Cesta na Měsíc 3D

• slovenský

Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

3D je zde bohužel předností, i kamenem úrazu. Mnoho ze scén, které se ve filmu vyskytují, jsou zde jen proto, aby demonstrovali "krásu" oné 3D projekce. Já však viděl film v klasickém 2D podání na televizní obrazovce a jako takový je to názorná ukáza průměrnosti. Průměrná animace, průměrný příběh, průměrně vtipné, průměrná zábava. 3D projekce by možná hvězdičku přidala, ale silně o tom pochybuji.(5.10.2010)

Poměrně emotivní animák, který ale nemá takový spád, jaký bych očekával/přál si. Šlo o mé pořádné setkání s technologií 3D a musím říct, že to na mě docela zapůsobilo (ano, jsem chlapec z malého města :D), ale po prvních minutách, kdyby byly její možnost využívány naplno, nastalo jen takové oťukávání "3D objektů".(1.3.2009)

Tak tenhle filmek si ohodnotím už jen z principu toho že je o světluškách. Neviděla jsem začátek, ani konec, ale to co jsem viděla mezi tím se mi vela líbilo a už se těším, až si tenhle filmek seženu, how.(5.7.2014)

• Trainspotter

Tak jako docela jo, děcka se trochu poučily o prvním přistání na měsíci, mě rozbolely oči asi po pěti minutách těch thrí-dí (d)efektů a brambůrky došly asi po deseti minutách od začátku filmu. Jinak mě to celé přišlo celkem o ničem, vtipy poskrovnu, dialogy tak akorát pro tříletý smrady... Ale jádrem pudla jsou právě ty 3D efekty, které třeba jsou prostorové (ačkoliv opravdu prostorové byly asi jen tři scény), ale použitá technologie nedovoluje velkou škálu barev (resp. žádnou) a oči celou dobu trpí pohledem na prakticky šedo-bílo-barevně-vyblutý film se směšnými brýlemi na nose. Příště prosím nechte 3D snímky speciálním kinům. Ale děcka! Berte kina útokem!!! 1,44:1 - IMAX(15.2.2009)

• togaf

Než ve filmu prozradili, že ty modro šedé stvůrky jsou mouchy, nepoznala jsem to. Dost divný film, možná se líbí dětem, ale mě teda ne.(14.1.2012)