Cesta na Měsíc 3D

Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

• chelseaman22

Grafické zpracování pěkné, ale zápletka nudná (ale to bude asi tím, že zapomínám, že jde o pohádku). Opět "spor" mezi USA a SSSR (co proboha nutí režiséry nuestále stavět tyto dvě supervelmoci proti sobě?). Dobro vítězí... A tak to má v pohádkách být. 30%(4.8.2011)

Můj první imaxák. Nebylo to vůbec špatné, ovšem nebýt synka, který mě na to vytáhl, patrně bych to nikdy neviděl. A byla by to moje škoda -- možnosti "být" ve filmu, spíš než se na něj dívat, jsou úchvatné. Některé vtipy byly slabé, jiné fungovaly skvěle. Mouchy se najdou na všem, že. A taky ty virtuální mouchy... odháněl jsem je po celou cestu z kina domů!(20.2.2009)

• mysiak

V poslednej sa množia rozprávky z iných krajín ako USA...občas prekvapia...viacmenej ale vždy sklamú...od Cesty na Mesiac 3D - ktorá ale na DVD nebola 3D som nečakal nič...a dostal som to nič...animácia ako z nejakej rozprávky na STV o siedmej ráno...humor, akože vtipný - som fanda rozprávok...celkovo možno dobrý nápad, ale strašne podpriemerné predvedenie(20.12.2009)

Chvilku jsem váhal mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami... ano, čtete správně... Proč?_______1) mám rád filmy o cesmírných projeltech NASA a tebhle je krásně dětinský a krásně 3D_______2) viděl jsem ho v IMAXu, což ještě víc umocnilo vizuální slast a překrylo častou užvaněnost scénáře_______3) vedle mne seděl ani ne pětiletý synovec, který hýkal smíchy, oháněl se kolem sebe rukama a vykřikoval na mou přitělkyni "Pozor Kačko, střepy!" (to když se ve stavu beztíže rozbila zkumavka_______4) některé scény mě dojaly, rozesmály, pobavily (start Saturnu V, "muší" Vesmírná odysea, zápas s ruským muším agentem třímajícím dvě zapálené sirky...)_______Tři hvězdičky nakonec dávám kvůli již zmíněné ukecanosti a pak závěrečné promluvě... Buzze Aldrina si sice vážím, ale závěrečné prohlášení jsem komentoval společně s mušími hochy s nevěřícím "A tohle bylo jako co???"(27.2.2009)

• Kryton

Hnusná animace, nulový humor a příběhové to není taky výhra. Tři mouchy se prý dostaly na Měsíc a zpět. Celý film má tolik much, že by nepomohl ani Biolit!(14.1.2012)

• - Kromě celovečerní verze filmu byly natočeny další dvě verze snímku o délce 49 minut určené pro promítání v zábavných parcích po celém světě. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve studiích v Los Angeles. (Terva)