Úspěšný pár z Manhattanu, právník Paul Morgan a realitní agentka Meryl Morganová, žije odděleně. Odcizili se kvůli Paulově nevěře, ale klíčem problému je i to, že si už nejsou tak blízcí jako dříve. Paul se Meryl, která o něj ztrácí zájem, zoufale snaží získat zpět. Pozve ji na večeři a cestou zpátky se stanou svědky vraždy. V rámci programu na ochranu svědků dostávají novou identitu a jsou přesunuti ze svého milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jich dočasně ujmou Wheelerovi. Tady se budou muset tito typičtí obyvatelé velkoměsta naučit vyjít s nevyzpytatelnou přírodou, přežít setkání s medvědy, naučit se, jak žít na venkově bez sekretářek či kariéry, a postupem času i jak být manželé. (TV Nova)

Mangus

Až také strašné to zase nebolo. Klasická prehnaná komédia s hviezdami Hollywoodu. Nič extra, ale nič viac som ani nečakal. 5/10 ()

svich

No tak tohle mě popravdě moc nenadchlo. Typický humor Hugh Granta mi do téhle role tentokrát moc neseděl a hlavně mi ústřední dvojice připadala tak nějak starší než by se podle mého na manželé pokoušející se o dítě hodilo. A ani to moc nezachránily laciné předvídatelné vtipy… ()

JaguarN

No, mohla to být docela slušná komedie, kdyby... Kdyby to nebylo tak příšerně jednoduché (odbyté?) = komických scén pomálu, zajímavých postav pomálu, zapojení zhýčkaných měšťáků do života ve Vidlákově minimální. Tak jak z toho vlastně chtěli udělat dobrou komedii...? Aspoň že Parkerová nebyla tentokrát tak protivná, ale "roztomile" brebtající Grant to prostě sám neutáhne... 40% ()

sashator

Slabý průměr...místy jsem se bavil a na mém hodnocení se i projevilo, že jsem od filmu čekal ještě méně... žádný kinematografický zážitek, na druhou stranu je to zkrátka jednoduchá zábava při které musí člověk úplně vypnout... 50% ()

Lucije

Tři hvězdičky za přiblížení úžasně nezávislého života v pustině, který vychovává skutečné osobnosti:o) a dokáže spravit nejen zhrzenou duši, ale i lásku...mohli tam, ale zůstat napořád - to by byl ideální konec... ()

Tomulka

Sarah je hezká ale vtipná a zábavná jen když hraje v ,,Sex ve městě,, a Hugh ten u ž je asi za zenitem jeho roztomilý výraz (stvořený pro romantické komedie) se s vráskami rozpadl a stratil kouzlo (jo čas je hold neúprosný). a když ty dva dáme dohromady tak z toho vznikne pár , který je podle mně naprosto neslučitelný s pojmem romantický pár pro komedii. Film samotný je jen předvídatelný lehce čitelný děj, který byl již tolikrát použit , že strácí lesk. Nevím sám proč , ale dám dvě hvězdičky. Snad za role Mary Steenburgen a Sama Elliottta, kterým se povedli role na lepší dvojku.(dle školních známek) ()

s7RanG

Dvě slova: všechno špatně! Ani Sarah a Hugh Grant, který umí tyto role perfektně to neutáhli. Téměr pohádkové udobření hlavních hrdinů a nasledné chycení "superzabijáka" bylo úsměvné, bohužel v tom špatné slova smyslu. To mi bylo HBO dlužno. ()

Hadush

Předvídatelný příběh, předvídatelné vtipy, předvídatelnej konec a předvídatelný herecký výkony...Sarah Jessica Parker o majinko afektovanější než obvykle a Hugh Grant....mno, jsem zvědavá jak se bude "chlapecky šklebit" až mu potáhne na devadesátku...ale jo, zasmála sem se...a vzhledem k mojí občasný touze odstěhovat se na zapadlej venkov, nejlíp hluboko do lesů, kde člověk týdny nepotká lidskou tvář dávám 4 hvězdy...za ten pocit svobody v koňským sedle....:) ()

