Jak rodí chlap

How a Man Gives Birth

Drama / Povídkový

Československo, 1979, 85 min

Velmi slušně zpracované povídky o tatíncích, čekajících, nebo již slavících. Vyspoilerovaný oficiální text či komentáře napoví vše. Za mě jen, hvězdička navíc pro tatínka Zedníčka, který mě svou rolí velmi příjemně překvapil.(25.11.2013)

Hodně zapomenuté povídky . Poštovský panáček mě hodně dojal :-)(7.2.2010)

• Master19

První povídka je jako splněný sen homosexuální pedofila, to sem i na tom nelíbilo. Navíc hlavní hrdina není vůbec přesvědčivý a herecky ho s přehledem zastiňuje i Žaneta Fuchsová. Ve druhé je naprostý facepalm Vlastimil Hašek v roli novopečeného tatínka, přičemž věkově by seděl spíš na dědu nějakého puberťáka. Příběh má zajímavou pasáž nevědomí, která ale končí naprosto nesmyslným závěrem. S tím neudělá nic ani Jirka Lábus, jak je to blbý. Zato třetí příběh je super a Pavel Zedníček tu má výbornou roli, kterou si užil. V celkovém kontextu se jedná o takové tři slabší, ale dobře natočené bakalářské příběhy...(15.9.2016)

Pánáček 4, Hádanka za 3, Věrné milování mezi 3 a 4 ( i když za tu akci v telefonní budce by to hvězdu navíc chtělo!) :o)(25.6.2014)

• WANDRWALL

Co je to chlap? Až po jasném zodpovězení na tuhle otázku se může začít jeho zrozování.(21.4.2011)

• - Film byl natočen podle stejnojmenné knihy prof. MgA. Davida Jana Novotného z roku 1982. (Kybela)