poster

Jak rodí chlap

Drama / Povídkový

Československo, 1979, 85 min

 • mchnk
  ****

  Velmi slušně zpracované povídky o tatíncích, čekajících, nebo slavících. Vyspoilerovaný oficiální text, či komentáře napoví vše. Za mně jen, hvězdička navíc pro tatínka Zedníčka, který mně svou rolí velmi příjemně překvapil.(25.11.2013)

 • Master19
  **

  První povídka je jako splněný sen homosexuální pedofila, to sem i na tom nelíbilo. Navíc hlavní hrdina není vůbec přesvědčivý a herecky ho s přehledem zastiňuje i Žaneta Fuchsová. Ve druhé je naprostý facepalm Vlastimil Hašek v roli novopečeného tatínka, přičemž věkově by seděl spíš na dědu nějakého puberťáka. Příběh má zajímavou pasáž nevědomí, která ale končí naprosto nesmyslným závěrem. S tím neudělá nic ani Jirka Lábus, jak je to blbý. Zato třetí příběh je super a Pavel Zedníček tu má výbornou roli, kterou si užil. V celkovém kontextu se jedná o takové tři slabší, ale dobře natočené bakalářské příběhy...(15.9.2016)

 • igi B.
  **

  Průměrný, avšak snad ještě nadějný debut. Co následovalo, ví každý nejlíp sám. Viděl jsem někdy tenkrát před čtvrtstoletím a vím, že už nikdy neuvidím...(8.1.2006)

 • Tosim
  ****

  POVÍDKA 1: zajímavý nápad, ovšem mizerné zpracování. POVÍDKA 2: zajímavý nápad, zajímavé zpracování a z "běžného" příběhu o opilém tatínkovi se vyklube docela slušný příběh o "vraždě." POVÍDKA 3: bez Pavla Zedníčka by byla nejhorší. A i tak není nic moc...(18.10.2003)

 • WANDRWALL
  **

  Co je to chlap? Až po jasném zodpovězení na tuhle otázku se může začít jeho zrozování.(21.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace