poster

Cesta na Měsíc 3D

 • Belgie

  Fly Me to the Moon

 • slovenský

  Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Neviděno ve formátu 3D. Určené spíše pro malé diváky. Místy je film opravdu hodně naivní. Tvůrci k tomu měli jistě své důvody, proč právě film natočili takhle.(15.7.2010)

 • Chen
  ***

  Poměrně emotivní animák, který ale nemá takový spád, jaký bych očekával/přál si. Šlo o mé pořádné setkání s technologií 3D a musím říct, že to na mě docela zapůsobilo (ano, jsem chlapec z malého města :D), ale po prvních minutách, kdyby byly její možnost využívány naplno, nastalo jen takové oťukávání "3D objektů".(1.3.2009)

 • Mr.Hawkeye
  ***

  Chvilku jsem váhal mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami... ano, čtete správně... Proč?_______1) mám rád filmy o cesmírných projeltech NASA a tebhle je krásně dětinský a krásně 3D_______2) viděl jsem ho v IMAXu, což ještě víc umocnilo vizuální slast a překrylo častou užvaněnost scénáře_______3) vedle mne seděl ani ne pětiletý synovec, který hýkal smíchy, oháněl se kolem sebe rukama a vykřikoval na mou přitělkyni "Pozor Kačko, střepy!" (to když se ve stavu beztíže rozbila zkumavka_______4) některé scény mě dojaly, rozesmály, pobavily (start Saturnu V, "muší" Vesmírná odysea, zápas s ruským muším agentem třímajícím dvě zapálené sirky...)_______Tři hvězdičky nakonec dávám kvůli již zmíněné ukecanosti a pak závěrečné promluvě... Buzze Aldrina si sice vážím, ale závěrečné prohlášení jsem komentoval společně s mušími hochy s nevěřícím "A tohle bylo jako co???"(27.2.2009)

 • johny89
  ***

  může někdo z vás říct že to viděl ve 4D kině jako já v Itálii? :-D(20.12.2008)

 • Tuax
  **

  Hm, docela mě to zklamalo. Ono ti mušší hrdinové měli velký potenciál. Kdyby se jejich dobrodružství odehrávalo na zemi v konfrontaci s lidským světem bylo by to o sto procent zajímavější a lepší. Tohle scifi pojetí působilo děsně nemožně a nudně, pro dospělého diváka učitě i neuvěřitelně. Jednoduše celkově dosti blbost. Animace se mi na druhou stranu docela líbila co se prostoru týká, postavičky byly už ale zase nic moc ať lidé, nebo mouchy, ale svět se mi líbil jak byl z animován. Celkově v tom není ani moc závan dobrodružství, když hrdinové nebyli ohrožování a záporáci vypadali k smíchu. 3/10(21.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace