Úspěšný pár z Manhattanu, právník Paul Morgan a realitní agentka Meryl Morganová, žije odděleně. Odcizili se kvůli Paulově nevěře, ale klíčem problému je i to, že si už nejsou tak blízcí jako dříve. Paul se Meryl, která o něj ztrácí zájem, zoufale snaží získat zpět. Pozve ji na večeři a cestou zpátky se stanou svědky vraždy. V rámci programu na ochranu svědků dostávají novou identitu a jsou přesunuti ze svého milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jich dočasně ujmou Wheelerovi. Tady se budou muset tito typičtí obyvatelé velkoměsta naučit vyjít s nevyzpytatelnou přírodou, přežít setkání s medvědy, naučit se, jak žít na venkově bez sekretářek či kariéry, a postupem času i jak být manželé. (TV Nova)

santa331

Při zhlédnutí filmu Morganovi mi v hlavě naskočila obava, že se jedná o ty povrchní, nablýskané a dokonalé, romantické komedie - točené v USA. Moje obava se mi potvrdila. Morganovi totiž představují ten manželský pár, který žije v nejlepším městě na světě - v New Yorku. Dále pak Morganovi mají skvělou práci a Morganová má nejluxusnější byt. No a znechucení filmem už jen završila herečka Sarah Jessica Parker, která mne zatím svým projevem moc neoslovila. Moje hodnocení filmu je: 30 % ()

JARDAHONDA

Dvěma úspěšným Newyorčanům, Paulovi (H.Grant) a Meryl (J.Parker), se nedaří najít způsob, jak zachránit jejich manželství. Když se však stanou jedinými svědky brutální vraždy, policie je ukrývá na tajném místě hluboko ve Wyomingu. Společně tady budou muset tito tvrdohlaví typičtí obyvatelé velkoměsta přežít vrtohy počasí, medvědy, čerstvý vzduch i nucený společný pobyt. Jenom, tak totiž můžou vyváznout živí. Tak to jen ve stručnosti k obsahu této půvabné komedie, která vypráví příběh o hledání lásky na nejneobvyklejších místech... v které září dvě herecká esa Hugh Grant a Jessica Parker. ()

ladymarmelad

Jo tak to je vtipnej film. Ale už je to takovej ohranej nápad kterej se akorát drobet předělá, ale nevadí. Byl to dobrej film hlavně kvůli dvoum hlavním postavám jelikož to jsou boží herci jak Sarah Jessica Parker tak Hugh Grant. =) ()

katikka

Priemerná vzťahová komédia z amerického vidieka, humor poslabší ale človek je rád, že sa konečne aspoň nemusí pozerať na primitívny fekálny humor tak typický pre mnohé americké komédie. ()

viax

Dalo se to vydržet. Ale fakt se zaťatými zuby. Ona je ošklivá a on pochlebovačný až na půdu. Dokud nebyli oni dva v záběru, tak to bylo fajn. ()

to08.net

Varování: Sarah vás začne srát poměrně brzy a kolem 1 hod už je to fakt nekoukatelný, i když hvězdně obsazený... 37 mio dolarů to ale celosvětově vydělalo. ()

tommelina

Příjemný romcom film, plus body za vtipy a za to, že hlavní pár je sezdaný (jako dospělou už mě tolik nebaví koukat na romantiku, kde se dávají dohromady dvacetiletí), jo a jedna hvězda navíc, abych tomuto fajn filmu zvedla místní hodnocení. ()