poster

Štek

Komedie

Československo, 1988, 90 min

 • Master19
  ***

  Ze začátku je to na odpad, ale postupem času je to lepší a lepší. Škoda toho zaspaného úvodu, na víc než 3* se to nevyšroubovalo. Bolek je ovšem výborný, až na toho lopucha, který ho předaboval...(4.2.2013)

 • josieaddms
  ***

  Dost zajímavý pohled do divadelního světa. Zajímavé, zábavné, s úžasným Polívkou. Zase mi to trochu kazila Chýlková, tu já opravdu nemusím. Ale zase tady nebyla zrovna sympatická, tak to tolik nevadilo. Pořádně jim to zavařil. Úplně jsem jim to přála, a držela jsem mu palce. Možná by to chtělo ještě udělat trochu svěžejší, svižnější. Ale mně se to docela líbilo.(3.2.2014)

 • klúčik
  ***

  Priemerná komédia, s dobrým B.Polívkom......55%.(11.11.2010)

 • wosho
  ****

  Zajímavý, sice zapomenutý, smutně-veselý film, co však mnoho diváků nedokáže moc oslovit. Co nejvíce potěší, je svým způsobem civilní výkon Bolka Polívky a velice podařená režie (hlavně velice schopné propojení hry a dění v zákulisí).(16.11.2010)

 • vlkcz
  ****

  Nebýt Bolka, bylo by to k nekoukání. Takhle je to v podstatě one man show. V některých fázích se film trochu vleče, takže celkem bych dal 70 %.(12.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace