Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Wally

Pořád si drží svou kvalitu....největší záchvaty smíchu logicky vyvolával první film, kdy člověk nevěděl. Tady už tušíme, kam se věci budou ubírat a jaký nás čeká druh humoru, ale neřekl bych, že jde o horší film. Nejvíc mne baví, že i vážený de Niro si to tu vyloženě užívá. ()

pavlikv

Rozpočet $100Miliónů II Tržby USA $45,083,000 II Tržby celosvětově $72,083,800 Kouzlo prvních dílů je nadobro pryč. ()

joshula

Tihle kluci umí prostě stále něčím novým překvapit! Rukopis nového režiséra i časová pauza je patrná, ale to snad může ovlivnit jen skalní fanoušky. ()

pedro33

najslabsi diel serie, len tak tak na 3 hviezdicky...obsadenie Laury Dern vnimam ako dost zbytocne, Jessica Alba je kost ale moc sa mi sem nehodila, najlepsi boli tradicne Stiller s De Nirom, vela vtipkov bolo akosi nedotiahnutych, 50%. ()

thorewi

Nemyslím si, že této "sérii" dochází dech. Je pravda, že scénář v takové podobě bych mohl napsat i já a režisér byl v tomto případě asi úplně zbytečný, neboť to všechno táhli jen skvělí herci, ale proč ne? Pořád je to skvělá oddechovka - nikdo přece nečeká žádnou pecku. ()

Ilhan

Nevím, prostě tuhle sérii mám rád a nějakým způsobem, i když to není čistá komedie, mě pobaví, nikdy nenudí a vždy mě prostě něčím dostane. Možná je to pořád to samé, ale co, pořád to funguje. Jen dvě stolovací scény bych si odpustil, jako tu blicí, tak tu krvavou. Ten zbytek typicky "fockerovsky" fajn ()

pipapaja

Úplně zbytečné pokračování jedné trošku neprůměrné komediální série. První díl byl originální a velice vtipný druhý už takový nebyl, ale bylo pořád co nabídnout ale tady nejde prakticky o nic. Většina postav je tu zbytečná a scény, u kterých byste se zasmály, se dají spočítat na prstech jedné ruky. A závěrečná bitka je také taková nemastná neslaná. Kdyby tento film nevznikl, nic by se nestalo. ()

Holina

Zasmál jsem se přesně jednou a to až skoro na konci, ale nenudil jsem se. Jebalovi jsou značka, která ještě chvíli asi fungovat bude, každopádně mi to přišlo výživnější než dvojka, ve které se poprvé objevilo duo Straisand-Hoffman. Ti dva mi tu totiž přijdou jak pěst na voko. ()

Paity

Pokračování pitomost v bledě modrém "okořeněné" o Dustina Hoffmana a Barbru Streisand. Navíc když tam hraje Ben Stiller, jak to může dopadnout... samozřejmě, že jako ta největší hrůza. ()

Ripley

Škoda.Místo aby trilogie gradovala,naopak po tomto díle upadá.Má nejslabší scénář z celé trilogie a možná k neůspěchu pomohl i režisér Weitz(první dva díly režíroval Jay Roach).Nechápu proč si takoví vlivní herci jako De Niro a Stiller nevydupali kvalitnější scénář a původního režiséra.Tak úspěšná komediální série si zasloužila důstojné zakončení!Bohužel se tak nestalo. ()

Hanys_

Kupodivu jsem se bavil o dost víc než u dvojky. Naštěstí tu prcci nehrají hlavní roli (což podle názvu hrozilo) a Hoffmanna a Straisandky je tu taky pomálu. ()

Frecklie

Ale proč ne...? Já chápu že tenhle film bude většině lidem připadat stupidní a zbytečnej a on možná i trochu je.. ale já se bavila. Dvojice Stiller-De Niro prostě funguje, ta "chemie" mezi nima vždycky byla a pořád je. Nečekala jsem zázraky, čekala jsem obyčejnou oddechovku a já dostala o trošičku víc. 3,5* ()

kobe6

Měl jsem celkem obavy, že z toho tvůrci vykouzlí nějakou úchylárnu jak to bývá u třetích pokračování relativně úspěšných komedií zvykem. Naštěstí tomutak úplně nebylo. Film se drží jakéhosi standartu, který byl dán v předchozích dílech, bohužel v trochu slabším odvaru..60% ()

Harapes

Třetí díl nikam neoslní a ani neurazí...Jak prodloužit sérii o Jebalovy...Dáme jim děti a ono se to nějak semele..a taky semlelo.Neurazí,chvástat se smíchy ale nebudete. Ještě poznámka ke kopii filmu,která běží v kinech.Už hodně dlouho jsem neviděl film ve formátu 1:1,37,takový formát už se dlouho nepoužívá. A za druhé mě i dost pobavily čouhající mikrofony nad herci.No paráda.Alespoň ,že film byl v českém jazyce. ()

iampatrik

Že by to mohlo být až tak špatné, jsem nečekal.. Nuda, snad bez jediného pořádného vtipu.. abych řekl pravdu, u filmu jsem usl (což by nebylo ani tak strašné), ale ani jsem neměl chuť se na těch posledních necelých 20 minut dodívat. ()

Rendiss

Nejhorší ze všech tří dílů. To jak jsem se u 2 a 1 bavil, mě nějak obešlo a tenhle díl se mi prostě nazamlouval. De Niro starej mrzout, Stiller ještě blbější než dřív. Škoda času. ()

klasnic

Rozhodně slabší jak předešlé dva díly, která humorem už tolik nedisponuje, ale přesto se tam najdou pasáže, kterým se člověk zasměje. Jessica Alba opět dokazuje jaká je kočka a tato role jí sekne. Průměrná komedie proto hodnotím průměrným hodnocením 3*. ()

.MJ.

Udělali z toho průměrnou rodinnou komedii. Chabý scénář, který mi kazí dojem z předchozích dvou perfektních dílů. Jebal už dávno není ten neuvěřitelný smolař a Jack coby De Niro už taky není co to bývalo. U filmu jsem se nenudil, ale nebavil jsem se tak jak jsem čekal. Ani jednou jsem nedostal záchvat smíchu, kterého bylo zvlášť u prvního dílu dost. Žádné vtipné hlášky nebo scénky. Zklamalo mě to a proto zůstanu u prvních dvou dílu a tohle budu brát jako špatný vtip. 59% ()

lucijelucije

Mě tihle fotři místy strašně vadí a místy mě zase baví. Je to tak na půl..myslím si, že je to taková ta průměrná komedie, kterou skouknete v TV, když se naskytne čas, a odpočinete si. Víc vám asi dát nemůže. ()

ClimbVibe

Těžké udržet kvalitu prvního dílu napodruhé natož napotřetí. Ten hlavní zdroj zábavy - střet De Nira a Stillera už je prostě příliš vyždímaný. Ale i tak pořád příjemná komedie k nedělnímu odpoledni. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)