Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

ToxicAli

Musím uznat, že Prostředníci se nesou na vlně rádoby chytráctkých gangsterek typu Podfu(c)k, ale na druhou stranu to nedělá vůbec špatně. Posadit příběh okolo porna byl rozhodně dobrý nápad, ostatně snad každý (mě nevyjímaje) muž dosáhnuvší alespoň puberty se občas na nějaký ten film pro dospělé podívá. Možná by to chtělo ještě více nahlédnutí do zákulisí tohoto miliardového průmyslu, ale chápu, že si film musí zejména v Americe udržet určité ratingy přípustnosti. To však nemění nic na tom, že je film výborně odvyprávěný a solidně zahraný. Navíc jsem si při sledování neustále říkal, proč nejsem o pár let starší a nevymyslel jsem to já, vždyť za ty trable by to sakra stálo! ()

sidovina

Dlouho jsem váhal jestli dát tři nebo čtyři hvězdy. Hlavní role byla jako ušitá pro Wilsona, nicméně celkově film nikterak nevybočuje z lepšího průměru daného žánru a pokud se člověk jen na moment zamyslí, ztrácí v nekonzistentní časové linii souvisloti. Takže 3. ()

p3tulko

Stvárnenie obdobia kedy sa dalo prostredníctvom internetu zarobiť nechutné bohatstvo. Mať dobrý nápad a ísť si za svojím, bohužiaľ na úkor vlastnej rodiny. ()

tomino28

Příjemný film s parádním tempem. Děj má neskutečný spád a celé to uteče tak rychle, že se nebudete stačit divit. Je to taková oddychovka, že si nemusíte nijak přehnaně namáhat mozek, ale i přesto je neustále zajímavé, kam se děj dál pohne. Jo a ještě něco, líbilo se mi, jak s nimi se všemi na konci Jack pěkně vyjebal... ()

zodiak217

Ani nie zle, no ani oslnujuce. Na to že sa jednako o snímku inšpirovaní skutočnými udalosťami mi pripadalo, že to celé bolo až príliš prifarbene na efekt pre diváka. Trochu chaotické dejove znazornenie, avšak zaujímavé herecké obsadenie. Som rád, že sa to nakoniec celé skončilo v podstate do re pre hlavného jedinú a ten, ktorý tam bol nakoniec peň ako prostrednik z toho vyviazol s minimálnou ujmou. Bolo pekne znázornené ako veľký biznis môže znicit rodinu a aké spinavosti sa v tomto obchode dejú. Hlbší dojem to vsak vo mne mezqnechalo a mohlo to byť aj lepšie spracované. Oceňujem vsak inšpiráciu skutočnými udalosťami, lebo takéto filmy mám rád. ()

Mtytjouda

Moc se mi líbilo celé zpracování filmu ... Bohužel neznám originál a po přečtení pribehu, podle nějž je to napsané bych dále posoudil kvalitu snimku a ostatních filmových prvků. Zatím 70% ()

david666

Standardní gangsterka - trošku mi vadilo, že postavy jsou takové jalové a nedokázal jsem si k nim najít nějaký vztah. ()

othoson

Je to poprvé, co jsem viděl nejmladšího Wilsona v nějaké hlavní roli a musím uznat, že hrát asi umí. Celkově film dobře odsýpá, není špatně vypointovaný, místy i pobaví a hlavně zase ukazuje, jak nějací dementi s nápadem ke štěstí přišli. Takové filmy mám rád. ()

zigy

Hlavní hrdina - slušňák, se v touze po zbohatnutí ocitl ve světě plném gaunerů a divných týpků. Film je o tom, jak těžké je se z toho vymanit. Film je docela těžký na první shlédnutí, dost věcí je jen naznačených, a divák musí přemýšlet, ale pokud se k tomu donutí, je to FAJN! ()

RoyBatty444

Dobre natočené. Napriek tomu v strednej časti začal mať príbeh problémy zaujať ako spočiatku. Napriek tomu film prinútil sa zamyslieť nad tým čo je dôležité v živote a ako vždy moralizuje o tom, že peniaze nie sú všetko. Herecké výkony sú priemerné jediný, ktorý vnáša trochu farby je Ribisi. ()

landavid

pekně zpracované oddechové téma v ich formě,mě baví,film si na nic nehraje,nesnaží se nabourávat do intelektuální roviny a děj plyne opravdu svižně.Neví jestli 5,ale byl jsem mile překvapen tak po prvním dojmu nadšení.Amerika země neomezených možností,to jsou Čehy ,ale už taky,jenom se nesmí zachrápat a je vidět,že jakýkoliv nápad ve správné době má vždy úspěch a všechno je relativní,ostatně jako různá hodnocení.Nejsou to Mafiáni ani Snatch nebo Sbal prachy a vypadni,ale ..........,???!!!! ()

camomilla

Prostrednici pobavili, i kdyz jsem chvilicku nevedela, na jaky zanr se divam. Nejdrive jsem mela pocit, ze jsem u Social Network a pak jdu pres Kokain ke Casinu. I tak se mi prochazka libila. Narozdil od Casina je na teto ceste mene mrtvol, coz je mi sympatictejsi. ()

Kivis

Tolik nahého komparzu a člověk stejně věnuje stoprocentní pozornost tomu chlápkovi v obleku a dvěma exotům. Prostředníci mě vtáhli do své hry hned našláplým intrem. Divák po deseti minutách vtažen do děje, dál už můžem pokračovat v klasickém vyprávění, řekli si asi autoři a tempo zvolnilo a některé ingredience téměř vyprchaly. Popis Komedie / Krimi / Drama tady sedí i časově. Na začátku se člověk opravdu hodně zasměje, pak už je vtípků poskrovnu a na konci už kouká na čistokrevné drama. Že se celý film nenese v duchu prvních minut, mi ale opravdu nevadilo, holt jsem byl vtažen a to pak člověk nějakou tu slabinu a nedostek lehce přehlédne:o) Viděl jsem jen parádní herecké výkony v chytlavém příběhu vystavěném na zajímavém skutečném námětu. (I když inspirace skutečnými událostmi je tu asi opravdu jen velmi velmi volná, nečekejte žádný The Social Network o zakladatelech "pornonetu".) Zkrátka mě film poctivě bavil od začátku do konce, takže poctivé 4 hvězdičky. ()

joker211

ako komédia mi to moc nepripadalo. zasmial som sa iba na jednej scéne (onanujúci teroristi). ale myslím si, že dej sa podaril. a navyše je to podlľa skutočnej udalosti. zaujímalo by ma, či naozaj takto pochytali američania teroristov alebo to bolo pridané len ako komediaálny prvok. čo ma prekvapilo bolo to, že luke wilson sa do filmu celkom hodil. jediné mínus je trošku nereálny záver, ale film pobavil. ()

Cor-Angar

V prvý řadě musím říct, že jsem rád konečně viděl Luka Wilsona v nějakém opravdu kvalitním filmu ve výborné roli (hlavní). No a zvládl ji skvěle. Za zmínku stojí ještě Giovanni Ribisi, kterého vždycky vidím rád a většinou, stejně jako tady, nezklame. Prostředníci patří k těm filmům, které vás hned na začátku dokážou pořádně chytnout a zaujmout a naštěstí se jim povedlo až do konce vydržet a nepustit. Napadá mě, že mi to trochu připomíná Obchodníka se smrtí, jak svým stylem, tak podobným osudem hlavní postavy. Prostředníci pro mě byli každopádně příjemným překvapením a patří rozhodně k těm lepším filmům, který jsem za poslední dobu viděl. ()

P@\/EL

Hodně povedená komedie podle skutečné události, která vypráví opravdu impozantní příběh. Již samotný začátek působí poutavě, takže není problém se do filmu hnedka takříkajíc zažrat. Film má spád, působí svěže a nabídne krom již zmíněného vydařeného příběhu i vynikající humor. No a aby toho nebylo málo, vše ještě připestřuje všudepřítomná ruská mafie, která děj výrazně ovlivňuje a zamotává. Líbil se mi i závěr, kdy hlavní hrdina se všemi parádně zamete. ()

Pythonator

Vynikající film, který dá nahlédnout do světa bohatých a zároveň ve vás vzbudí takový ten pocit, že budete ještě rádi chudí. Onanující Talibanci, to byla fakt síla. Pokud je celý film opravdu podle skutečných událostí a bez příkras, pak nutno dodat, že se jedná o velice bohatý filmově vděčný příběh, u něhož je až neuvěřitelné, jak nakopává prdel konkurenčním krimikomediím s původem ve fantaziích scénáristů. ()