Cesta na Měsíc 3D

Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

• StarsFan

Většina animáků od Pixaru je dělána pro malé i velké publikum, tenhle ale v případě, že je vám víc jak 10, asi patřičně nedoceníte. Hrozně mi to připomíná všechny ty seriály, kvůli kterým jsem v šesti letech stávala o víkendu v sedm ráno. Hvězdička navíc za 3D zpracování, ze kterého mě tedy po deseti minutách šíleně bolely oči, a za krásně Sinatrovskou úvodní skladbu Fly Me to the Moon.(4.6.2009)

PĚKNÝ příběh ale zbracování ucamcané, 3d zpracování bylo sice nevídané ale o to mám radši klasické animáky. Nejvíce se mi líbil závěr závěr filmu. Podle mého nikdo k do film videl nemůže být úplně nadšen.(28.1.2009)

Hodnotit film jako takový, či 3D zážitek? Film o výletu do vesmíru, ve kterém hrají hlavní roli poletující mouchy, je velice šťastným nápadem, jak maximálně využít 3D efekt. Bez něj by film bohužel neobstál. Alepoň ne u mě, milovníka pixarovské preciznosti (a to jak animace, tak příběhu, narážek, vtipu). Takže 3D za ****, 2D za **. Výledek = ***.(14.3.2009)

Neviděno ve formátu 3D. Určené spíše pro malé diváky. Místy je film opravdu hodně naivní. Tvůrci k tomu měli jistě své důvody, proč právě film natočili takhle.(15.7.2010)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $13,555,237Tržby Celosvetovo $38,351,220║ Tento priemerný CGI animák v prvom rade zachraňuje, že je robení 3D. Aj keď bola možnosť sledovať to len cez tie papierové modro-červené okuliare v klasickom kine, potešilo to v určitom merítku zrak. Príbeh je v robení v priamočiarej rovine a hlavne pre tých najmenších, v podstate ide o tip rozprávky určenej na pohodlný oddych, občas sa tu nájde pár vydarených fórkov, v celku štandardnej animácie na dnešnú dobu čo nepokazí dojem ale hlavne je že to je robené trojrozmerne, čím to ako tak v tomto merítku uspokojí. /videl v kine: 55%/(27.1.2009)

• - Kromě celovečerní verze filmu byly natočeny další dvě verze snímku o délce 49 minut určené pro promítání v zábavných parcích po celém světě. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve studiích v Los Angeles. (Terva)