Štek

Komedie

Československo, 1988, 90 min

Zajímavý, sice zapomenutý, smutně-veselý film, co však mnoho diváků nedokáže moc oslovit. Co nejvíce potěší, je svým způsobem civilní výkon Bolka Polívky a velice podařená režie (hlavně velice schopné propojení hry a dění v zákulisí).(16.11.2010)

Ze začátku je to na odpad, ale postupem času je to lepší a lepší. Škoda toho zaspaného úvodu, na víc než 3* se to nevyšroubovalo. Bolek je ovšem výborný, až na toho lopucha, který ho předaboval...(4.2.2013)

"Když už nemůžu hrát v tom divadelním představení, tak aspoň na to představení budu chodit a vždycky během něj v hledišti něco udělám. A taky si zahraju. Třeba se během hry postavím v první řadě, otočím se a s upířími zuby se hezky usměju tím mým inteligentním výrazem na diváky."(7.10.2005)

Dost zajímavý pohled do divadelního světa. Zajímavé, zábavné, s úžasným Polívkou. Zase mi to trochu kazila Chýlková, tu já opravdu nemusím. Ale zase tady nebyla zrovna sympatická, tak to tolik nevadilo. Pořádně jim to zavařil. Úplně jsem jim to přála, a držela jsem mu palce. Možná by to chtělo ještě udělat trochu svěžejší, svižnější. Ale mně se to docela líbilo.(3.2.2014)

Polívka v roli ne nepodobné té v Kalamitě. Škoda jen, že film byl natočen ve slovenštině, tak jsme přišli o jeho typické mrmlání.(9.3.2010)