Kecman

Pomalu,celkem nudně,se rozvíjející story postupně graduje v docela příjemnou romantickomediální podívanou.Na nedělní odpoledne rozhodně doporučuji. ()

ricky4

Nové filmy z USA se dělí na 2 druhy- velkolepé, které svým rozpočtem a obsazením jsou předurčeny být skvělými (Vykoupení, Zelená míle) a lehkomyslné komedie s účelem prostě pobavit, bez většího úmyslu (Morganovi, Nesvatbovi). Pokusím se teď porovnat 2 zmíněné komedie, které jsem v poslední době viděl a mám je tak v živé paměti. U filmu Nesvatbovi jsem se zasmál mnohem víckrát, navíc tam hráli ve svém oboru perfektní herci (Vaughn, Wilson) doplnění charismatickým Walkenem. Vznikl tak pohodový film de facto o ničem, který vás ale bude bavit a je napínavý... Naopak ve filmu Morganovi se sešli 2 k sobě se nehodící herci, kteří by si film nejradši ukradli sami pro sebe- myslím Granta a Parker, která mi mimochodem není vůbec sympatická... Scénář je zvláštní, možná se nám snaží ukázat jak to chodí, ale je to podáno v tak pocukrovaném obalu, že to vaše smysly vnímání úplně otupí a vy jen zíráte víc jak hodinu a půl, nic se nedozvíte jen se párkrát zasmějete... Celkem se mi líbila hudba a výkon Elliota, pak už jen snad poměrně malá stopáž... 40% ()

Raggnar odpad!

Klasická rádoby sladká sračka, za kterou se skrývá ta bohatá tvář té dokonalé ameriky, kde je ráj země, před kterým celý svět onanuje. ()

domceek

No nic, poskladala som si spodnu bielizen, v skrini spravila kominy, upratala kabelku, roztriedila stare blocky, napisala 2 maily, precitala novinky na facebooku a vyhrala som v sachu s chytrym telefonom a potom sa to skoncilo. Pan boh zaplat za take nudne komedie. ()

golf78

Včera jsem zavítal do kina. Schválně jsem nečetl žádné recenze, abych nebyl ovlivněný. Komedie s HUGH GRANTEM mám rád a od této jsem očekával skvělou kvalitu. Film staví hlavně na hláškách a mluveném slovu. Vše humorné je založené na tom, že dva newyorčané závislí na moderních technologiích a na ruchu města, zanačkovém zboží atd. se ocitnou na venkově. Děj není nic moc. Nicméně film pobavil. Hodnocení 3* dávám z toho důvodu, že film stačí vidět jen jednou, vícekrát ne. Kdo je fanouškem seriálu popřípadě filmu SEX VE MĚSTĚ a očekává od Sarah J. Parker stejnou dávku humoru, bude zklamán. Vše komické vychází od H. Granta. Chcete-li si odpočinkový film s předvídatelným dějem, je toto pro Vás to pravé. ()

LíškaEliša

Sarah mala zostať sexovať "in the City", Hugh piť čaj o piatej v upršanom Anglicku. Keby to tak bolo, nemusela by som si odpovedať: "Yes, I did...and saw also, unfortunately". ()

awerto odpad!

Obrovska strata casu... Umyte si riad, upracte byt, alebo nerobte nic, lebo aj to bude lepsie a hodnotnejsie straveny cas, nez s touto nekomediou. Grant a Parkerova hraju ako vzdy, takze nijak. A kedze film na nich stoji, tak len a len pada. Jedina vec co ma bavila boli zaverecne titulky, pretoze 90 minut utrpnych dialogov, a mizernych hereckych vykonov skoncilo. ()

JerryPilsen

Komedie plná klišé,ale přece jenom tam něco bylo,když ne navíc tak aspoň jinak.Zabiják profesionál ve finále zoufale selže,z místních obyvatel jsou absolutní burani,ale Grant slušně hláškuje.Dialogy jsou trošku přitažené za vlasy,ale celkově slušně strávené odpoledne na gauči. ()

Agora

Tak tuctový děj (ono ale taky, kde brát stále nějaké kloudné náměty?), S.J.Parker se chová jako hysterická slepice (proč si američtí scénaristé potrpí na ženské postavy, které neustále ječí a nepustí nikoho ke slovu?), H.Grant je toporný a rozplizlý (kam zmizel jeho chlapecký šarm?) a oba začínají mít zvolna po sezóně. Herecká chemie mezi nimi nefunguje a i ostatní postavy působí ochotnicky a nevěrohodně. Nejtrapnější je scéna se štípáním dříví, i když závěr filmu, kdy se účastníci rodea postaví proti zabijákovi je také "úžasný" ()

CrazyAdinn

Zajímavé vidět Sarah Jessicu Parker v jiné roli než pouze Carrie. Hugh si odehrál svoje a velmi dobře, ale opravdu mi chybělo více vtipných hlášek. Přesto příjemná oddychovka. ()

MaxDamage1

Vcelku slušná oddychovka,dávám 3* protože v tomhle filmu jsem se několikrát shlédl ve svém manželství a můžu říci,že některé scény jsou "ze života" !! :-) Víc si ale tenhle film nazaslouží. Tečka. ()