Úspěšný pár z Manhattanu, právník Paul Morgan a realitní agentka Meryl Morganová, žije odděleně. Odcizili se kvůli Paulově nevěře, ale klíčem problému je i to, že si už nejsou tak blízcí jako dříve. Paul se Meryl, která o něj ztrácí zájem, zoufale snaží získat zpět. Pozve ji na večeři a cestou zpátky se stanou svědky vraždy. V rámci programu na ochranu svědků dostávají novou identitu a jsou přesunuti ze svého milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jich dočasně ujmou Wheelerovi. Tady se budou muset tito typičtí obyvatelé velkoměsta naučit vyjít s nevyzpytatelnou přírodou, přežít setkání s medvědy, naučit se, jak žít na venkově bez sekretářek či kariéry, a postupem času i jak být manželé. (TV Nova)

NGP

možná by si zasloužil víc, než průměr, ale na čtyři hvězdičky nemá podle mě. Jelikož Hugh Granta nemám ráda, většinou se před jeho filmem připravuji na nejhorší. Možná proto mě tolik film nezklamal. V Morganových jeho stereotypní hra mi tolik nevadila, jako v ostatních jeho filmech. A navíc, se Sarou Jessicou Parker spolu vytvořili hodící se k sobě pár. Sice zrovna tyhle typy nemám ráda, ale rozhodně se k sobě hodili. Místy jsem se i nasmála, ale happyendy nemám ráda, a navíc... ten Hugh Grant... nedá mi to. Ale pohodová hodina a půl ()

huko

Smal jsem se jen, když mluvil Hugh, jako kdyby ty frky vymejšlel sám a jednal bez scenáře. Zbytek je relativní nuda. ()

xavierr13

Ceľkom nuda, ked si hned od začiatku dáte šlofíka, na konci filmu sa rieši stále to isté, chvíľku zábava s medveďom, potom s drevom, super výhra pri kúpe troch svetrov a konečne finále na ródeu. Hugh Grant prestal žmurkať-o to viac pracuje s obočím-a Sarah je chudšia a chudšia... ()

cielle

Ač byl Hugh opět k sežrání a vtipně roztomilej jak to umí jen on, filmu to přece jen nepomohlo.. Tak nějak tomu chyběl spád, a nedokázalo to upoutat takovou pozornost...celkem slabota no.. ()

merigieren

Americký loutky už trochu stárnou a je to vidět, možná by je to chtělo nahradit :-) Ne vážně, starší pár se hádá a smiřuje, nuceně spolu provádějí velenudné promluvy. Je těžké odolat pokušení to vypnout a dokoukat to jindy. No, neodolal sem :-) ()

Olík

Dokáže nová identita a venkovské aroma spravit nevěrou pošramocené manželství? Náhodní svědci brutální vraždy, odloučení manželé Morganovi přijímají program na ochranu svědků a odjíždí pod novými jmény dýchat čerstvý vzduch Amerického venkova. Nebezpečný vrah je jim však na stopě. Úspěšný scénárista Marc Lawrence od své režijní prvotiny Láska s výstrahou točí zásadně pouze s Hugh Grantem – hlavní mužská role tedy byla předem dána. O ženském partu mohl ještě krapátko popřemýšlet a zvolit ztřeštěnější herečku – napadá mě například S.Bullock. Takže méně S.J.Parker více akce, ale vzhledem k tomu co se nám v tomto žánru poslední dobou nabízí – buďme za Did you hear about the Morgans? vděčni. ()

atmen

S.J. Parker nepatří mezi mé oblíbenkyně a tak jsem ani nečekal, že bych s Morganovými zažil bůhvíjaké opojení, ale že by zase s nima bylo k nevydžení, tak toto spojení též není to pravé ořechové. Sem tam vtípek, sem tam lopotná snaha o něj. Při závěrečné scéně s nájemným vrahem, který připomíná spíše nešiku typu Homera Simpsona, jsem se popadal smíchy, ale humorem který vycházel z obrazovky, to tedy určitě nebylo... ()

cogi

Hodně hodně zklamalo ... Hugh Granta jsem vůbec nepoznávala, kam zmizel Daniel Cleaver z Bridget Jonesové? .. celou dobu Hugh hrál jakoby měl něco v zadní části těla ... a to nemluvím o hlavní ženské postavě .. oba protagonisté mi přišli, že snad hrají pod vlivem nějakých omamujících léků ()

Rockerman

Film na jedno podívání a více už se jím nemusíte zabývat.Poněkud utahaný humor,který známe z mnoha podobných romantických komedií s Hughem Grantem.Dal bych 2 a půl hvězdy.50% ()

Hovado

Pokud člověk přežije prvních strašně nudných 15 minut tak bohužel ještě není za vodou. Dle mého je to hodně nepovedená komedie, u které jsem se nudil od začátku dokonce. ()

UniqueNett

Po půlhodině jsem usnula, takže pro mě naprosto nudná a absolutně nezáživná rádobykomedie. Ani Hugh Grant s tím svým kukučem mě tentokrát vůbec nebavil. Škoda.. ()

cerbygerby

Tak po těžké váze jsem si pustil takovou oddychovku a vzhledem k tomu filmu musí být hodnocení jen na průměrné 3*... Grant a Parker si zahráli rozvádějící se manžele které nahání nájemný vrah a oni jsou ukryti na odlehlém místě kde se pomalu zbližují.. Fakt pohodovej filmeček - 3* ()

chrispe

Ach jo. To se tak jednou sejdou ve filmu dva mí oblíbenci a skončí to takto. Další romantická "komedie" bez nápadu. Navíc prostředí "kovbojů" a ródea mi vůbec nic neříká, takže dávám dvě, nicméně velmi (velmi!) nadsazené hvězdičky. /// 4.1.2022 Přidávám hvězdičku. V rámci nekonečného tv opakování, které je teď v kurzu, jsem na Morganovi v posledních pár dnech narazila potřetí a potřetí jsem nepřepla. Prostě Sarah Jessica a Hugh jsou mý lásky. Je načase to přiznat nahlas. ()

Torgal

Keby v hlavných úlohách nebol prestarnutý, unaveno pôsobiaci Hugh Grant a stará vyžla Jessica Parkerová, tak by to bolo prežiteľnejšie a ja by som toľko na ten film nepľuval. Lenže oni sú tak dysfunkčný, nesympatický pár tváriaci sa, ako by mali o dvadsať rokov menej, že to nejde. Zápletka je primitívna a stavia na rozdieloch medzi modernými New Yorčanmi a jednoduchými rančermi, pričom obe skupiny sú prezentované v totálnych stereotypoch (podčiarknutý tým, že ona sa navyše chová ako totálne neznesiteľná veľkomestská fiflena). 3+/10 ()

Plechpetr

Super rodinný filmek na neděli s poněkud trillerozní zápletkou. Ovšem ne tak úplně využitou. Zatímco u podobných filmů se vždy po první polovině vše zvrátí a mě to přestává bavit, tady ne. Vtip je veden az téměř do konce, a pan zabiják se objeví cca ve čtvrt finální hodině, což je akorát. Moc se mě to líbilo. Samozřejmě jako oddychový film. ()

PEZ

Viac vzťahová dráma, ako komédia. Čo by ani nemuselo vadiť, keby boli postavy trošku "normálnejšie". Mal som pocit, že Morganovci sú skôr zamindrákované dve malé deti (v tomto sa teda našli), ale mne obaja liezli na nervy celý film. Niekedy na striedačku, niekedy naraz. :) Aspoňže postavy Sama Elliotta a Mary Steenburgen priniesli do filmu trošku normálnosti. Mimochodom celá tá krimi-zápletka bola pekne pritiahnutá za vlasy. Tak ale tieto filmy beriem s nadhľadom, takže ako weekendovú oddychovku sa to dalo jeden krát pozrieť. :) ()