Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

Remivsremi

Takhle nefunkční film nemůže snad vzniknout pouhou náhodou. Tohle se sabotovalo. Někdo v zákulisí, tajný agent konkurence či protekční synek toho nejnatvrdlejšího zrna. Jinak si to nedokážu vysvětlit. I ten nejhorší díl american pie, kde se jen ukazovali nazí lidé a jejich dovádění, dával jako celek nějaký smysl. Tohle je hloupé a špatné až do posledního momentu. ()

ecceHOMMO

.....TAK TOTO MA DOSTALO...už dávno som sa tak nenasmial.....ikeď je to paradox, pretože v reálnom živote takých ľudí neznášam....a mínusom bola aj nie práve účinná romantika....ale kedže ma to nesmierne pobavilo ( čo sa už ani nepamätám kedy naposledy stalo) nemôžem hodnotiť inak...... ()

Týnkaa

Jedna hvězda za Danea a Kate, ale víc teda ani rána... Nikdy bych nevěřila, že i docela slibně vyhlížející zápletka by se dala takhle dokopat... Možná to natočili jen proto, aby vedle této "komedie" vypadaly ty ostatní stotisíckrát líp ;) ()

Beky

Super, po dlouhé době dobrá komedie, která baví až do konce, je sice fakt, že na hlavního hrdinu musíte mít žaludek a náladu, jinak film pro vás nebude to pravé, ale já ji měl a pořádně jsem si toho ,,kreténa užil,,:) a fandil mu až do titulků, jaké peklo rozpoutal na závěr je fakt neuvěřitelný, nejlepší je scéna kdy zpomaleně kráčí po koberci v kostele, určitě si ji budete přetáčet, právý ďábel tak blízko Boha:)!! Dane Cook opravdu předvedl charizmatického záporáka / nezáporáka, Biggs slušně odvedl standart, Kate Hudson je prostě k sežrání a absolutní tutovka do komedii a Alec Baldwin:)) má fakt charakterní roli:) a stoprocentně si ji užívááááááááááá:). Opravdu nadstandartní nečekaná zábava. Jednou větou: Chcež-li svoji holku zpátky, neztrácej čas a brnkni mu...říkáš si komu...přece týpkovi co ví, který holce napoví, že pravého omylem nechala a přitom Satana si pozvala!! ()

neoBlast

Ač je romantika klišovitá jak jen to jde. Komediální část a vůbec celý film se snaží hóóóóódně odlišovat a hlavně nesmrdět PG na dálku. Vulgarismy ale nefungují jako například u Smithe a i když jsou Cook a Biggs pro mě normálně sympaťáci, tak jim vůbec přez pysky nelezou. Alec Baldwin je však jiná kategorie, od 30 Rock se v takovýchto bizarních rolích našel. 50 % ()

asirtes

Životný výhon Dane cOOka, kde predviedol strašne vajcia. Ale, POZOR: Je to naprosto a bezostišne debilný sexistický škvár! Ale zároveň pri dostatku bezprostrednosti je to aj desná komediálna bomba. 💣 ()

venison

V hodnocení budu zase mírná, protože Kate Hudson :-) Je to hodně krkolomnej film, místy trapnej, místy vulgární, místy vtipnej.. Rozdělila bych ho na dvě části první slaboduchá část a druhá - ta s Alecem Baldwinem.. :-))) Baldwin je ten nejúžasnější prasák, kterého si zahrál (opravdu koncert) :-D Je to koukatelný.. ()

Tomik.

Co na to říct? Alec Baldwin, Kate Hudson, Jason Biggs, po herecké stránce to z počátku nevypadalo vůbec špatně. Tím je ovšem výčet kvalit tohoto filmu téměř u konce. Příběh byl docela zajímavý, to ano, ale strašně lehce předvídatelný (a tady mi to bohužel extrémně vadilo). Na druhou stranu je třeba říct, že o vtipné situace zde nebylo v žádném případě nouze. Zvlášť ta svatba, kdy se z Tanka Turnera stal takový ten správný gauner, nešlo se nesmát. Vlastně většina scén s ním byla zábava. Hlavně tedy každé setkání syn + otec (Cook + Baldwin), výborné. Baldwinovi jeho role „prasáka“ dokonale sedla, určitě jedna z nejlepších rolí, ve kterém jsem ho zatím viděl. Také jeho hlášky stály za to. Ve scéně, kdy byl s Cookem v té hospodě a oba společně pokukovali po holkách a známkovali je dle písmenkové stupnice, mi až z očí slzelo. Co hláška, to perla (alespoň v originále, zda to tak vyznělo v českém dabingu, netuším). Nicméně jak už jsem psal. Děj téměř nulový, sotva se usadíte a pochopíte, o co jde, je vám jasné, jak to skončí. Velká škoda. Také třeba zmínit, že o romantice se zde nemá smysl bavit, tohle má do opravdových romantických snímků asi stejně blízko, jako sáňky k létu. Každopádně to určitě není zas tak špatné. Zasmějete se, herci solidní, hodnotím jako slušný průměr. ()

Pavlínka9

Jestli si film pustím někdy znovu? Spíš ne, než ano. Jestli jsem ale litovala 108 minut tohoto filmu? Ne. Realita s věčně usměvavou Kate Hudson a fakt skvěle nepříjemného Danea Cooka :) Jason Biggs se z mého pohledu asi nikdy nevymaní z rolí věčně zakřiknutého a lehce hloupého kluka, který nikdy nezíská to, po čem doopravdy touží :) Ukázka 10ti kroků, jak zkazit sympatie k určitým lidem a přitom dobrý způsob jak se vrátit ke "starým" ;) ()

VasaX

Ach jo. Mám rád romantické komedie. Za to uděluji jednu hvězdičku, v rámci nadržování žánru. A abych pravdu řekl, tak jsem se ani moc nenudil, takže dohromady s pár drobnostmi další hvězdička. Tím to ale končí. Scénář jak přes kopírák mnoha podobných, (co se týče mého vkusu) nesympatický Biggs, o trošku méně Hudson. Cook a Baldwin to tak tak vyvážili. Herecké výkony jak na horské dráze. Jak jsem napsal, mám tenhle žánr rád. Rák vidím ty sladké happyendy, tu naději, že když někdo zpacká lásku, o které si uvědomí, že byla jeho nejen že osudová, ale i životní a perfektní, ale přes svou krátkozrakost to neviděl a tak to dopadlo, tak to může úspěšně napravit a nemusí si to, jak to krásně zpackal, vyčítat každý den po zbytek svého, v patetický se pomalu či rychleji proměňujícího, života. Růžové brýle, idealismus a hlavně naděje. Když se do toho ještě přimíchá humor, dobré obsazení a rozumný scénář, není nad lepší "drink" pro chmurný páteční či sobotní večer, obzvlášť pro osamělou duši. Škoda jen, že v případě Kamarádovy holky tento koktejl pohořel na špatném poměru či úplně chybějících ingrediencích, či na jejich laciných náhražkách. POkud je martini špatné, jak dva dny stojaté pivo, sebelepší oliva to nezachrání. ()

Timak

Vtipy jsou výborný - ale jinak nic moc. Nehledě ten prokouknutelnej a 1000x omletej příběh. Překvapení jistě v podobě Aleca Baldwina. 3,5* ()

Danny F.

Asi tak klasická komedie ve které chvílemi humor pobaví i nudí. Je to tak na půl. Rozhodně to není extratřída, ale na zkouknutí to stačí. 50% ()

Guzo

Nadprůměrná, spíš teenagerovská komedie o klukovi, kterej má bezva brigádu :-) Hlavně scény ze svatby a na začátku z jedné jeho "prácičky" jsou úplně úžasný.. ()

blackJag

"VYPADÁŠ JAKO BY CHEWBACCA A SNĚŽNÝ MUŽ MĚLI DÍTĚ, KTERÉ SE VYKADILO, TO HOVNO OSLEPLO A UDĚLALO TI ÚČES." Romantická komedie, která se snažila o nekorektní pohled a častokrát se jí to i povedlo. Dane Cook je v tomto ohledu dokonalý zjev, kterému huba jede jako rotační kulomet, což navíc dokáže podepřít vhodnou mimikou ("DĚLEJ, SAMO SE TO NEVYKOUŘÍ!), ale zapeklité zákruty zprofanovaného žánru ho brzdí v rozletu. Předně, těžko diváka přesvědčit, že by člověk, co se mu na začátku objevila v posteli modelka Mini Andenová ("JSEM SNAD NĚJAKÁ PÍCHAČKA?"), by se nějak zvlášť ucházel (neřkuli neodvratně toužil) o průměrné stvoření formátu Kate Hudsonové (neustále nás někdo přesvědčuje, že zrovna tato herečka je pro romantickou komedii zaručenou volbou, ale NENÍ!!), která si navíc opět neodpustila svou promenádu v podprsence, vypadající na ní jako motýlková náplast. Biggs zase (ve své klasické poloze) pomalu ale jistě leze na nerva, takže jedinou další životaschopnější figurou jest postava Tankova nadrženého tatíka, s gustem sehraná Alecem Baldwinem. Jako bavil jsem se, občas se i pochuti zasmál, ale zmíněné výtky platí dvakrát červeně podtrženy! "V LÁSCE MŮŽEŠ VĚŘIT JEN JEDNOMU. ŽÁDNÝ KAMARÁDCE, ANI SVÝMU ROZUMU. ALE TOMU HLÁSKU, CO MÁŠ VE SVÝ MRNDĚ." 60% ()

Evandulik

Nudáááá. Stokrát obohrané, človek už po 10 minútach vie, ako to skončí. Medzi Alexis a Tankom to iskrí asi ako medzi mnou a mojím susedom gayom. Vtipy sú nepodarené, alebo primitívne. Jason Biggs zase hrá chudáčika, to ma už tiež nebaví. Nezasmiala som sa ani raz, ale párkrát som sa pousmiala(oholené obočie). Aspoň mám nový song do sprchy..I really wanna be with you..I get hard after seeing you...how hard? hard like a rock.. when you make that pussy pop..pop that pussy heey..pop that pussy baby..:D ()

Soweek

3,5. Sledovat filmy s Danem Cookem je to samé jako sledovat jeho one man show. Všechny vtipy, které během filmu padnou jsou jak vystřižené na jeho show, akorát je tu na ně uměle namotaný příběh. Tato prazvláštní kombinace ale překvapivě funguje a udrží vás v dobré náladě. Navíc se zde dozvíte uplně novou nechutnou sexuální praktiku jménem Vodotrysk (a to sem myslel že jsem nejlepší našel Bludnýho Holandana v Zack a Miri točí porno :-) ). ()