Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Riddick77

Neskutečnej nátřesk, který mě opravdu příjemně překvapil. Takhle jsem se nenasmál ani nepamatuju. Rob Corddry je zde naprosto geniální a ačkoliv si autoři mohli odpustit tak 1-2 nechutnosti, tak příval nápadů, vtipů a hlášek je vskutku nevídaný! Jedním slovem nářez! 9/10! ()

Macejko

"Da svidaňja! Da svidaňja! Martina Navratilova! Smirnoff Ice!" Skutočne od srdca som sa zasmial iba párkrát, a tak som pôvodne plánoval dať nižšie hodnotenie. Ale potom som si uvedomil: "Chlape, veď ty sa aj tak výborne bavíš!" Áno, hoci som sa nerehotal ako kozel, bol som v skvelej nálade. Ústredná štvorica je sympatická a dobre obsadená (Craig Robinson opäť ruluje), scenár má hlavu a pätu a pri moralizovaní neskĺzava do sentimentu. Táto komédia si rozhodne nezaslúži tie odvšadiaľ sa valiace vlny kritiky. Príjemná a skrz-naskrz pohodová záležitosť. ()

SarumanKo

Vtipnosť nie je najsilnejšou zbraňou Hot Tub Time Machine, aj keď párkrát som sa rehotal ako kôň. Ale veľké množstvo vtipov u mňa proste nefungovalo ako malo (množstvom telových tekutín to konkuruje najtrápnejším komédiám uplynulých rokov) a logika si na tých 100 minút proste odskočila niekam na záchod, ale vo výsledku je ten film veľmi jedinečný. Svojou dokonale pozitívnou osemdesiatkovou náladou, nápaditosťou a výborne obsadenou ústrednou trojicou (ktorú sabotuje nesmierne otravný a nesympatický mongoloid Clark Duke) bavil počas celej stopáže, a na relax s vypnutým mozgom a privretými očami je to priam dokonalé. Určite si to pozriem znovu. (70%) ()

gogos

Originální přisprostlá komedie plná úchylných a fekálních vtípků. Spousty zajímavých momentů. Čert vem logiku, je to docela slušná zábava, která pobaví, ale prazvlášť nenadchne. 3* ()

kaylin

Celkem zábavná a hlavně i chytrá komedie, která si docela dobře hraje s látkou, kterou si vybrala. I když jsem si ze začátku myslel, že ty postavy jsou protivné a nic s nimi nebude, nakonec jsem si je docela oblíbil a film jsem si užil. Na to, že je to americká komedie, je to hodně dobré. ()

MATADOR

Fajnovek není moc. To byl zítra flám je nenáročná fajnovka, která si s logikou moc nezadá. Ale co mi je sakra potom, když se dobře bavím. Nejvíce to u mě zachránil velice pěkný závěr a vynikající soundtrack. ()

Derek

je to vacsine postavene na vulgarnych dialogoch, urazkach a zvratkoch ale ja som sa pritom bavil viac ako u hangoveru (ku ktoremu je to dost casto prirovnavane)... tomuto hovorim cisty priklad guilty pleasure.... ()

grogodil

Frky a hlášky postavené na strete dvoch časových období ("Akú farbu má Michael Jackson?") sú zväčša naozaj fajn, tak načo tie rušívé ubohé "záchodové" vsuvky, ktoré skôr ako bránicu šponujú dáviaci reflex? ()

Colonist

Fanoušek Návratu do budoucnosti si v loňském roce zašel do kina na The Hangover a zřejmě se rozhodl, že vymyslí film, ve kterém chlastání a cestování časem spojí. Nápad zajímavý, ale provedení je už horší. Když se už v první scéně filmu někdo hrabe psovi v zadku, je jasné, že něco nebude tak úplně v pořádku. Oproti Pařbě ve Vegas je tenhle film vulgárnější (se slovem "fuck" to tady až zbytečně moc přeháněli), nechutnější, méně vtipný a ústřední čtveřice je poměrně slabá. Jak charakterově, tak herecky. Nejlepší postavou tu vlastně byl Crispin Glover. Odkazy na jiné filmy a 80. léta potěší, dobrých fórů se zde taky pár našlo, ale dost jich bylo i vysloveně trapných. Zkrátka ať mi nikdo netvrdí, že se tenhle film nechtěl svézt na vlně, kterou odstartovala úspěšná Pařba. Jenomže Hot Tub Time Machine je tak o třídu a půl horší. Slabší tři. ()

Skip

On ten film není úplně blbý a těm nemálo hodně drsným vtipům se dá i zasmát. Holt to chce přeladit smyslové vnímání a nechat se protáhnout touhle poněkud zvláštní komedií až k samému jejímu konci a mělo by se to obejít bez jakýchkoliv následků. ()

Huntelaar

Ona je to možná neskutečná kravina, ale tak dobře jsem se už dlouho nepobavil. Scénaristi John Morris a Sean Anders mají na svědomí i další mé oblíbené úchylárny jako Sex Drive a Na tuhle nemám , a proto jsem se na jejich nový Výtvor docela těšil. Jako pamětník té obrovské porevoluční zaoceánské televizní vlny mi ta parodie osmdesátek málem trhala bránici (účesy, oblečky, popkultura ap.), a tak snad jedině lituju, že mě minuli Mötley Crüe, protože to bych ty závěrečné titulky nevydýchal. PS: Nechutný zvracení už musím brát jako nutné zlo, tomu už se asi v nekorektní americké komedii nevyhnu. ()

Kopik

Praštěná komedie s motýlím efektem. Osazenstvo mi zase až tolik nesedělo, nicméně chvílemi dokonce i bavilo. A na průměr to stačí. (Viděno 07.07 .2010) ()

kinderman

Narozdíl od Pařby ve Vegas plné nesympatických postav mě tahle přisprostlá komedie opravdu bavila- zvláště pak průběžný fór s rukou. ()

Vessper

Takovéto cestování v čase a podobně, mám docela rád, a tak i proto jsem byl na tohle poměrně zvědavý. A co k tomu říct, najdeme tu chvíle stupidity a trapnosti, jakož i momenty, které jsou naopak velice povedené a vtipné - a to hlavně scéna, kde se zpíva písnička z "budoucnosti" od Black Eyed Peas. Celkový dojem průměrný. Horší 3* ()

tufr

Je to fekální, je to ujetý. A já občas potřebuju přesně něco takovýho zkouknout. Takže sorry, ale pro mě film s pár luxusníma hlodama. ()