Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

ZnalecH

No přestože všichni říkají, že se jedná o nepovedené pokračování série, tak mně se líbila. Bylo to vtipné stejně jako předchozí díly a stejně tak se tam udál další mezirodinný boj, ve kterém to pěkně jiskřilo. I přesto, že měl trochu oddychovějši děj, tak byl zábavný a podle mě i povedený. 70% ()

danny_21

Poměrně trapné až nedůstojné zakončení, které pohřbívá kvalitu předchozích dvou dílů. Vaření z vody prostě nemůže přinést nic jiného než podprůměr, co říct víc, námět byl už prostě vyčerpán, zlatou malinu by si místo Jessicy zasloužila neuvěřitelně přehrávající Laura Dern a Harvey jakbysmet - 40 % ()

Likan7

Sestupná tendence pokračuje. Není to sice úplně nevtipný, ale ty lepší vtipy jsme viděli dokonce v rámci týhle série, a ty nový za nic nestojí. Je to sice stále nenáročná, a pro někoho určitě zábavná, taškařice pro celou rodinu, ale kdo viděl skvělý první díl, bude tady hodně zklamaný. ()

Inozuka

Na Jebalovic trojce mě nejvíc bavily ty vedlejší postavy: Jessica Alba, Laura Dern a Harvey Keitel byli přejemným osvěžením již vcelku vyčpělého příběhu. Zbytek, ne že by nebyl zábavný, ale již se vyčerpal a často z něj vykukuje sázka na osvědčené situace z předchozích dílů nebo bezradnost, kam ještě v příběhu strkanic zeťáka a tchána zajít. Z trilogie nejslabší ... ()

Pakr

Právě jsem se vrátil z kina, takže čerstvé pocity...Čtu tady komentáře a dozvídám se, že "Fotři" doplácejí na kvalitu svých předchozích dílů...Předchozí díly jsem bohužel neviděl, určitě napravím, přesto se mi filmek líbil, zasmál jsem se, bavil jsem se. De Niro mi jako stárnoucí kmet moc dobře sedl a věřím, že bude další pokračování. ()

playboy_05

třetí díl už není tak kvalitní jako předchozí dva, ubylo i vtipných scén, Jessica Alba jako oživení neurazí ani nenadchne, i Robert de Niro a Ben Stiller už nejsou co bývali ()

Shredder

Are you saying you have what it takes to be the Godfocker? Vtipnych scenok je tentokrat znatelne pomenej a aj tie su vacsinou zalozene na roznych variaciach opakovani vtipkov z prvych dvoch dielov. Objavi sa opat cela stara partia sympatickych hercov a pribudnu aj novy ( Harvey Keitel a Jessica Alba, ktorej herectvo je sice stale nanic, ale zaroven je este stale tou najkrajsou a najsexi zenou na svete). Obdivujem De Nira zato, ze vo svojom veku dokaze s takym nadhladom robit niektore scenky(injekcia) a je zabavnejsi ako Stiller. Skoda, ze treti Fockerovci su scenaristicky fail a posledne 3 minuty su vtipnejsie nez cely film dokopy. ()

LakiyL

Niekto napíše, že to bol film zbytočný, no v porovnaní s ostatnými komédiami roku 2010 patrí Little Fockers určite k tomu lepšiemu. Áno, predchádzajúce diely sú lepšie ale aj tretí je fajn. ()

datos

Opět pokračuje souboj cti mezi Gregem Jebalem (Ben Stiller) a jeho tchánem Jackem Byrnesem (Robert De Niro). Tahle dvojka si nedá ani na chvilinku pokoj a neustále se provokuje. Ale smůla Grega je ta, že na co sahne to pokazí. A Jack toho umí náležitě využít... A kdo viděl předchozí dva díly, tak už si určitě zvykl na jejich souboj, ale bohužel ve trojce, to postrádá určité kvality a ten prima vtip, který to mělo. U Filmu sjme se nenudil a pobavil jsem se, ale prvním dvou dílům se to rozhdoně nevyrovná. ()

JohnZ87

Oproti předchozím dvěma dílům tomu něco chybí. Není to špatné, ale jen horko těžko se to vyhrabe z šedi průměru. 50% ()

_aandyy_ odpad!

Jednoznačně nejhorší ze všech třech "dílů". Zasmála (spíš jen lehce pousmála) jsem se jen párkrát a vůbec - scény, které měly být vtipné, mi připadaly jakoby nedodělané a nepromyšlené. Nedá se srovnávat s dvěma předchozími komediemi Fotr je lotr a Jeho fotr, to je lotr.... Opravdu nuda a příběh absolutně bez nápadu. ()

Gromit

Děs a hrůza! První díl byl slušný, druhý výborný, ale tohle? To má být jako komedie? Zasmál jsem se asi tak dvakrát, jinak jsem se příšerně nudil a litoval Roberta De Nira a Dustina Hoffmana, že se k něčemu takovému vůbec snížili. Při představě čtvrtého dílu mi běhá mráz po zádech... ()

.killer.

Já jsem se bavil :-). Narozdíl od ostatních zde mi přišlo, že scénáristé pořád úspěšně z Fotrů vytahují co to jenom jde a pořád to nuda není. Bohužel je to jeden z těch slabších kousků této série, ale i tak se tu pár dobrých fórů najde. ()

misar3

Film si stále uchoval původní myšlenku od prvního dílu a to tu, že tchán neustále, lajtsky řečeno, sleduje a špehuje svého zetě. Některé vtipy byly obvzlášť dobré: ,,Dělá mu erekci." to mě dostalo, scénka v bazénu s míčky, mi přišla jak okopírovaná z Jurského parku, kde se raptoři ukrývali v dlouhé trávě. Ovšem celkově to zase až tak velkolepé nebylo, na první dva díly to jednoznačně nemá. Po většinu filmu spíše nuda, zdlouhavé a nic neříkající. Ale pokud to byl poslední díl, tak to beru, ale do dalšího pokračování bych se s takovou už nepouštěl. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)