poster

Cesta na Měsíc 3D

 • Belgie

  Fly Me to the Moon

 • slovenský

  Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chelseaman22
  **

  Grafické zpracování pěkné, ale zápletka nudná (ale to bude asi tím, že zapomínám, že jde o pohádku). Opět "spor" mezi USA a SSSR (co proboha nutí režiséry nuestále stavět tyto dvě supervelmoci proti sobě?). Dobro vítězí... A tak to má v pohádkách být. 30%(4.8.2011)

 • Chen
  ***

  Poměrně emotivní animák, který ale nemá takový spád, jaký bych očekával/přál si. Šlo o mé pořádné setkání s technologií 3D a musím říct, že to na mě docela zapůsobilo (ano, jsem chlapec z malého města :D), ale po prvních minutách, kdyby byly její možnost využívány naplno, nastalo jen takové oťukávání "3D objektů".(1.3.2009)

 • johny89
  ***

  může někdo z vás říct že to viděl ve 4D kině jako já v Itálii? :-D(20.12.2008)

 • Trainspotter
  **

  Tak jako docela jo, děcka se trochu poučily o prvním přistání na měsíci, mě rozbolely oči asi po pěti minutách těch thrí-dí (d)efektů a brambůrky došly asi po deseti minutách od začátku filmu. Jinak mě to celé přišlo celkem o ničem, vtipy poskrovnu, dialogy tak akorát pro tříletý smrady... Ale jádrem pudla jsou právě ty 3D efekty, které třeba jsou prostorové (ačkoliv opravdu prostorové byly asi jen tři scény), ale použitá technologie nedovoluje velkou škálu barev (resp. žádnou) a oči celou dobu trpí pohledem na prakticky šedo-bílo-barevně-vyblutý film se směšnými brýlemi na nose. Příště prosím nechte 3D snímky speciálním kinům. Ale děcka! Berte kina útokem!!! 1,44:1 - IMAX(15.2.2009)

 • baruss
  **

  Neviem, čo znamenajú tie obrázky v galérii, ale ja som ten film farebne teda nevidel... Bol v akejsi bielomodrej verzii... hm.. myslím si, že prevázdkári kina nezvládli svoju úlohu... vôbec... Možno by pomohli plastové okuliare... A to nehovorím o nesympatiách, voči všetkým postavám vo vedľajších úlohách... okrem troch hlavných hrdinov som všetkých ostatných nenávidel... bieda..(29.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace