Režie:
Joseph PevneyKamera:
John F. SeitzHudba:
Frank SkinnerHrají:
Alan Ladd, Richard Conte, Arlene Dahl, Akim Tamiroff, Oscar Beregi, Leon Askin, George J. Lewis, Peter Coe, Don Blackman, Ivan Triesault, Terry Frost (více)Hrají
Alan Ladd
USA
Nejlepší filmy:
Občan Kane (1941)
Pyšný rebel (1958)
The Black Cat (1941)
Richard Conte
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)
Kmotr (1977) (seriál)
Kmotr (1972)
Arlene Dahl
USA
Nejlepší filmy:
Tři slovíčka (1950)
Life with Father (1947)
Hrůzovláda (1949)
Akim Tamiroff
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Váhavý světec (1962)
Karibští piráti (1942)
Dotek zla (1958)
Oscar Beregi
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Závěť doktora Mabuse (1933)
Leon Askin
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Raz, dva, tři (1961)
Připoutejte se, prosím! 2 (1982)
Není dřevo jako dřevo (1954)
George J. Lewis
Mexiko
Nejlepší filmy:
Casablanca (1942)
Věčná Eva (1941)
Město iluzí (1952)
Peter Coe
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Desatero přikázání (1956)
Rocky Mountain (1950)
Shotgun (1955)
Don Blackman
USA
Nejlepší filmy:
V přístavu (1954)
Vládce severu (1973)
Stařec a moře (1958)
Ivan Triesault
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Město iluzí (1952)
Von Ryanův Expres (1965)
Pochybná žena (1946)
Terry Frost
USA
Nejlepší filmy:
One Desire (1955)
Whispering Smith (1948)
The Baron of Arizona (1950)
Stanley Price
USA
Nejlepší filmy:
Ztracený víkend (1945)
Desatero přikázání (1956)
Vládní prohlášení (1948)
Anthony Caruso
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Každému dle zásluh (1946)
Operace Burma (1945)
John George
Sýrie
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
Zabíjení (1956)
Na východ od ráje (1955)
Ken Terrell
USA
Nejlepší filmy:
Spartakus (1960)
Desatero přikázání (1956)
The Proud Ones (1956)
Jan Arvan
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Gambit (1966)
Eric Feldary
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Brána ke štěstí (1941)
Zlaté náušnice (1947)
Komu zvoní hrana (1943)
George Sawaya
USA
Nejlepší filmy:
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Mrtví muži nenosí skotskou sukni (1982)
Dolarová past (1965)
Emile Avery
USA
Nejlepší filmy:
Ride Clear of Diablo (1954)
Zrzka z Wyomingu (1953)
Poslední rodeo (1952)
Ted Hecht
USA
Nejlepší filmy:
Ztracený víkend (1945)
Gilda (1946)
Anna a král Siamu (1946)