Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

FEAR99

Tohle že je od režiséra geniálních Clerks? Kevine, styď se! Kdyby to natočil někdo jiný, míň známější tak možná jednu hvězdičku přihodím. Takhle mám pocit, že bych klidně mohl jednu ubrat. Užvaněný černoch a znuděný Willis? Díky, to neberu. Stejně jako scénář, který si bohužel nenapsal Smith sám. A tak tu máme hromadu keců bez point a narážek na filmy, který jsou z velké části nezajímavý a nezábavný. Už Zack a Miri v některých momentech mírně skřípali, Poldové jsou aspoň o dvě třídy níž. K tomu nevhodná hudba a otravný Seann William Scott a vyjde opravdu nejhorší film od Kevina Smitha. 30 %. Příště bych prosil zlepšení. P.S.: Už nikdy tomu člověkovi nedávat akční scény, neumí je. ()

Jamall

Kevin Smith nikdy nebyl a asi ani nebude mojím šálkem kávy. Clerks mě nevzali, Jay a Bob taky ne. Dokázali to zatím pouze Zack a Miri. Poldy hodnotím nejslaběji. ()

cubiczech

Docela vtipná podívaná na nudné odpoledne. Nic od toho nečekejte, zas je to jen komedie o dvou naprosto rozdílných parťácích. ()

JHappy

Super komedie, plus nějaká akce navíc co si od tohoto žánru přát víc. Navíc překvapivě film netáhne Bruce Willis, ale Tracy Morgan. ()

sAreOn

Pro mě poměrně překvapení! Nic jsem od tohoho filmu nečekal a dostal jsem perfektní podívanou. Ano, je to stupidní a trapné, ale když se nad to všechno povznesete, tak vám zbyte parádní jízda s hlaškujícím Willisem a Morgenem. Oddychovka dle mého gusta. ()

Naiki

Vzdyt je to dobry, navic K.S. nese tezky udel, kdyz musi prekonavat nektera svoje temer genialni dilka, ale proto hned na jeho "skill" horsi film nemusi byt hned blbost prece. Je to pohodova oldschoolova akcni komedie :) ()

veverysiak

Priemerná oddychovka, kde mal byť hlavným bavičom Bruce a jeho povestné ostrokrátke šplechy, lenže úlohu vtipnejšieho prebral Tracy a dopadlo to voľáko presíknuto a afektovane, možno sa to malo podobať na Eddie Murphyho v jeho najsvetlejších časoch strávených v Beverly Hills, možno na Chrisa Tuckera, keď bol ešte chudý štramák s neustále cvakajúcou papuľou aligátora, a keď ani strelený Seann W. nedostal na svoje prejavenie riadny matroš, zostane to len príjemným ale ľahko zabudnuteľným mierne veselým spestrením letného filmového festivalu pracujúcich, takže 55%. ()

vlasto24

Ak je toto budúcnosť komédie tak je komédia mŕtva. V poslednom čase bývajú citácie a narážky na filmové klasiky základným "vtipným" elementom filmov tohto žánru čoraz častejšie takže mi z toho vyplýva že ak sa bude chcieť divák v budúcnosti schuti zasmiať tak si bude musieť našprtať hlášky a svoj vkus obmedziť na ich nekonečné a často bezpointové omielanie. Ale nie všetci letíme zrovna na toto. Pre mňa bol tento film ozajstným sklamaním, hlavne kvôli willisovi (u neho sa čaká napriek posledným počinom iné kafe) a tomu čiernemu akože komikovi/hercovi (ani jedno z tých oslovení si nezaslúži). 2* z milosti. ()

freEDelL

Vcelku obstojná akční komedie, Bruce jako vždy velmi dobrý. Jediné co mi trošku kazilo filmový dojem byl ukřičený výstup Tracyho. Jinak by film dostal 4*. Díky tomu bohužel pouze 3. Ale i tak doporučuji. ()

Enormita

Naprostá spokojnosť :) Úžasne som sa zabávala na hromade hlášok. Ak niekto povie, že Bruce Willis a Tracy Morgan si ako parťáci nesadli, tak nevie čo trepe. Táto dvojica je úplne božská. Mala som pocit, že som sa preniesla v čase do rokov 90tich kedy bol tento žáner na vrchole. Úžasná pohodička. P.S.: sakra ja neviem ako to ten Willis robí, ale on vážne nestarne ;) **** ()

schwejk

Moc jsem se na Cop Out těšil, ale nakonec to nedopadlo. Zaručeně nejhorší film Kevina Smitha, kterému hodně ublížilo, že si pověst režiséra vybudoval hlavně na snímcích, které si sám napsal. Akční scény mu bohužel nejdou a o nějakém spádu se také nedá hovořit. A ten závěr je jako pěst na oko... ()

david666

Parťák Willise mě silně vadil - ten jeho ubrečený projev nebyl ani sympatický ani vtipný. Film je takový ne moc povedený mix. Humoru tady moc není a akční scény zase působí divně v kontextu děje. ()

jopal

U mna je to taky stred, inklinujuci k lepsej polovicke. NA zaklade hodnoteni som necakal vela a tak som bol prijemne prekvapeny. Vyborne hlaskujuci hlavni predstavitelia, realisticky nevydarene zasahy policie, ci ludske problemy oboch hrdinov si ma ziskali, ako aj slusny, jednoduchy a priamociary pribeh. 01.2011 ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010