Cesta na Měsíc 3D

Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

• Niles

Cestu na mesiac som sa rozhodol pozrieť preto, lebo som už konečne chcel vidieť 3D film. A 3D, aj keď nie je žiaden zázrak, je tu najväčším plusom. Keby som to videl v 2D, asi by som išiel s hodnotením ešte nižšie. Príbeh, vtipy ani animácia totiž neoslnia, takže je to len priemerná rozprávka, ktorá sa v pamäti dlho neuchová.(21.1.2012)

• Premiere_*

Chcete-li své děti poučit o vesmírném programu, přečtěte jim radši knížku. Cesta na Měsíc je moc nepobaví.(30.1.2009)

• ABLABLABLA

Upřímně jsem od toho očekávala víc. Myslela jsem si, že to bude krásný animák pro děti, u kterého se pobavím atd...ale místo toho to byl animák, kde se nic nedělo, nebyla tu žádná sranda, děj, dobrodružství ....nic. Tvůrci se snažili abychom si mysleli, že mouchy nejsou vážně špatné..a už vidím, jak na palubě raketoplánu nechají žít 3 mouchy a řeknou, že jsou take členové posádky..jasně...i na animovaný film je to moc. Film mě zklamal, ale dívat se na to dalo a těm malým dětem nevadí, že je to úplně o ničem...takže 2 hvězdičky.(4.2.2010)

Nebylo to špatné, pár dobrých nápadů, pár vtípků a občas i to 3D bylo efektní....(2.4.2009)

• zorro

Nic moc, ale pár dobrých 3D záběrů tam je. Pro děti dobré pro mě lehký podprůměr. Dávám 50%, i když nadšení z 3D opadlo po 40 minutách.(6.10.2008)

• - Natáčení probíhalo ve studiích v Los Angeles. (Terva)

• - Kromě celovečerní verze filmu byly natočeny další dvě verze snímku o délce 49 minut určené pro promítání v zábavných parcích po celém světě. (Terva)