poster

Cesta na Měsíc 3D

 • Belgie

  Fly Me to the Moon

 • slovenský

  Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  **

  Upřímně jsem od toho očekávala víc. Myslela jsem si, že to bude krásný animák pro děti, u kterého se pobavím atd...ale místo toho to byl animák, kde se nic nedělo, nebyla tu žádná sranda, děj, dobrodružství ....nic. Tvůrci se snažili abychom si mysleli, že mouchy nejsou vážně špatné..a už vidím, jak na palubě raketoplánu nechají žít 3 mouchy a řeknou, že jsou take členové posádky..jasně...i na animovaný film je to moc. Film mě zklamal, ale dívat se na to dalo a těm malým dětem nevadí, že je to úplně o ničem...takže 2 hvězdičky.(4.2.2010)

 • Jaňo
  **

  PÁR podarených vtípkov, ZOPÁR vydarených scén. Z môjho pohľadu zbytočná vec, ale deti dookola sa smiali a o to predsa ide nie?(8.2.2009)

 • Krustyburg
  **

  Ke kladům - je to 3D, je to milé a párkrát jsem se i zasmál. Když se to pojme jako rodinný film... 2*(14.2.2009)

 • Nach
  *

  Tu jednu hvězdu pouze za ono 3D. Pokud bych to viděl bez toho, dal bych odpad. Toto je oficiálně první film, u kterého jsem usnul i s brýlemi na očích. 20%(20.2.2011)

 • Tetsuo
  **

  S 3D brýlemi nás ten film vrací do dětských let, kdy plátno není nedoknutelná pohlcující plocha, ale najednou se celý kinosál stává prostorem, který si chceme ohmatat. 2D verze musí být nekoukatelná. Bez 3D brýlí také, to jsem zkoušel :) Celkově velmi primitivní animace, příběh i humor. Kdyby mi bylo tak 5-8, tak to beru. Těsně před koncem jsem usnul, což se mi v kině moc nestává.(22.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace