Štek

Komedie

Československo, 1988, 90 min

Zajímavý, sice zapomenutý, smutně-veselý film, co však mnoho diváků nedokáže moc oslovit. Co nejvíce potěší, je svým způsobem civilní výkon Bolka Polívky a velice podařená režie (hlavně velice schopné propojení hry a dění v zákulisí).(16.11.2010)

Světový unikát, štěkající polívka... a zcela podle známého úsloví, ani ona nekousala, nemohla, kolegyně jí zabavila zuby... takže se nakonec musela pomstít sokovi v lásce jinak, tím, že na jeho představení dělala psí kusy.(13.8.2013)

Ze začátku je to na odpad, ale postupem času je to lepší a lepší. Škoda toho zaspaného úvodu, na víc než 3* se to nevyšroubovalo. Bolek je ovšem výborný, až na toho lopucha, který ho předaboval...(4.2.2013)

Polívka v roli ne nepodobné té v Kalamitě. Škoda jen, že film byl natočen ve slovenštině, tak jsme přišli o jeho typické mrmlání.(9.3.2010)

Dost zajímavý pohled do divadelního světa. Zajímavé, zábavné, s úžasným Polívkou. Zase mi to trochu kazila Chýlková, tu já opravdu nemusím. Ale zase tady nebyla zrovna sympatická, tak to tolik nevadilo. Pořádně jim to zavařil. Úplně jsem jim to přála, a držela jsem mu palce. Možná by to chtělo ještě udělat trochu svěžejší, svižnější. Ale mně se to docela líbilo.(3.2.2014)

• - Filmovanie snímky Štek bolo realizované v Znojme, Bratislave, Žiline a Kamennom mlyne. (dyfur)