poster

Štek

Komedie

Československo, 1988, 90 min

 • Master19
  ***

  Ze začátku je to na odpad, ale postupem času je to lepší a lepší. Škoda toho zaspaného úvodu, na víc než 3* se to nevyšroubovalo. Bolek je ovšem výborný, až na toho lopucha, který ho předaboval...(4.2.2013)

 • pytlik...
  ***

  Světový unikát, štěkající polívka... a zcela podle známého úsloví, ani ona nekousala, nemohla, kolegyně jí zabavila zuby... takže se nakonec musela pomstít sokovi v lásce jinak, tím, že na jeho představení dělala psí kusy.(13.8.2013)

 • vlkcz
  ****

  Nebýt Bolka, bylo by to k nekoukání. Takhle je to v podstatě one man show. V některých fázích se film trochu vleče, takže celkem bych dal 70 %.(12.11.2008)

 • Falcor
  ****

  "Když už nemůžu hrát v tom divadelním představení, tak aspoň na to představení budu chodit a vždycky během něj v hledišti něco udělám. A taky si zahraju. Třeba se během hry postavím v první řadě, otočím se a s upířími zuby se hezky usměju tím mým inteligentním výrazem na diváky."(7.10.2005)

 • josieaddms
  ***

  Dost zajímavý pohled do divadelního světa. Zajímavé, zábavné, s úžasným Polívkou. Zase mi to trochu kazila Chýlková, tu já opravdu nemusím. Ale zase tady nebyla zrovna sympatická, tak to tolik nevadilo. Pořádně jim to zavařil. Úplně jsem jim to přála, a držela jsem mu palce. Možná by to chtělo ještě udělat trochu svěžejší, svižnější. Ale mně se to docela líbilo.(3.2.2014)

 • - Filmovanie snímky Štek bolo realizované v Znojme, Bratislave, Žiline a Kamennom mlyne. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace