Úspěšný pár z Manhattanu, právník Paul Morgan a realitní agentka Meryl Morganová, žije odděleně. Odcizili se kvůli Paulově nevěře, ale klíčem problému je i to, že si už nejsou tak blízcí jako dříve. Paul se Meryl, která o něj ztrácí zájem, zoufale snaží získat zpět. Pozve ji na večeři a cestou zpátky se stanou svědky vraždy. V rámci programu na ochranu svědků dostávají novou identitu a jsou přesunuti ze svého milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jich dočasně ujmou Wheelerovi. Tady se budou muset tito typičtí obyvatelé velkoměsta naučit vyjít s nevyzpytatelnou přírodou, přežít setkání s medvědy, naučit se, jak žít na venkově bez sekretářek či kariéry, a postupem času i jak být manželé. (TV Nova)

Aljak

Napriek faktu, že to bola zas a znovu typická schéma romantickej komédie, tak ma to celkom zaujalo. Tie dialógy odlúčených manželov nemali chybu a celkom dobre som sa zasmial. Hugh Grant a Sarah Jessica Parker bola super voľba na tieto role - celkom im to spolu aj pristalo. Workoholický manželský pár sa úplnou náhodou ocitne v programe na ochranu svedkov a búrlivý hlučný New York vymieňajú za divoké vidiecke mestečko vo Wyomingu. A tá civilizačná zmena im fakt prospela - navyše bolo dosť zábavné sledovať ľudí z veľkomesta ako si zvykajú na vidiek prakticky uprostred ničoho. Na základe hodnotení som čakal úplný prepadák, ale napokon milé prekvapenie. Ďalší dôkaz, že sa neoplatí dať vždy na tieto hodnotenia. Nebol to síce žiadny megazázrak, ale určite lepší priemer niekde na úrovní 3/4* ()

bourec

Mám docela rád filmy,kdy si městem zhejčkaný lidičky zvykaj na život na venkově.Většinou to přináší vtipný situace.Jenže v tomhle filmu toho vtipnýho moc neni,a co se týče S.J.Parker(ový),tak ta byla tak hysterická a trapná,že byla až na zabití.Trošku to v rámci možností zachraňuje H.Grant,kterej snad špatně hrát neumí a pak ta zápletka,takže nakonec film Ten průměr zaslouží,i když s odřenejma ušima.60%. ()

Streeper

Tohle, že byla komedie? Ha, ha. Vážně jsem se hodně zasmála. Sarah Jessica Parker a Hugh Grant mi dali větší důvod proč je nemít rád. Jsou až příliš vlezlí, nudní a bez nápadu. Jedna hvězdička za venkovský manželský pár skládající se z Mary Steenburgen a Sama Elliotta. Film je bez nápadu, vtipu a života. Je to nuda! ()

Rodriguez

Morganovi mají jednu chybičku, rozpadá se jim manželství. Při jedné cestě ze společné večeře jsou svědky vraždy. FBI jim dá novou identitu a pošle je na opuštěné místo, kde je nikdo nenajde dokud nenajdou vraha. Jenže to nesmíte být realtní makléř, aby jste nechtěl vědět co se děje ve firmě.... 40% ()

Crawler-D

Jakmile dojde na slova o tom, že si jsou Morganovi souzněni, venkovští balíci ukáží, že (ne)umí počítat a Sam Elliott předvede vrcholný chod podkovou, všechna sladká břečka se vylije z kastrolu, kam ji Marc Lawrence, autor scénáře režisér, hodinu a půl cedí. Svalová vada mimiky obličeje se u Hugh Granta dostává do vážných mezí, protože za celou dobu nedokáže nasadit jiný výraz než poraněnou laň, která neustále doráží na ensympatickou Sarah Jessicu Parker. Lawrencovo Hudbu složil, slova napsal mám docela rád, ale tímhle poukázal na omezenost svého talentu. A Hugh Grant prý končí s herectvím - inu, nic moc už nám nabídnout nemohl. ()

J0hny5

Docela zajímavé herecké spojení....a to je asi tak všechno. Řekl bych spíš podprůměrná komedie, bez nějakého nápadu, s jednoduchým, nekomplikovaným scénářem. Ideální pro lidi co nemají rádi, když se příběh nějak komplikuje a dramatizuje. Když už se tak začíná dít, tak se během chvíle vše srovná na mírumilovnou a nenáročnou notu. Bohužel se nic zajímavého na venkově nestane, když pominu předvítalný urovnání vztahu. 40% ()

Icefist

Klasická jednohubka. Typický úspěšný pár bydlící v New Yorku se přichomítne k vraždě, a tak se v rámci ochrany svědků musí zašít. A proč je rovnou neposlat na venkov, že? Manželé jsou zrovna rozhádaní a vy můžete tipnout, jestli je toto společné dobrodružství opět stmelí nebo ne. Klišé je tu celkem ranec, ale humor mi vcelku seděl a slušně jsem se pobavil, tudíž 60 %. Oblíbená část- první výjezd na koních ()

Ice123

Obyčejná komedie, kde nikdo nijak neviniká ale nějakým vtipům se dlouze zasmějete. Popravdě jsem od S. J. Parker a H. Granta očekával mnohem více než nabýdli. Prvních 15 min. je opravdu otřesných (neoriginalita sama) a abych pravdu řekl poprvé jsem to po 10min. vypnul a dnes jsem se k tomu vrátil jen proto, že jsem neměl nic jiného ke shlédnutí. Pokud se rozhodnete film shlédnout, mělo by to být spíše jen tehdy, pokud nemáte jiný film v záloze na který by jste se chtěli kouknout, jelikož jinak vám přijde těchto 103min. jak naprosto vyhozený čas.... dávám tomu 3* a to s hodně odřenýma ušima (procentuelně to je tak na tom přelomu 50%, což se už zaokrouhlí nahoru...). ()

bartias

Podprůměrná romantická komedie, ve které Sarah Jessica Parker poněkolikáté hraje Carrie ze Sexu ve městě, jež ji proslavila. Mezi ní a překvapivě sympatickým Hugem Grantem to nejiskří. Vtípky „kosmopolitní Newyorčani zoufalí v americkém zapadákově“ jsou unylé. Mohlo to být zajímavé, ale není. ()

vesper001

Bradshaw a Božský po deseti letech (a) na venkově. Držte si neurony, jinak utečou. Napohled utýraný Hugh Grant taky vypadá, jakoby nejraději prásknul do bot a není divu. Pokud vám Carrie ze Sexu ve městě občas připadala poněkud – ehm – nedospělá, vězte, že v tomto filmu se s ní setkáte znovu, ale v podobě kolosální slepice, která by se raději nechala zabít, než zout z manolek. Sarah Jessicu Parker sice dabuje někdo jiný, chování její postavy je ale stejné jako v SATC, jen to už není vtipné, ale mimořádně otravné. Jediný důvod, proč jsem si nepřála, aby ji sežral medvěd, byl ten, že mám medvědy ráda. ()

StanislachKo

Začalo a vlastne cca do polovice to bola taká milá šaškáreň, kedy som dokonca prestal Parkerku nenávidieť a Granta som si opäť užíval. Škoda, že to muselo zašušťať ružovým papierom. K záveru som pociťoval podozrenie na cukrovku. ()

baruss odpad!

Tuctová nevtipná romantická komédia, ktorú ešte ku dnu tiahne nehorázne zlý herecký výkon Hugh Granta. Viem o čom hovorím. Stačí si pozrieť galériu a pochopíte, aké nehorázne zlé úškľabky vo filme používa. Môj amok vyvrcholil tým, že som musel pri každom zjavení Granta na plátne vztýčiť fuckera a zamrmlať si pod nos nejakú nadávku. Našťastie som sedel v úplne hornom rade v kúte a čo najďalej od intelignetých ľudí. Keďže filmom ktoré ma nahnevajú dávam zvyčajne ohodnotenie odpad!, musím povedať, že možno si to ten film ani nezaslúži. Keby tam hral namiesto neho akýkoľvek iný niemand tak - jednak je to film po ktorom pes neštekne, - a rozhodne by to bol výsledný efekt lepší. Ja som citlivý človek, čo sa prejavilo aj na mojom správaní v kinosále, a rozhodne si neželám aby niekto iný prišiel k ujme vďaka tomuto filmu. Hlavne tým, že sa sa nehorázne strápni svojím nekontrolovaným záchvatom zúrivosti, resp. že investuje peniaze do filmu a nakoniec sálu opustí aby svojmu nekontrolovanému záchvatu predchádzal. V konečnom dôsledku Vám peniaze nikto nevráti, jediná šanca je žalovať distribučnú spoločnosť za spôsobenú ujmu (záchvat, ktorý pošpinil Vaše dobré meno), proces bude trvať desiatky rokov a zrejme aj tak nič nevysúdite, lebo žalovať dsiribučnú spoločnosť, za to že jej film je zlý a vyhrať? no neviem. (Mido by už musela byť v nehoráznom bankrote : )) Čiže ak tam niekto chce ísť len kvôli tomu aby z toho vytrieskal prachy - tiež neodporúčam. Ak Vás okolnosti donútia navštíviť tento film (blíži sa Valentín, ste cinefil a tak) a máte pocit, že oný spomínaný záchvat by sa Vás mohol týkať, odporúčam skoré premietacie doby v pracovné dni, vtedy je kinách pomerne menej ľúdi, a miesta na sedenie v kútach kinosály. GL ()

st.jim

Bože, jestli nechcete mít zkažený celý večer, tak se vyhněte této (prý) komedii velkým obloukem. Nudná a nezáživná absolutní blbost, která nemá hlavu a patu. Třešničku na dortu tomu dává Sarah Jessica Parker, která je ještě trapnější, než v Sexu ve městě. ()

ecceHOMMO

Slabšie dve hviezdy....nečudo Morganovci postrádajú akékoľvek puto, ktoré musí medzi divákom a objektom pozerania vzniknúť......... ()

Sfinkter

I přes šíleně vykonstruovanou zápletku mají Morganovi několik detailů, proč hodnotit nad průměrem. Parker s Grantem mi k sobě sedli, navíc Parker hraje naprosto přirozeně a hodně se mi v této roli líbila - předvádí, že je větší herečkou než jen postavičkou ze Sexu ve městě. Snímek navíc dokáže překvapit i vyspělými dialogy ze života a konfrontace mužské a ženské nevěry je podána pravdivě a přitom s noblesou. Film mě bavil a druhému zhlédnutí bych se vůbec nebránil. "Midnight Rider" od bratří Allmanů, který zazněl na úvod Vyvrženců pekla a zazněl i zde, je mým osobním plusem pro Morganovi. ()

KitFisto

Je mi líto. Tuctová, trapná, jako přez kopírák hozená rom/kom, která nudí. S.J.P uplně strašná. Naprostá stráta času ()

Thommie

naprosto ploché, bez čehokoliv zajímavého, obsazení zoufalé, Hugh Grant nic moc, o Sarah Jessica Parker ani nemluvím ()

elanius

Pridávam sa k menšine. Nebolo to také hrozné ako som sa bál. V rámci nenáročných komédií, taký normálny priemer, s pár fakt dobrými vtipmi a narážkami. 6/10 ()