je téměř nadlidský výkon. Sem tam problesklo, že to mohlo být dobré, jenže to by nesměli být scénáristé vypatlaný magoři. ()